odleglosc

napisał/a: muaa1 2014-11-21 19:58
Hej,co myslicie o zwiazku na odleglosc?
Moj chlopak pracuje w firmie gdzie wyjezdzaja przewaznie za granice na 2-3 tyg i wraca czasami na trzy dni a czasami na tydzien. Jestesmy razem rokk, ale znamy sie 7 lat zawsze byl takim przyjacielem rodzinny.
wiedzialam jaka ma prace ale po malu mnie to zaczyna denerwowac i nie wiem czy dam rade dluzej. Po malu staje sie dla mnie to zwiazek przez telefon,klocimy sie o bzdury czasamii przez sms,. A jak przyjezdza to kazdy oczekuje czegos innego i tez dochodza klotnie. Ale sie kochamyy i chcemy byc razem ale z tymi wyjazdami sobie nie wyobrazam na dluzsza mete. Od miesiaca zamieszkal ze mne i moja rodzina,wprowadzka byla decyzja przez te jego wyjazdy chociaz w ten sposob mamy wiecej czasu dla siebie jak jest na miejscu. Weekendy bardzo rzadko kiedy jest. A ja tez pracuje i sie ucze wiec jak on jest to za duzo tego czasu nie mamy.
napisał/a: KarolciaK 2014-11-21 20:05
muaa, oszalalas? wystarczy Ci jeden watek, w ktorym jak ktos bedzie chetny to odpowie, nie musisz zakladac miliona takich samych tematow
napisał/a: Casei 2014-11-23 21:42
muaa, pytanie jak bardzo się kochacie i w związku z tym jakie są szanse na zmianę pracy?
napisał/a: Najgorzej 2014-12-03 12:03
No to nie tak zle. Gorzej jakby mieszkal z 300 km dalej i przyjezdzal raz na dwa tyg albo rzadzoej. no ale jednak wiadomo ze lepiej jak sie mieszka razem i widuje co dziennie. Albo wytrzymasz albo poszukaj kogos na miejscu :)