dziewczyna przyłapana na kłamstwie

napisał/a: francis 2015-09-20 21:38
Hej
Jestem z dziewczyną jakieś pół roku. Dość rzadko ale jednak wypisywał do niej gość z którym kiedyś się spotykała, mówiła mi o tym. Były to jakieś pierdoły typu co tam i czy wszystko okej. Nawet to olewała. Ostatni raz o tym, że pisał rozmawialiśmy w lipcu. Ostatnio przyjechała do mnie i siedząc obok mnie z telefonem jak podłączyła się do wifi mignęło mi jakieś powiadomienie o wiadomościach które po prostu szybko wyczyściła. Nie mogłem się powstrzymać i z czystego pragmatyzmu jak nie widziała sprawdziłem tylko na jej messengerze czy to wiadomość od niego i datę ( nic nie czytałem, ale i tak wiem, że to podłe z mojej strony :/ ). Była wiadomość od niego sprzed kilku dni, nieodczytana przez nią ale nic nie mówiłem. Za dwa dni w niewinnej rozmowie wyszedł temat jakichś ex i po prostu podpytałem czy on dalej ją męczy i czy coś pisał. Ona wyraźnie powiedziała że nie i że ostatnio pisał wtedy w lipcu, o czym rozmawialiśmy... Czyli ewidentne kłamstwo, chyba że serio nie widziała jej, w co wątpię....
Jak myślicie - skonfrontować ją z tym że skłamała i przyznać się że sprawdziłem messengera? Czy zostawić to i obserwować dalej sytuację? Nie znoszę kłamstwa i zdrady, nie umiem z tym funkcjonować....
Odpowiedzcie proszę.. :(
napisał/a: Jaah 2015-09-21 10:04
Myślę, że powinieneś powiedzieć, zanim sytuacja z tym ex się rozwinie. Lepiej działać zapobiegawczo niż pózniej się rozczarować.
Tylko pamiętaj, bez zbędnych emocji.
napisał/a: Nica12 2015-09-21 12:46
Powinienes zdecydowanie z nia o tym pogadac. Zeby wyjasnic, przyznaj sie ze jestes jaki jestes, ale nie potrafisz trzymac to w sobie i spytaj o co chodzi z tym ex. Moze faktycznie to nic takiego. Ale jak bedziesz to trzymal w sobie, beda miedzy wami narastac nieporozumienia i bedziecie sie meczyc nawzajem. Bo ona nie bedzie wiedziala o co co chodzi.
napisał/a: ferdziolek 2015-09-23 22:57
Myślę że należy o tym powiedzieć może i będzie kłótnia ale według mnie w związku nie powinno być spraw niedokończonych ja z moją dziewczyną wszystko wyjaśniam od razu zawsze z tego kłótnia wychodzi ale w końcu się dogadujemy i jakoś to idzie.