Czy coś z tego będzie...

napisał/a: kobra19736 2016-01-21 20:53
Witam. W październiku poznałem cudowną dziewczynę. Na początku gdy do niej napisałem nie była zbytnio zadowolona, lecz stawała się coraz milsza. Później sama zaczęła do mnie pisać, kiedy nie napisałem do niej pierwszy. Od grudnia piszemy ze sobą codziennie. Spotkaliśmy się kilka razy. Widać, że się troszczy o mnie, ona widzi, że jestem o nią zazdrosny. Ostatnio była w klubie z koleżankami pierwszy raz, przed wyjściem napisałem jej, że pewnie będzie wyrywała chłopaków, to odpisała, że się zdenerwowała i w końcu nigdzie nie pojedzie. Niedawno była rozmowa z kim idzie na wesele brata, powiedziała, że miała iść z takim Michałem, ale pomyślała o mnie, dodając "chyba, że do października znajdę sobie chłopaka, ale wątpię"co mnie bardzo zasmuciło. Niedawno jej powiedziałem, że chyba coś do niej czuje, a ona się zapytała czy jestem tego pewny, bo to było kilka spotkań i że zaskoczyłem ją. Powiedziałem, że może ma rację i nie jestem do końca tego pewny. Czasami jest bardzo miła, wysyła buziaczki, nazywa mnie cukiereczkiem. Jak myślicie będzie coś z tego ? Czy już się nie angażować ?
napisał/a: gorzka00 2016-01-21 21:16
Ja Ci powiem tak: kiedy mój przyszły mąż się do mnie pierszy raz odezwał pomyślałam "łooo boże a ten palant czego ode mnie chce"
Potem okazał się całkiem sympatycznym facetem a potem facetem na całe życie
Różnica jest jednak taka, że my się nie bawiliśmy w podchody i głupie teksty "pewnie będziesz tam podrywać facetów"...ten tekst to jak płachta na byka dla mnie i pewnie bym napisała, że właśnie to będę robić bo skoro facet dupa wołowa sam nie wie czego chce to co innego mi zostaje?

Albo czegoś chłopie chce i działasz albo nie masz prawa wg mnie rzucać do dziewczyny takimi tekstami bo to nie Twój interes
Dziewczyna Ci mówi "chyba że znajdę chłopaka w co wątpię" to się aż prosi o ripostę "ja mogę być Twoim chłopakiem". Faceci są jacyś mało domyślni
napisał/a: Valkiria_ 2016-01-22 09:06
Popieram koleżankę powyżej.

Ehhhh faceci jak wam się wprost nie powie to niczego się nie domyślicie...
napisał/a: bro1 2016-01-22 16:51
A nie możesz jej po prostu powiedzieć, że podoba ci się i chciałbyś ją poznać bliżej? Chodzić z nią, czy jak to tam się teraz nazywa. W zależności od tego co laska odpowie, to albo daj sobie z nią spokój i szukaj innej, albo zacznij dbać o potencjalny związek.