Potrzebuje waszej Opini.

napisał/a: jestemzaszybki 2014-07-28 17:45
Ze wzgledu na to ze ludzie sie czepiali nie wiem ile przecinków wstawiam lub ile kropek dla waszej informacji nie mieszkam wiecej w Polsce niz jeden ma lat.

Jestem z moja dziewczyna 2.4 lata.

Jest ona o wszystko chorobliwie zazdrosna o nawet dziewczyny które ida ulica a ja sie tylko po patrze na nia " Juz sa teksty typu, podoba ci sie, no idz frajerze do niej, idz ja z ruchaj.
Nawet gdy nie po patrze i patrze sie w dól to ona szuka juz chyba dziewczyn i tylko jak idzie jakas widze ze caly czas sie obraca jak by miala sobie zlamac kark..

Staram sie robic wszystko co w mojej mocy zeby unikac kontaktu wzrokowego z dziewczynami no ale trudno isc przez ulice z glowa w dól nie spojrzec na zadna dziewczyne i inen rzeczy w podobnym stylu.

Tak samo jest o filmy jak i o gry! ( Bylo nawet o LOLA postacie dziewczyn )
Ostatnia sytuacja to byla taka ze w Plemionach trzeba stworzyc plemie i tak sie wygrywa w ta gre oczywiscie dziewczyna stworzyla plemie moja dziewczyna to zobaczyla i juz tekstu, co piszesz z nia usuwasz wiadomosci filtrujesz z nia, idz do niej ! idz do swojej idz ja ruchaj.


Chce wiedziec co mam zrobic chce zebyscie dali Opinie jakbyscie byli w takiej sytuacji zachowali w takim dlugo trwalym zwiazku.

[ Dodano: 2014-07-28, 18:17 ]
@Czekam na wasze porady/opinie.
napisał/a: errr 2014-07-28 21:20
wyslij ją do psychiatry albo zostaw
napisał/a: tomato2 2014-07-29 09:12
od zawsze tak było czy to trwa od niedawna?
napisał/a: jestemzaszybki 2014-07-29 12:06
Dlugo juz to trwa a ja dalej mam nadzieje..
Ona mi robi awantury o gre.. co to kurwa ma byc?!
napisał/a: tomato2 2014-07-29 13:21
to ją powinieneś o to zapytać...