Mega dylemat

napisał/a: romix maximus 2014-09-14 09:27
Witam wszystkich. Jestem tu nowy takze nwm czy dobry temat w dobrym dziale... W razie co prosze moderatora o przeniesienie. Mam taki problem . A mianowicie , bylem z dziewczyna przez rok i 4 msc . Bylo nam bardzo dobrze przynajmniej mi .. Uwarzam sie raczej za przystojnego i nie jakiegos tam buraka z charakteru. Przez czas jak z nia bylem starałem sie by nasz zwiazek byl idealny , mimo odległości bo ona z wejherowa a ja z gdańska . oprocz regularnych spotkań w weekendy przyjezdzalem do noej również w tygodniu. Zawsze rano wstawalem o 6 i pędem na pociag a następnie w wejherowie juz do biedry ;p jakies tam sniadanko ..no nie powiem ze oszczedzalem hajs xd bylem tak zaslepionyy by miala najlepiej ze potrafiłem wydać caly hajs ciezko zarobiony tylko na nia. Pare razy wyjechalismy ze swoimi rodzinami gdzies tam np w gory , na kajaki..ogolnie wszystko wydawało mi sie byc dobrze. Niewiem w czym problem... Dodam ze ma 16 lat a ja 18 . Pewnego razu poszła z kolezanka na koncert enej tam podszedł do niej jakis chlopak pisała z nim .. Widzialem w jaki sposób ze soba piszą wiec zabronilem jej z nim pisac bo widzialem co sie kroi .. Po paru spotkaniach od tamtego incydentu cos czułem ze jest jednak nie wszystko tak jak powinno.. Kumaci wiedzą o co chodzi. Zadzwoniłem do niej i metoda perswazji wygadala sie ze z nim pisze.. To by nie stanowiło problemu ..ale gdy przeczytałem na jej fb jak ona sie nim jara z kolezanka i jak z nim pisała malo tego zaprosił ja na imprezę do sb... Poczułem okropny ból w srodku jak zobaczylem ze sie zgodzila bez pytania sie mnie.. Zerwalem z nia bo nalegalem by nie szła... Wszyscy dobrze wiedzą jak dziewczyny sie zachowują po alkoholu ...a tym bardziej w towarzystwie kogos takiego jak ten typ dla niej. I poszła na ta impre.. Calowala sie z nim... Okropne.. Tego samego dnia jak zerwalismy... Po tym byla przerwą nikt nie pisal do sb ani ja do niej ani ona do mnie. Po 4 dniach napisala jak sie czuje .. Odpisalem ze okropbie ..i takie tam. Teraz ten typ juz jej nie chce bo to taki szpachlarz... Straciła zwiazek ze mna i glupia teraz jest.. Ja poznałem dziewczyne z gdyni bardzo dobrze sie dogadujemy i spotkaliśmy sie wczoraj jest zajebista.. Ale jednak ciagle czuje w sercu taka stratę ..tesknie za nia ..śni mi sie. Ale wiem ze nie powinienem juz wracac.. Strasznie sie z tym czuje .. Nwm co zrobic. Gdyby ktos mogl mi przemówić do rozumuze dobrze zrobilem ..ui ogolnie napisac cos na ten temat byłbym wdzięczny. Swoja opinię xd i wgl . Sorki za błędy jakiekolwiek , pisze z fona. Pozdro .
napisał/a: 1121 2014-09-14 09:51
Weź się za naukę, ponieważ jak tak dalej pójdzie to marnie skończysz.

Jeśli chcesz poprawiać po tamtym kolesiu to do niej wróć.
napisał/a: Valkiria_ 2014-09-14 09:51
Napisze to, co przeważnie pisze w takich sytuacjach. Jesteście cholernie młodzi i dobrze jest w takim wieku po prostu zbierać doświadczenia oraz uczyć się na błędach. Twoje doświadczenia? Takie jak opisałeś. Poznałeś kogoś - za szybko czy nie, nie nam tu roztrzasac. Każdy ma inaczej. I spoko. Wyciągnij wnioski z pierwszego niewypalu, w kolejnym miej oczy otwarte i nie popełniaj błędów jak poprzednio.

A co do tamtej dziewczyny - po pierwsze w waszym wieku związek na odległość to coś zupełnie nie wartego czasu. Zwłaszcza z uwagi na to, że dziewczyna jest dość niedojrzała. No ale młodość rządzi się własnymi prawami, ona chce się wyszaleć i ma do tego prawo. Ale partnerki forever w niej nie znajdziesz. Dla własnego dobra powinieneś zapomnieć i iść dalej. Nie wyszło to nie wyszło, astalavista bejbe żyjemy sobie dalej.
napisał/a: romix maximus 2014-09-14 11:06
Dobrze usłyszeć cos na ten temat od kogos bardziej doświadczonego ;p dzieki za odpowiedź . Biore sie za naukę ,czas na dziewczyny nadejdzie póki co 3 technikum i 3 egzaminy kwalifikacyjne do zaliczenia ;p Dzieki ! Pozdro.
napisał/a: 1121 2014-09-14 12:31
romix napisal(a):Biore sie za naukę ,czas na dziewczyny nadejdzie póki co 3 technikum i 3 egzaminy kwalifikacyjne do zaliczenia
Nikt Ci nie broni spotykać się w tak zwanym międzasie z dziewczynami, ale cytując klasyka "nie będziesz miał szans na nic więcej jak remizową Mariolkę" jeśli będziesz "uwarzał" "sb" za przystojnego chłopaka. Pomyśl, czy masz dzisiaj coś więcej do zaoferowania niż to, jak wyglądasz.
napisał/a: po-kryjomu 2014-09-17 16:02
romix napisal(a):Kumaci wiedzą o co chodzi.
romix napisal(a): Wszyscy dobrze wiedzą jak dziewczyny sie zachowują po alkoholu
romix napisal(a):Straciła zwiazek ze mna i glupia teraz jest.

napisał/a: camelia2 2014-09-18 17:22
Wiesz może jednak wasz związek nie był dla niej tym czego oczekiwała. Jesteście jeszcze w takim wieku, szczególnie ona kiedy się dopiero poszukuje, gdy człowiek nie wie do końca czego chce. Zbieraj doświadczenia, ucz się na własnych błędach i postaraj się zapomnieć. Daj sobie czas. To normalne, że będziesz o niej myślał skoro jest dla ciebie ważna. Zobaczysz kiedyś będzie lepiej, czas goi rany. Skup się przede wszystkim na sobie, na szkole, rozwijaniu siebie i będzie dobrze :)