Jak rozgryść zimną dziewczynę

napisał/a: Emcio153 2014-04-17 22:18
Witam w walentynki tego roku poznałem piękną dziewczynę odrazu spodobała mi się poznałem ja przypadkiem w pracy . Njagoryszym problemem jest jak ją rozgryść nie potrafie ona jest zimna nie dostepna nie reaguje na ładne słowa a jak odpisze to cytatem np pisze do niej czesc słoneczko a ona na to zgasło niby znamy sie juz 2 miesiace a nie spotkałem sie z nią po raz drugi ona odpisuje jak sie jej podoba raz na tydzien a jak pisze to piszemy 3 dni z rzędu albo odpisujemy zwykłymi zdaniami. Trochę przechlapałem sobie u niej niej bo chciałem jej nr wziasc a ona mi nie podała jakims sposobem sdobyłem jej nr ale tylko raz zadzwoniłem to sami wiecie jak to sie zapewne skonczyło wtedy strzeliła focha ale po 3 tygodniach jej przeszło z pisania wywnioskowałem ze dała mi 2 szanse pokaze wam np arch obrzydza mnie twoja wyobraxnia
;p nie moja wina inaczej tego nie szło nazwać tej katorgi w tym aucie
Z tymi chłopami nazwalbym ich inaczej ale nie będę obrażać tu
trzeba było rowerem
Co rowerem
się przemieścić
zamiast się z nimi kisić
Hehe tak dobrze niestety nie ma uwierz ze bym wolał rowerem niż z nimi siedzieć i wysluchiwac napalonych byków lewe...
a ty niby wiele się od nich różnisz
ładnie to tak po kolegach jeździć?
No a jak ja to porządny jestem w przeciwienstwie do nich. No nie sa koledzy ja tylko z nimi miałem zmianę ja tam do nich się nie podpisuje
i to ma w to uwierzyć
To już twój wybór co wierzysz. U nas sa trochę inne zasady i wg zresztą sama pewnie wiez ze tam gdzie pracujesz sa dobrzy i źli ludzie a nie wszyscy sa kolegami a niektórych traktujesz tak ze tylko z nimi pracujesz i nic więcej
mało mnie oni obchodzą, mówię że nie wierzę że ty porządny jesteś ;p
nie wiesz czemu to przeczytaj wszystkie archiwalne wiadomości
Już ty mi tu nie wypominaj za dużo tak
ależ dlaczego nie
po to mam pamięć hua hua
Dzięki
proszę
No i niby co ty tam pamiętasz co ze teraz mi zaczelas wypominac hmm ?
twoją wulgarność
Nee to był pomyleniec krabus a kto mnie wtedy słał przez telefon co z tekstem dlaczego dzwonię z innego nr moim hmm ?
Coś taam zapewne burknomem ale nie za dużo nie będę przecież odpokutować
phhh jasne
nie o tym mówię
a myślałam że kto inny
ja nic nie mam do twoich pokut ani niczego innego
No ja też to pamiętam
Miejmy taka nadzieję
póki nie zaskarbisz sobie urwania kontaktu.
szkoda czasu i energii na odwety
tak starego oprogramowania się jużnie zmienia
Proszę cię mów już normalnym językiem o tej porze
jak to nie jest normalny to jaki
pierwotne okrzyki?
Haha niee zrozumiały ale oki
Czemu sądzisz ze stare oprogramowanie masz . Z tego co wiem to i tak starszy od cb jestem więc ja niby starsze mam
o twoim mówię
mojego tez nie da rady zmienić
ale miałam na myśli twoje często niestosowne odzywki
No już coś zaczynam trybic
Chyba na bardziej zrozumiały się przezucilas język
A jeszcze jak byś przetlumaczyla szkoda czasu i energii na odwet to by było super bo ja niemyślę już o takiej porze
jak coś znów palniesz bądź w inny sposób przeskrobiesz to mam to gdzieś twoja sprawa kim jesteś. a ja po prostu przzestanę odp. resocjalizacja każdego człowieka na ziemii to nie moja kwestia. coś mi nie odpowiada to będę Cię ignorować a nie toczyć bezsensowne walki
a propo twojej wmianki o pokucie
pokutę to mogę sobie zadać, nikomu innemu
A dla czego sobie ?
siebie mogę naprawiać nie innych
O nie ja się na to nie zgadzam
Gdybyś nie była taka jaką jesteś na pewno bym z tobą nie rozmawiał
Ty się lepiej nie naprawiaj jest dobrze
z czym? innych się nie zmienia jesli sami tego nie chcą
No z tobą jesteś inna niż wszyscy pierwszy raz się spotykam z taka odmiana człowieka
A teraz idę spać pa
a ja się założę że nie pierwszy raz to mówisz
jestem odwrotna ale ty się o tym jeszcze nie przekonałeś
pa


Hmm może coś mi podpowiecie jak taka kobietę rozgrysc albo faktycznie bawi sie mna i po prostu mam ja olać pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
napisał/a: 1121 2014-04-18 06:30
1. Jesteś nieodjrzały.
2. Zmień obiekt zainteresowania.
Powodzenia. Dziękuję za uwagę.
napisał/a: Valkiria_ 2014-04-18 07:26
Popieram powyższy wpis
napisał/a: dr preszer 2014-04-18 08:42
Za wysokie progi na twe chłopskie nogi :D. Poszukaj jakiejś remizowej dziuniu. Co do laski to ona nie jest zimna tylko spuszcza Cię na drzewo :)
napisał/a: e-Lena 2014-04-18 09:19
Pisałeś ten tekst po pijaku? Brzmisz jak nietrzeźwy Paulo Coelho.
napisał/a: Emcio153 2014-04-18 10:07
Ech z moich informacji o tej koleżance to ona zawsze mało mowna była skromna cicha słabe kontakty miała a jej koleżanki nawet nic mi nie wspomnialy o jakimś kolwiek chłopaki Może czas pokaże i nie przekreslac jej
napisał/a: e-Lena 2014-04-18 10:31
Podtrzymuję to, co napisałam.
napisał/a: Annie 2014-04-18 10:49
O matuś! Żeby ktoś takie banialuki do mnie wypisywał nie zadała bym sobie trudu odpisania.
napisał/a: Kamilla12 2014-04-18 12:03
napisal(a):No z tobą jesteś inna niż wszyscy pierwszy raz się spotykam z taka odmiana człowieka


Dobrze, że nie napisałeś od razu o gatunku.
napisał/a: e-Lena 2014-04-18 14:44
Generalnie rozgryzanie zimnej dziewczyny może zostać ułatwione poprzez przeniesienie jej do cieplejszego pomieszczenia. Zawsze to jakaś alternatywa
napisał/a: kasiasze 2014-04-18 15:25
.... np. sauny!
napisał/a: errr 2014-04-18 19:57
laska z nim flirtowała, o co Wam chodzi? :)
gdyby go zlała to nie wysłałaby mu tylu smsów jednego wieczora. Nie wysłałaby mu więcej niż jednego o ile i tego jednego...