Szansa na powrót?

napisał/a: lucas221 2014-10-14 23:40
Pytanie moze dosc szczegółowe. Ale jednak opisze wam wszytsko od poczatku .

Chodzilem 6 miesiecy z moja dziewczyna to byl bardzo dziwny zwiazek ale po koleji

Mam na imie Łukasz poprzednia zime strasznie przezylem poniewaz dostalem duzego kosza od mojej sympatii (Marty)ale z tego wyszlem mialem myslu samobijcze i duzo plakalem pomagala mi moja przyjaciółka Madzia ktora tez miala problemy z chłopakiem wiec my sobie pomgali nawzajem przyszedł marzec moze w głupi sposob dowiedzialem ze rok mlodsza dziewczyna podkochuje sie we mnie ale mnijsza z tym zaczelismy sie spotykac od jednego spotkania do coraz czeszczych i dłuższych. Spotkan np. Na basen duzo razy wspolne bieganie itd. Bardzo dobrze my sie dogadywali przeszlismy juz w faze pocalunkow. Pewnego dnia w maju moja przyjaciolka zadzownila abym przykechal do niej bo ma duzy problem , przyjechalem pocieszylem i siedzielismy razem przytuleni gdy nagle chciala mnie pocałować odepchnolem jej twarz z slowami co ona robi choc pozniej mielismy ochotę pocalowac sie oecz wiedzielismy ze nie mozemy poniewaz ona ma chlopaka co chodzi z nim dwa lata a ja rozkwitajacy zwiazek . to bylo porzadanie nie moglismy wytrzymac spotkalismy sie napic vodki sami i wtedy my sie przelizali byoem w szoku napoczatku nie zalowalem bo sam nie wiedzialem jak dalej to sie potoczy a ja z przykaciolka nie wyobrazalem zeby my byli razem . bylo mi wstyd coraz bardziej odpychalem sie od mojej dziewczyny nie spotkalem sie przez miesiac z nia , nic do niej kompletnie nie czulem a ja wiem ze ona byla pk uszy zakochana wemnie . jakos zaczelismy dalej sie spotykac bylismy potem na wycieczce szkolnej super bylo pisala ze najlepsze dwa dni jej zycia to były . potem przyszly wakacje 2014 czyli te obecne co byly nie spotkalem sie z nia przez cale wakacje maskara moim zdaniem dlaczego pewnie zapytacie
Mialem prace sezonowa od 6 rano do 18 codziennie plus moja matka wyladowala w szpitalu oraz nie bylem pewny swoich uczuc i nie wiedzialem czy brnac w to dalej skoro do niej nic nie czuje . codziennie my pisali bardzo duzo nieraz probowalismy sie spotkac ale zawsze jednemu potem cos faktycznie wypadało potem koniec wakacij brakowalo mi jej i kontaktu fizycznego peeting czy zwykle lizanie . dziewczyna moja ostaniego dnia wakacij zerwala zemna . do mnie oraz do niej dotarlo dopiero po dwoch tygodniach dalej my pisali non stop dwa trzy razy spotkalismy sie miala raz urodziny kupilem jej roze i rafaello. Przyjęła. Preznt. Na spotkaniach witalismy sie i zegnalismy buziakiem w policzek i przytulasam. Gdy po 20 dniach ja mialem urodziny nawet nie zlozyla mi zyczen urodzinowych. Tylko napisala na tablicy na fb jak wszyscy . a dzien wczesniej wieczorem jej kolezanka zlozyla mi zyczenia urodzinowe i pytajac skad wie ze jtr mam urodziny odpowiedziala ze moja dziewczyna byla jej odpowiedziala . bylo mi bardzo smutno z tego powodu . ale nic przeciesz nie zrobie coraz bardziej od zerwania do teraz moja dziewczyna odgradza sie odemnie tzn. Nie rozumiem jej wgl piszemy codziennie dalej ona czesto zaczyna tematy i rozmowe ale gdy juz prowadzimy to tylko przytakuje. Lol . a ja wlasnie uświadomiłem. Sobie ze ona coaz bardziej mnie przyciąga. Do siebie i zaczynam bardzo zalowac ze z nia nie jestem zaczynam do niej czuc cos . wczoraj ona i jej kolezanki nagle o polnocy zaprosily mnie z kolegami akurat bylismy na miescie zaprosily nas do domu mojej ex bo miala wolna chate kupilismy alko ale malo pily bardzo byly anty nastawione do nas oprócz. Jednej kolzanki . dziwna byla atmosfera gdy spytalem sie poważnie. Czy mamy isc moja ex odparla ze nie wiec zostalismy .gadalem z moja ex przez. Chwile w pokoju sam na sam ale tez taka anty i tylko przytakiwala. Nastepnie polozylisky sie w ubranaich wszyscy na lozku spiacy jedynie kolezanka ta co byla taka otwarta lezala kolo nas moi koledzy sie przytali do niej ale ja nie . potem usnelismy i nad rankiem obudzilismy sie i lezalem tylko z jednym kumplem a z drugiego pokoju slyszalem jak ktos sie lize . okazalo sie ze moj kumpel przespal sie z ta otwarta i mila koleżanka. Potem poszedl do domu i wszyscy siedzielismy w pokoju ale znowu dziewczyny poszly do innego takie dziwne zachowanie mialy . ale nic rankiem gdy juz my mielismy z kolega isc do domu chcialem przybivlc piatke reka ona nie dala przybic lol
Potem idziemy dalem jej czesc podalem reke ona tylko tak ledwo zlapala jakby nie chiala mnoe dotykac zdziwilo mnie to bardzo. Potem okazalo sie ze jedynie ta kolezanka chciala nas bo chciala sie z kiks przelizac chore zachowanie . nwm po tej nocy znowu mialem myslu samobojcze czuje cos do jiej cholernie mi na niej zależy a ona mnie olewa . napisalem dzisiaj ze nic do nie czuje bo wiem ze myslala ze do niej dalej podbijam musialem sklamac . napisalem iej wczesniej ze mi bylo przykro ze tak mnie traktowala ona odpisala zebym sie nie przejmowal tym . mamy pk 17 i 16 lat moja dziewczyna. Ex nie wiem ze ja zdradzilem ani chlopak mojej przyjaciolki tez nie wie nic . cholernie zalezy mi na mojej ex bardzo zaluje ze to zrobilem bo wiem ze wszystko to przez to.potem nic jie czulem do mojej dziewczyny a przyjaciolka z chlopakiem zwiazek dobrze im sie ukalada . co mam zrobic chce do niej wrocic nie chce zachowywyac sie jak desperant bo to nie pomoze macie jakis pomgsl
napisał/a: Valkiria_ 2014-10-15 07:34
Nie znalazłam słowa "desperant" w całym guglu. Chyba, że na obcojęzycznych stronach... I w sumie byłyby jeszcze z 74 rzeczy do których można się doczepić, ale nie będę robić za prof. Miodka. No chyba, że piszesz maturę (to lepiej do języka polskiego się przyloz bardziej niż do alkoholowych imprez, swojej eks i swojej psiapsiolki "od lizania").

Ale przechodząc do meritum - wasz wiek w pełni usprawiedliwia to w jaki sposób się zachowujecie i wchodzicie w relacje międzyludzkie. Jesteście na etapie gromadzenia życiowych doświadczeń i uczenia się na błędach. Jednak trzeba też wyciągnąć wnioski. A to już cięższa sprawa.
A jaki masz wniosek tutaj? Hmmm. Ustalmy stan faktyczny. Przelizales się z koleżanką będąc w związku (bardzo, bardzo, bardzo nieładnie. Nie pojme chyba nigdy mody pt. "źle mi w związku więc ide na lewizne bo to lek na wszystko. Jak zrobię partnerowi kuku to mam potem siłę postarać się bardziej - sic! ). Sam piszesz, że nic nie czules do tej swojej eks - i to nawet kilkukrotnie (nieładnie). Olales dziewczynę na całe wakacje, nie spotkawszy się z nią ani raz (bardzo nieładnie). Ogarnales że jednak żywisz do niej jakieś uczucia, gdy powiedziała Ci że z wami koniec (parodia...).
Wnioski nasuwają się same. Autorze, sam nie wiesz czego tak naprawdę chcesz. Rajcuje cie to, co zakazane lub to co nieosiągalne. Lubisz "gonić króliczka". Ale jak już go złapiesz, to jedynie zabawisz się jak kot z myszą i wyrzucisz. Dopóki króliczek znów nie zacznie uciekać. Ogólnie nieciekawe to wszystko. Zajmij się czym innym a tamtej dziewczynie daj spokój i niech sobie znajdzie fajniejszego chłopaka niż ty (z czym nie powinna mieć problemu).
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-15 11:42
Val, zgadzam sie ze wszystkim, mialam napisac dokladnie to samo ale sobie daruje bo po co sie powtarzac :P Ciekawe tylko czy nasz kolega cokolwiek zrozumie, do najbystrzejszych nie nalezy.
napisał/a: Dominnik91 2014-10-15 11:56
odpuść sobie.. narobiłeś za dużego bigosu,dostałeś nauczkę z której musisz wyciągnąć wiele wniosków na przyszłość,jesteś jeszcze młody więc poznasz jeszcze wiele kobiet. Mniej ten honor faceta i daj jej po prostu odejść
napisał/a: e-Lena 2014-10-15 12:25
Moje oczy krwawią.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-15 12:31
Moje tez. Bardzo meczylam sie zeby dobrnac do konca tych wypocin.
napisał/a: lucas221 2014-10-15 14:46
Rozumiem .
Zgadzam sie z tw opinia w 100 %.
Wiem ze to zrobilem zle i zaluje tego bardzo uwierz to bylo z mojej strony bardzo dziecinne zachowanie oraz nie przemyślane ktore skutki juz znam rozumiem ze kare musze poniesc .
Ale serce nie sługa. Dziekuje za taka opinie i prosze o jeszcze bardzoej krytyczna .
Wiem ze wszystko zepsulem i wiem ze ona plakala duzo razy przezmnie to tez jest dla mnie porazka najwieksza chyba ze placze osoba przez nas ktora kochamy .
Czy nie mozna naprawi. To jakos. ? dlaczego dziewczyna jest nastawiona do mnie anty a jednak chce utrzymwac ten kontakt ?
napisał/a: Valkiria_ 2014-10-15 16:28
Może byłeś jej pierwsza miłością (do której się ma ogromny sentyment) i dlatego tyle znosiła... Ale za mocno ją zraniles i teraz odczuwa w sobie ambiwalencje uczuć - z jednej strony serce pęka z żalu, z drugiej coś się jeszcze tli... Tak czy inaczej na tych gruzach już nic nie zbudujecie. Ona nie będzie w stanie zaufać a bez zaufania nie ma niczego. Nieważne że uczucie z jej strony do ciebie może jeszcze nie wygasło.
napisał/a: e-Lena 2014-10-15 16:51
lucas221 napisal(a):Dziekuje za taka opinie i prosze o jeszcze bardzoej krytyczna.

No to może jak następnym razem młodzież będzie chciała się lizać, pokusi się o lizanie słownika albo pani od polskiego?
napisał/a: Annie 2014-10-16 15:58
Proponuję stały związek z podręcznikami do nauki języka polskiego.
napisał/a: lucas221 2014-10-16 16:44
Pisalem szybko z tel . kropke zamiast spacje stawialem .
Wiem wlasnie ale jak mam to zrobic skoro codziennie piszemy i wie ona ze codziennie w wchodze na Facebooka chodzi mi eks
Ograniczyc kontakt do minimum. Ale zeby sie odkochac i koniec ze wszystkim czy poprostu zeby potem zadzialac i sie przyblizyc bo takich odpowiedzi znalazlem na necie pod fraza jak wrocic do bylej . tak to byla jej pierwsza milosc pierwszy chlopak a ona moja puerwsza dziewczyja z ktora cbodzila i z ktorym pierwszy raz calowala sie ja tez wiem ze takich rzeczy sie nie zapomina ;) dlaczego coraz bardziej sie oddala i unika kontaktow fizycznych zwykle podanie dloni a w czesniej przytulasy dawala
I mowila jak my zerwali po kilku spotakaniach tak poprostu pisala mi po nich ze Czula sie wtedy wyjatkowo i jej to pomaga Oraz mowila ze strasznie jej to humor poprawilo . wiem ze po zerwaniu, kilku znajomych powiedzialo mi ze strasznie sie zminila ze bardziej taka przygnebiona chodzi i wgl mniej sie smieje .teraz nwm chyba powoli wraca do siebie bardziej podobno ponownie uśmiechnieta
napisał/a: KokosowaNutka 2014-10-16 16:50
lucas221 napisal(a):Pisalem szybko z tel . kropke zamiast spacje stawialem .

Nie chodzi o kropki i spacje..

Lucas olewales ja, zdradzales, nie chciales sie tygodniami spotykac a teraz nagle wielce zakochany. Czemu jej nie zostawisz w spokoju? Daj jej zyc, wystarczajaco wiele bolu jej zadales. Dam sobie glowe uciac, ze jakbys ja zdobyl to by Ci sie znudzila znowu po jakims czasie. Dorosnij.