Nie wiem co myśleć....

napisał/a: nysia6 2014-08-14 19:32
Mam pyt. do Panów: niedawno na wakacjach w Grecji poznałam faceta, był barmanem w hotelowym barze. Był starszy o 8 lat, ale od razu zauważyłam, że się mną zainteresował. Początkowo był nieśmiały i poprzestawał na krótkich pytaniach( ile mam lat, skąd jestem, jak mam na imię), potem próbował mnie rozśmieszać i szukał sposobu, żeby ze mną pogadać. Porozumiewaliśmy się po angielsku, aczkolwiek jego angielski był chyba lepszy od mojego. W każdym razie gdy zobaczył, że rozmawiam z jego kolegą z pracy(też barmanem) od razu jakby się ośmielił i zaproponował mi spotkanie. Na naszą pierwszą randkę przyszedł ubrany w garnitur, z bukietem kwiatów i drobną torebeczką z prezentem. Dodam, że on bardzo mi się podoba, ale nie wiem, czy mogę liczyć z jego strony na coś poważnego...W końcu jest przystojny, a w dodatku barman, który codziennie spotyka piękne dziewczyny. Co o tym myślicie? Czy on może traktować mnie poważnie? Czy jemu na mnie zależy? Proszę o szczere odpowiedzi,
Pozdrawiam
napisał/a: 834 2014-08-14 23:04
Zależy mu na pewnej części Ciebie. Resztę już dopisz sobie sama. Tak na 98 procent jest pewność.
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-15 09:03
P. S i tą częścią bynajmniej nie jest Twe serce...
napisał/a: dr preszer 2014-08-15 17:36
Puknie Cię i zostawi. Na tym mu zależy. No może jeszcze sprzeda Ci jakąś niespodziankę, która niekoniecznie da się wyleczyć :). Daj znać co wyszło.
napisał/a: Kokieteria 2014-08-15 22:16
Może tak, może nie. Obawiam się, że to pytanie nie do internatów, ale do tego faceta właśnie. On jeden zna odpowiedź na Twoje pytanie. Tutaj możemy tylko gdybać. Po jakim czasie znajomości umówiliście się na spotkanie?
napisał/a: dr preszer 2014-08-16 08:18
Na pewno udzieli szczerej odpowiedzi na to pytanie . Oj laski, naiwne z was istotki.
napisał/a: 1121 2014-08-16 15:12
Valkiria_ napisal(a):i tą częścią bynajmniej nie jest Twe serce...
Tak się zastanawiam, po co mu jej mózg

nysia6 napisal(a):Co o tym myślicie? Czy on może traktować mnie poważnie? Czy jemu na mnie zależy?
Jeśli chcesz się z nim spotykać to nie zaczynaj od pozbycia się bielizny. Przetrzymaj go, jak ma na myśli coś więcej to skupi się na rozwijaniu znajomości. W przeciwnym wypadku się zniecierpliwi i da sobie spokój.