co sądzicie o tym zachowaniu kobiety z pracy

napisał/a: isco21 2015-05-09 23:15
W pracy 35 letnia kobieta,mężatka matka 2 dzieci.Ja mam 22.Raz na badaniach coś do mnie mówi i podchodzi tak blisko.Że dotykamy się swimi biodrami cały czas.tak od boku celowo.zawsze mogła stanąć w okolicy jednego metra odemnie.Ostatnio też siedziałem obok niej na kursie po między nią a taka koleżanka i pokazywała jej coś na telefonie i oparła o mnie swoje ręce i pokazywała jej. I jak jej już pokazała to przejechała mi ręką po plecach.Np jak na tym kursie byłem i siedziałem obok niej.To cały czas się śmiała.Tu mnie ręką w zebra.Odwracam się i pokazuje mi koleżankę co zasłoniła sobie twarz i prawie spała.I zaczęła się śmiać. Albo gościu podyktował jakieś zdanie i nie zrozumiałem do końca.Ona po chwili.Co on tam dyktował i patrzy co tam napisałem.A że nie zrozumiałem co on gadał to napisałem jakoś w skrócie bez lądu i składu i też zaczęła się śmiać bardzo.Ostatnio też tak blisko podeszła i dotknęła mnie swoim ciałem o moje bo pytała czy wracam autem do domu, podeszła i mnie tak jak by biodrem uderzyła specjalnie i trzymała tak z 10 sek.Nie byłem autem wtedy I jak z drugiej zmiany szliśmy do szatni to mówi że bardzo fajny chłopak ten Damian że robotny. A po chwili że nie tak fajny jak Ja.Na to jedna z koleżanek odpowiedziała "ale teraz doje*aś".nie wiem, ale wydaje mi się,że zawsze mogła stanąć dalej i mnie nie dotykać.albo na śniadaniu powiedziała przy wszystkich - jaki on fajny jest, taki pocieszny.Czasami jak przechodziłem przez hale i ona pracowała na maszynie to się tak do mnie leciutko uśmiechała. np teraz już nic nie robi.jak pracowałem przez dwa dni z nią w patrze to przez 7,5godziny miała minę jak by miała się pochlastać. zła, że mnie dziś zabije,natomiast jak skończyliśmy pracę to rozkwitnęła od ucha do ucha i uśmiech nie mógł zejść z jej twarzy.nie wiem co sądzić o tym zachowaniu.Wracaliśmy sami do szatni przez pole.I coś tam mówiła że dobrze że wymiar sprawdziła.A ją ją to z uśmiechem na twarzy że spakowała kilka za krótkich sztuk.i tam zaczęła se rozmowa ona taki uśmiech.I po schodach jak wychodziły to szła pierwsza a ją tuż za nią i miała odwrócona głowę w moim kierunku uśmiechnięta cały czas i z tekstem do mnie że w palę dostanę.A ją że od kogo a ona odemnie. Nasze głowy były dość blisko.wszystko oczywiście w żartach. Nie zdążyłem już pociągnąć rozmowy bo rozeszliśmy się do swoich szatni.np wtedy kiedy pytała mnie pytała czy wracam autem do domu o czym już pisałem.Mierzyłem akurat i ona mówi do mnie po imieniu. Wstaję odwracam się i idzie pewnym siebie krokiem z uśmiechem na twarzy do mnie.Podeszła tak blisko, wypięła swoje biodro i napierała o moje. cały czas z 10 sekund. Tak samo jak na badaniach byliśmy.Staliśmy sami i też tak podeszła, dotknęła mnie jednocześnie nogą i ręką . Ręka trzymała jakoś na tak ze czułem ją na moim przedramieniu też tak z 15 sekund cały czas i znowu te przyjemne dreszcze. Sorry za chaos. ostatnio jak stałem,przeszła obok mnie i się otarła o mnie.i teraz już nie wiem czy celowo czy przypadkiem.sory za chaos
napisał/a: Valkiria_ 2015-05-10 07:50
Może kobieta jest ocieraczem nałogowym... (w krakowskich trajkach i autobusach takich pełno).


A tak na serio - flirtuje z Tobą. Ale na mój gust to tylko tyle i aż tyle. Przypuszczam że w codziennym życiu brak jej jakiegoś dreszczyka emocji, rutyna, stagnacja... No i szuka kobita jakichś wrażeń.
napisał/a: candela1 2015-05-10 08:21
Valkiria_ napisal(a):Może kobieta jest ocieraczem nałogowym...

padłam
napisał/a: KokosowaNutka 2015-05-10 10:09
isco21, chwalisz sie czy zalisz bo nie rozumiem gdzie masz problem? :P Jak Ci sie nie podoba jej zachowanie to jej to powiedz i juz. Nikt nie ma prawa Cie dotykac wbrew Twojej woli.
napisał/a: isco21 2015-05-10 12:25
Nie chodzi o to że się chwale czy żale. Po prostu zaintrygowało mnie to i chciałem poznać opinię
napisał/a: KokosowaNutka 2015-05-10 12:29
No oczywiste, ze kobieta ma na Ciebie ochote Dziwne, ze sie jeszcze pytasz.
napisał/a: isco21 2015-05-10 12:33
Nie chodzi o to że się chwale czy żale. Po prostu zaintrygowało mnie to i chciałem poznać opinię
napisał/a: candela1 2015-05-10 12:39
najpiękniejsze to są te wyliczenia ile sekund ta ręka/biodro/noga dotykały poszczególnych części ciała autora
napisał/a: isco21 2015-05-10 15:23
candela napisal(a):najpiękniejsze to są te wyliczenia ile sekund ta ręka/biodro/noga dotykały poszczególnych części ciała autora


Nie no. Na oko przecież , bez przesady ;)
napisał/a: Hanael 2015-05-11 01:12
na serio nie wiesz co masz zrobić dalej? :D
napisał/a: isco21 2015-05-11 15:04
No nie bardzo
napisał/a: errr 2015-05-11 15:22
powiedzieć, że wolisz młodsze i bez rozstępów po porodzie ;)