Problem z dziewczyna

napisał/a: mentosice 2015-02-20 22:40
Witam
jestem w zwiazku z dziewczyna juz z 4 miesiace. Zawsze świetnie sie dogadywaliśmy, ale ja zawsze robiłem jej akcje o to że idzie gdzies na impreze, ogólnie byłem zazdrosny. Po jednej takiej akcji ona zmieniła do mnie nastawienie. Jest teraz zimna, każe mi czekac aż jej przejdzie. Poradźcie mi coś.
napisał/a: Miętowa26 2015-02-21 12:02
Może po prostu z nią porozmawiaj szczerze i przeproś za swoje zachowanie ? :)
napisał/a: Optymistka_00 2015-02-24 20:47
Witam Ciebie :D
Nie ma co się przejmować, każda dziewczyna ma takie humorki :D
Nie powinieneś robić Jej "akcji", nawet gdy jesteś o Nią zazdrosny. Związek nie polega tylko na miłości, polega też na innych wartościach, w tym także na zaufaniu. Musisz Jej udowodnić, że Jej ufasz, że poprawisz w jakiś sposób swoje zachowanie. Pewnie sobie pomyślisz co możesz poprawić w nim, a to ja Ci spróbuje coś przedstawić..
Wyobraź sobie, że to Ty masz wiecznie takie akcje jakie Ty Jej robisz, czy byłoby Ci miło? Jakby po każdej imprezie Twoja dziewczyna wyrzucała Ci wszystko? Jakby robiła Ci sceny zazdrości? Na pewno by Ci miło nie było. Pomyśl, że Ona może przez to być smutna czy też skołowana. Musisz popatrzeć też na to z Jej perspektywy. Porozmawiaj z Nią szczerze, powinno pomóc. :)
Jeśli nie dojdziecie do porozumienia to może jakiś kompromis? Może będziesz chodzić z Nią na imprezy i będziecie się razem bawić? Wydaje mi się, że wtedy nie będzie żadnego powodu do kłótni. :)
Miłego wieczoru :D