on - imprezy z koleżankami

napisał/a: Greta Rita 2015-01-27 23:10
Hej, mój chłopak chodził na kurs angielskiego. W tym momencie wybiera sie na bifor a potem na impreze w zacnym gronie. Same wolne dziewczyny, jedna mezatka i samotny prowadzacy. Zawsze gdy ja szlam na jakas domowke do znajomych to go bralam bo on tego chcial i mi smutno bylo go zostawic. Ze mna do klubu nie chce chodzic. Nawet bilety do kina nadal leza niewykorzystane. Sama kupilam. Czy powinnam sie wprosic na to spotkanie? Czy to normalna sytuacja ze chce isc na piwo a potem do klubu z nimi beze mnie?

Dodam tylko ze bardzo lubie tanczyc a odkad jestesmy razem sama z kolezankami sie nie wloczylam po klubach zeby mu nie bylo smutno.
napisał/a: Blanka:) 2015-01-28 11:42
napisal(a):Czy to normalna sytuacja ze chce isc na piwo a potem do klubu z nimi beze mnie?
Na piwo, to jeszcze od biedy, ja bym nie miała nic przeciwko, ale do klubu, to powinien Ci zaproponować wspólne wyjście.
napisał/a: muslina 2015-01-28 12:32
jak dla mnie to trochę bez paniki i przesady. To znaczy, nie znam faceta, ale sytuacja przypomina mi moją :D Sama chodziłam była na dwóch kursach językowych i w ich trakcie chodziliśmy na imprezy, żeby się zintegrować. Nikt nie brał żadnego swojego partnera, bo po co. Nasza grupka, nasza integracja, a na pary to już się inaczej patrzy , bo jak tańczyć to już tańczą tylko ze sobą, gadają ze sobą i takie tam. I zawsze jest drętwiej. Nikt się do nikogo nie przywalał, nikt nie zarywał, ale to było nasze grono i koniec. Może w tej jego imprezie nie było też powiedziane że zapraszają kogoś z zewnątrz. Zadaj sobie pytanie jak bardzo ufasz partnerowi i jak bardzo jest wart zaufania i wtedy zadawaj takie pytanie nam.
napisał/a: asyszo 2015-02-02 16:27
Jesteś pewna, że obdarzasz swojego partnera pełnym zaufaniem? Na pewno warto popracować nad tym tematem. Nie musisz ukrywać swoich uczuć. Powiedz otwarcie co czujesz, bądź otwarta na dialog.
napisał/a: enhunter 2015-02-02 22:40
asyszo napisal(a):Jesteś pewna, że obdarzasz swojego partnera pełnym zaufaniem? Na pewno warto popracować nad tym tematem. Nie musisz ukrywać swoich uczuć. Powiedz otwarcie co czujesz, bądź otwarta na dialog.


A Ty jesteś pewien, że wiesz co piszesz, do kogo, o czym itp, czy piszesz tylko po to by nabić sobie posty, albo nie dostać warnów za reklamę w podpisie?
napisał/a: Rooda666 2015-02-02 22:47
enhunter napisal(a):asyszo napisał/a:
Jesteś pewna, że obdarzasz swojego partnera pełnym zaufaniem? Na pewno warto popracować nad tym tematem. Nie musisz ukrywać swoich uczuć. Powiedz otwarcie co czujesz, bądź otwarta na dialog.


A Ty jesteś pewien, że wiesz co piszesz, do kogo, o czym itp, czy piszesz tylko po to by nabić sobie posty, albo nie dostać warnów za reklamę w podpisie?
don't think so ;)