Problemy w związku.

napisał/a: 60cc5756226cd3075e4f50e327a2efa2ac5f561f 2014-12-19 20:32
Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc prosze o wyrozumiałość. Mam dziewczyne, oboje mamy 16 lat. Jesteśmy ze sobą już 2 lata, i bardzo się kochamy. Bardzo często się kłocimy. Czasami mamy ochote od siebie odpocząć, ale nie możemy bez siebie żyć bo się bardzo kochamy. Myślę że ona nie chce się dla mnie tak poświęcać, nie chce dla mnie nic zrobić. Była taka sytuacja. W szkolnej klasie mamy takiego kolege, który wydaje mi się że ją podrywa, choć sam tak nie sądzi jak z nim rozmawiałem. Moja dziewczyna podobno go nie lubi. On ją czasami łaskocze, ale niekiedy zdarza mu się ją tak jakby dotykać "przez przypadek" tam gdzie nie powinien, wiem to bo mi mówiła i jej się to nie podobało. Powiedziałem jej żeby z nim nie gadała itd. Ona uważa że jej nie ufam, co według mnie jest trochę głupie bo nie ma za bardzo podstaw. Poklociliśmy się o to że właśnie nie chce żeby ona się z nim zadawała, a ona nie chce tego dla mnie zrobić, jak wielu różnych innych rzeczy. Dodam że kiedyś miałem przyjaciółke, dosyć bliską. Ona ze mną porozmawiała, i nie chciała żebym się z nią przyjaźnił. Zrozumiałem to i zakończyłem z nią wszelkie kontakty. Ona napewno nic do niego nie czuje, bo gdy mam z nim jakieś zatargi, to ona wtedy uważa że go nie lubi itp. Kochamy się bardzo, wiem że to miłość gimnazjalna, ale jestem pewien, tak jak i ona, że będziemy ze sobą do ostatnich dni. Co myślicie o tej sytuacji ?
napisał/a: errr 2014-12-19 21:21
Kylpilion napisal(a):bez siebie żyć bo się bardzo kochamy
bo jesteście w sobie bardzo zakochani.
Kylpilion napisal(a): Poklociliśmy się o to że właśnie nie chce żeby ona się z nim zadawała, a ona nie chce tego dla mnie zrobić, jak wielu różnych innych rzeczy.
chcesz, żeby przestała gadać z kolesiem, z którym chodzi do jednej klasy? jak to sobie wyobrażasz?
może zaproponuj już żeby go nastepnym razem ostrzegła że dostanie za to w pysk? o wiele lepsze rozwiązanie niż zerwanie kontaktu z chłopaczkiem z którym chodzi do jednej klasy.
napisał/a: 60cc5756226cd3075e4f50e327a2efa2ac5f561f 2014-12-19 21:34
Ona nie potrafi tak powiedzieć. Jest grzeczna i cicha. A podpowie mi ktoś dlaczego się tak kłocimy ?
napisał/a: KokosowaNutka 2014-12-19 22:51
Bo nie dorosliscie jeszcze do bycia w zwiazku. Wierze, ze wasze uczucie jest szczere ale mimo wszystko jestescie mlodzi i malo doswiadczeni.

Co mozecie zrobic w tej sytuacji? Najlepiej powaznie porozmawiac i wspolnie rozwiazac problem z tym kolega.

Jesli sie tak nie da no to masz trzy wyjscia:
-zaakceptowac te sytuacje,
-postawic jej ultimatum-albo Ty albo znajomosc z nim,
-zostawic ja.
napisał/a: 60cc5756226cd3075e4f50e327a2efa2ac5f561f 2015-08-30 19:52
Proszę o usunięcie tego tematu.