przeszłość kobiety

napisał/a: Marcin78 2016-03-05 13:49
Mam do Was pytanie bo walczę z myślami

moja dziewczyna która ma 23 lata miała przede mną jak sama powiedziała 15 partnerów. Znajome z pracy mówią mi, że słyszały jak mówiła, że miała ich jeszcze więcej. Ona sama chwaliła mi się, że lubiła przygodne relacje, przygodny seks i lubiła spełniać swoje fantazje erotyczne. Poza tym powiedziała, że zdradzała partnerów kiedy nie potrafili spełniać jej łóżkowych wymagań. Czy taka kobieta nadaje się na związek czy prędzej czy później pójdzie w bok? jestem z nią już jakiś czas wcale nie krótki, ale boję się, że coś jej przyjdzie do głowy i pomimo tego, że mówi iż mnie kocha to w chwili słabości pod wpływem alkoholu pójdzie z innym. W sumie nie daje mi powodu bym musiał tak sądzić, ale często mówi mi hasła w stylu: "chcę poznać twoich kolegów, zaproś któregoś na spotkanie z nami". Ona lubi jak faceci na nią patrzą i się ślinią, a jest naprawdę mega atrakcyjna. Jak wy uważacie? boję się puścić ją do pubu z koleżankami bo widzę jak każdy facet na nią patrzy a ona gdy wypije za dużo to staje się ciepła dla każdego i może dojść do czegoś czego bym nie chciał. Powiedziałem jej o tym to zawsze odpowiada, że jest mi wierna i kontroluje wszystko. Czy kobieta która bawiła się w trójkąty, seks z innymi kobietami, przypadkowy seks z facetami i będąca kiedyś w związkach i zdradzająca partnerów może się nagle radykalnie zmienić?
dzięki za opinie
napisał/a: dkmp5 2016-03-05 18:00
Jak będzie chciała to i tak Cię zdradzi , także nie pilnuj jej i pozwalaj jej wychodzić . Bo właśnie w taki sposób może wyjść że jesteś nie pewny , nie masz zaufania i ona zyskuję większą wartość w związku . Także zluzuj , bo nie jesteś w stanie tego przewidzieć .
napisał/a: bro1 2016-03-06 23:44
Zdaje się, że trafiłeś na baaardzo wyzwoloną i otwartą kobietę :D
Czy może zdradzić? Podobno zdradzić może każdy, ale są ludzie, którzy nigdy tego nie zrobią.
Czy może się zmienić radykalnie? Podobno Angelina Jolie to zrobiła w wieku dziestu iluś lat, kiedy zakochała się i zechciała zostać mamą.
Podejrzewam jednak, że do Brada ci daleko ;)
Jak będziesz ją kontrolował, to pewnie i tak będzie to miała gdzieś i zrobi to, co będzie chciała. Lojalnie cię uprzedziła, że zdradzała swoich partnerów, bo lubi przygodne relacje i przygodny seks. Czego zatem oczekujesz od takiej osoby?
To tak samo, jakby kobieta pytała, czy jej facet, który latał i zaliczał wszystko co się dało, nagle stanie się przykładnym mężem i ojcem. Nie czarujmy się. Nie stanie, bo to nie leży w jego naturze.
Kobiecie pewnie by się doradziło, żeby poszukała porządniejszego faceta, a tobie... cóż tobie można tylko doradzić, żebyś korzystał z okazji, póki sypia z tobą, bo nie wiadomo ile to jeszcze potrwa, skoro sam napisałeś, że po alko robi cię ciepła...
Na poważny związek, budowanie relacji na dłużej, taka kobieta się nie nadaje. Może za ileś tam lat, jak już się wyszaleje. Ewentualnie jak gdzieś z kimś wpadnie i będzie szukała porządnego faceta na ojca dziecka.

Zawsze pozostaje ci też opcja tzw. otwartego związku :D
napisał/a: Kokieteria 2016-05-05 22:57
Chciałabym napisać coś podnoszącego na duchu, ale... czarno to widzę
napisał/a: heya 2016-06-08 00:00
Czy ona się zmieni? Trudno powiedzieć, nie wiadomo co w jej głowie siedzi
napisał/a: Anuka 2016-06-08 12:03
Ciężko stwierdzić, czy ona się zmieni... Przepraszam, że tak prosto z mostu, ale może to nie chodzi o jej charakter czy sposób bycia, tylko problem jest większy - mam znajome małżeństwo, w którym on był seksoholikiem, jego przeszłość wyglądała podobnie, ale po wspólnej terapii są dziś szczęśliwą parą z ponad 10-cio letnim stażem małżeńskim i dwójką fantastycznych dzieci. Poszukaj czegoś na ten temat i zobacz, czy ta przypadłość może jej dotyczyć.
Współczuję Ci bardzo niepewności, którą czujesz. Ja bym chyba nie dała rady wytrzymać w związku, w którym nie umiałabym do końca zaufać drugiej osobie.