Romantyczny wieczór walentynkowy

napisał/a: kobietka Swiss 2007-02-11 19:53
Walentynki-swieto zakochanych...:D
Romantyczny wieczor Walentynkowy??
Hm....niektorzy sie glowia jak spedzic taki wieczor a ja uwazam ze samo bycie ze soba ludzi ktorzy sie kochaja i nie widza swiata poza soba jest juz na tyle romatyczne ze nie trzeba zadnych innych pomyslow....
Ale to tylko moje zdanie.....
Dokladnie w Walentynki tego roku obchodze rocznice znajomosci z moim ukochanym....
Zobaczymy czy nie zapomni bo jak wiem to u niego slabo jest z pamiecia jesli chodzi o daty....
napisał/a: kasia_b 2007-02-11 20:16
mój M powiedział mi właśnie, że trzeba coś pomyśleć czy gdzieś chcemy iść - to mu powiedziałam "dla mnie nie ważne gdzie byle z Tobą ..."
napisał/a: Tomasz81 2007-02-13 10:19
Równiez uwazam ze najwazniejsze zeby tylko byc blisko ukochanej osoby No i przedewszystkim ma byc miłosna atmosfera
napisał/a: marionette 2007-02-13 10:25
a mój mężczyzna ma akurat szkolenie 13-15 luty :(
i walentynki spędzę sama
czego oczywiście nie omieszkałam mu wypomnieć i rozstaliśmy się w niezbyt rozkosznej atmosferze.
napisał/a: ~gość 2007-02-13 10:38
a moze kolacja w domu:) idac do restauracji idziecie na łatwizne, a np. kobiety uwielbiaja jak mezczyzna zrobi cos od soebie i własnorecznie. mozna nakryc na małym stoliczku siedzac na podłodze, swiecie itd, ładmna dekoracja roze...
napisał/a: Kaira86 2007-02-13 10:48
Sylaaa napisal(a):kobiety uwielbiaja jak mezczyzna zrobi cos od soebie i własnorecznie.

tylko żeby mój mąż potrafił coś zrobić od siebie i własnoręcznie chodzi mi tu o gotowanie...
napisał/a: Patka2 2007-02-13 11:03
Kaira86 napisal(a):tylko żeby mój mąż potrafił coś zrobić od siebie i własnoręcznie

heheh napewno umi chociaż frytki zrobić co??
Tomasz81 napisal(a):przedewszystkim ma byc miłosna atmosfera

no postaraj sie mój chopie, to ci Buziaka dam :P
napisał/a: Tomasz81 2007-02-13 11:48
Patka napisal(a):no postaraj sie mój chopie, to ci Buziaka dam
hehe tylko buzi za taki wieczór który spedzimy razem bardzo miło to zdecydowanie za mało

[ Dodano: 2007-02-13, 11:49 ]
Kochanie Ty moje
napisał/a: Patka2 2007-02-13 11:54
Tomasz81, no dobra kochanie, jak znajdziemy jakies ciemne miejsce na miescie i gdzie bedzie w maire ciepło to ci dam buziaka i cie troche pomacam , bo wiecej nie da rady. Moge cie jeszcze ugryść w szyje i w ucho ale wiecej nie moge. Bo to ma byc romantycznie wiec , najlepiej byłoby w wielkim zamku, wielki ciepłe łoże obok łoża wannna i tak dalej i tak dalej nie bede tu sobie tak marzyć.
Tomek gdzie mnie zabierasz??
Zdradz mi to wkoncu, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał/a: Tomasz81 2007-02-13 11:59
Patka, nie powiem
napisał/a: Justyna D 2007-02-13 23:10
jak sądzicie cos w pracy chłopaki zorganizują, może Marcin sie przełamie
napisał/a: lovman 2007-02-14 01:15
Niestety...mam w ten weekend 4 egzaminy na uczelni. Nie zdąże przygotować kolacji ze świecami, ale za to mam inny pomysł.

Zrobie jej niespodziankę i zabiorę ją do kina wieczorem na: DLACZEGO NIE.
Myśle że to bardzo spoko film, sądząc po zwiastunach:
http://film.onet.pl/_i/film/d/dlaczego_nie/t/t1.mpg

Jutro się przekonamy...