Taka sytuacja...

napisał/a: maciek1234 2014-10-15 22:45
Witam, chciałbym zasięgnąć o wytłumaczenie mi pewnych kwestii, tak szczególnie o zyciu w związku, co? jak gdzie kiedy ? :D

od dłuższego czasu znam pewną dziewczynę, no i mi sie podoba. Kiedyś byłem z nią i jej znajomymi w klubie, na pożegnanie przytulilismy sie i trwało to bardzo długo.. :P, ale potem (w szkole) nie miałem takiej smialosci zeby ją przytulic na powitanie czy pożegnanie tym bardziej ze była wśród znajomych, aż wkońcu przestałem o niej myśleć...:(. Teraz znowu wydaje mi sie być dla mnie wyjątkowa, dziś byłem z nią na spacerze i wlasnie w tym momencie mam problem, nie moge z nią nawiązać jakiegos lepszego kontaktu, gdy z nią byłem wydawało mi się, że była to taka bezsensowna rozmowa(np.znajmowa cos tam cos tam,kiedys zrobilem cos tam cos tam) , jak mam z nią otwarcie rozmawiać, jak mam sie przełamać ? o czym z nią rozmawiać? A i jeszcze mam jeden problem jak teraz zapytac o tą następną "randke"... sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć

wczesniej miałem już 2 partnerki jednak do żadnej z nich nie czułem głębszego uczucia... i chiałbym to zmienic.
napisał/a: Łysy564 2014-10-15 23:29
Zapytaj się tak po prostu : "czy chciałabyś ze mną wyjść do np. kina ? (czy gdzie tam chcesz). Tylko delikatnie, subtelnie. Nie wiem jak miałbyś się złamać. U mnie sytuacja rozwiązła się sama praktycznie (na szczęście :) ) ale myślę że to zależy tylko od ciebie. Co do tematów to jeżeli czujecie się ze sobą dobrze to myślę że same się znajdą. Wiem że tak raczej ogólnie :D ale tak właśnie myślę
napisał/a: Dominnik91 2014-10-16 09:15
Można tak jak kolega wyżej
ale jeżeli brakuje ci odwagi to zagadaj do niej na fejsie,zapytaj co słychać itd. Oczywiście nie wysypuj się z wszystkich tematów
i sam wyczujesz moment w którym mógłbyś się grzecznie zapytać czy np. po szkole nie poszła by z tb na kawę czy coś :)

Kobiety nie gryzą. Chociaż czasem...
napisał/a: E-kwiaty 2014-10-16 10:59
Dokładnie tak,jeżeli nie masz odwagi i śmiałości aby zapytać się jej na żywo,w takim razie pozostaje internet i portale typu fb czy gg,tam będzie zdecydowanie łatwiej.
napisał/a: maciek1234 2014-10-16 16:06
z zaporszeniem jej, problemow mieć nie będe, tylko że własnie nie wiem jak ją sobą zainteresowac, o czym mam z nią rozmawiac... ? i jak wg was mają wyglądać pierwsze spotkania ?, niby znam ją już 2 lata ale poziom naszej rozmowy to najzwyklejsze w swiecei rozmowy.. :|. Chciałbym po prostu cos dla niej znaczyc
napisał/a: enhunter 2014-10-16 17:29
Jaki wiek?
napisał/a: maciek1234 2014-10-16 18:12
ja mam 17 i ona też :)
napisał/a: enhunter 2014-10-16 18:32
Powiem Ci z mojego doświadczenia. Choć nie duże (sam mam 21) to jednak coś tam liznąłem.
Czym się ta dziewczyna interesuje? Ja jak byłem w Twoim wieku (18/19) to zacząłem spotykać się z koleżanką z klasy, pomimo, że wcześniej oprócz cześć cześć nic nie było. Szybko wyłapałem czym się "jara". Na kolejne spotkania przychodziłem przygotowany do zajęć ;) Musisz odrobić zadanie domowe, by wiedzieć o czym zaczynać rozmowę. Nigdy nie zapomnę jej miny jak nagle zacząłem mówić o silniku, spalaniu i przyspieszeniu nowego Volkswagena Scirocco, bo wiedziałem, że się tym interesuje, a Scirocco to jej ulubiony samochód. Druga sprawa jest taka, że najlepszym tematem do rozmów są problemy i ludzie. Nie mówimy oczywiście o tym, że nie wiem masz długi, mama Ci umiera na Ebolę, a siostrę zjadły wilki. Tylko, że np. musisz coś napisać, albo chciałbyś się gdzieś dostać na jakiś kurs chociażby języka angielskiego i zacznij zadawać pytania, by wiedziała, że cenne jest dla Ciebie jej zdanie. Zapytaj co sądzi o tym czy o tym.

A co dalej?
Zdobędziesz tym jej zainteresowanie, potem poczekaj aż sama się odezwie. Kobiety uwielbiają gdy się nimi interesujesz, ale nie rób tego co ona uwielbia, tylko to, czego nie lubi.
To jak zabrać dziecku lizaka.
Chwilę się zastanowi, a potem zacznie płakać. Też tak zrobiłem. W sumie ZAWSZE tak robię i co lepsze ZAWSZE to działa. Najpierw zrób to co Ci powiedziałem, uda Ci się zdobyć jej zainteresowanie, a następnie zamilcz na parę dni. Jak się odezwie, znaczy, że wygrałeś a potem delikatnie kroczek za kroczkiem i vua la! Będzie Twoja. Tylko ostrożnie z tymi kroczkami. Pisz na bieżąco.
napisał/a: e-Lena 2014-10-16 22:34
maciek1234 napisal(a):wczesniej miałem już 2 partnerki

maciek1234 napisal(a):mam 17

Taka sytuacja...
napisał/a: maciek1234 2014-10-16 23:28
partnerka czy dziewczyna, myśle, że nie ma większej różnicy, taka sytuacja... i dzięki za twój pomocny komentarz :/[/quote]
napisał/a: Dominnik91 2014-10-16 23:39
hmmm... zgadzam się z tym co powiedział kolega enhunter, ja w wieku 17 lat zacząłem się uczyć gry na gitarze :D i nagle przyciągnołem uwagę nie tylko dziewczyny która mi się podobała ale i jej koleżanek,fajna historia może się kiedyś ją opowiem

Znajdź sobie jakieś zainteresowanie-zainteresowania którym mógłbyś się z nią podzielić
napisał/a: dr preszer 2014-10-17 11:17
Dominnik91, i ta dziewczyna potem Cię zostawiła :). To ta historia ?