malo czasu- bardzo pilne

napisał/a: corobic1 2015-10-05 00:35
Witam, potrzebuje pomocy, prawdopodobnie poznałem milosc swojego zycia, nigdy wcześniej nie czulem się tak przy kobiecie, chciałbym spedzac z nia caly czas, nie mogę jesc, nosi mnie gdy jej przy mnie nie ma, caly czas o niej mysle. Poznalem ja w pracy 2 miesiące temu i po prostu strzelilo mnie jak piorunem, zawsze byłem bardzo niesmialy w stosunku do dziewczyn, zazwyczaj było tylko czesc i tyle, ale z nia jest inaczej odkad ja poznałem swiat wywrocil mi się do góry nogami, jest to genialne uczucie, ale problem polega na tym, ze ona przyjechala tu tylko zarobić przed studiami i za 3 tygodnie zamierza wrocic do Polski a ja nie mogę jej na to pozwolić, tylko ze brakuje mi już pomyslow, ciagle jej mowie, ze nie chce żeby wyjezdzala, ale ona mowi, ze musi i nie chce mnie skrzywdzić. Wiem, ze ona również czuje się ze mna dobrze, chodzimy we dwoje na piwo, imprezy(tańczymy jak para), uśmiechamy się do siebie caly czas, już nie wiem co robic, wczoraj probowalem ja pocalowac, ale nic z tego, powiedziała, ze tak będzie lepiej, choć sama wcześniej mnie pocalowala, w policzek, ale jednak.

Mam 3 tygodnie żeby ja zatrzymać, nie wyobrażam sobie, ze pojedzie i jej nie będzie, jak sobie to wyobrażam to zbiera mnie na placz, zrobie dla niej wszystko. Proszę o pomoc.
napisał/a: Valkiria_ 2015-10-05 07:19
Szczerze? Jeśli dziewczyna jest mądra to nie zostawi swoich planów na życie dla kogoś kogo zna od dwóch miesięcy, a w dodatku rzecz się dzieje w obcym kraju... Jeśli zrezygnowalaby z siebie to bardzo szybko zaczelaby mieć do ciebie żal. Omine fakt, że byłaby też zdana tylko na ciebie. A jak coś by jednak nie wyszło... To całe życie do wymiany.
Wiesz, równie dobrze ty możesz zostawić wszystko co masz i podążyć za swoją miłością zamiast na siłę próbować ją zatrzymywać... Jaki problem?
napisał/a: hopsasa20 2015-10-05 10:43
zgadzam się w 100%. Nie możesz oczekiwać od kogoś że rzuci wszystkie swoje plany i marzenia dla kogoś kogo ledwie zna. To nie komedia romantyczna tylko prawdziwe życie. Zresztą możecie nadal utrzymywać kontakt, spotykać się raz na jakiś czas albo Ty możesz pojechać za nią. No ale wygodniej dla Ciebie byłoby jakby to ona została ale nie zdajesz sobie sprawy ile to by stworzyło jej problemów.
napisał/a: Rooda666 2015-10-05 11:45
Valkiria_, jak rzadko zgadzam się w 100%.

Autorze, jeżeli zrobiłbyś dla niej wszystko i jesteś pewien, że to miłość Twojego życia - rzuć wszystko i jedź za nią. W czym problem?
napisał/a: corobic1 2015-10-05 12:23
Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego co piszecie i macie racje. Tylko, ze ona caly czas mowi, ze najchetniej zostalaby tu bo jej sie bardzo podoba, fajnie jej sie tu zyje itp. Nie chce na nia naciskac, ale staram sie cos zrobic.