Rozstanie...

napisał/a: pawelos 2014-12-12 16:46
Witam, mam pewien problem otóż 3 dni temu tj. 9.12.2014r. zerwała ze mną moja dziewczyna z którą byłem prawie 2 lata, ona ma 20 lat ja mam 18. Różnica wieku nie jest ważna. Chodzi o to, że zerwała ponoć dlatego, że cały czas jej się pytam czy mnie zdradza i takie tam. Ona mówiła, że nie nigdy, nie uprawiamy seksu już od roku, tylko jakieś małe "zabawy" typu palcówka czy coś podobnego. Dodam, że jestem strasznie nachalny dzwonie do niej co chwile, piszę miliony sms'ów, a ona się tylko wkurza na to, kłóciliśmy się prawie codziennie. Wczoraj zmarł jej dziadek, to ani nie dzwoni ani nie odpisuje. Również dzisiaj w nocy dzwoniłem do niej i się zapytałem gdzie jest a ona, że mi nie powie i pusciła mi piosenkę "wypierdalam stąd", może była 'pijana'. Ale rozchodzi się o to co mam zrobić, żeby do mnie wróciła, bo ja ją bardzo kocham i nie chcę żyć z kimś innym.. Po prostu ona jest dla mnie całym światem. Nie potrafię sobie tego wybaczyć, że ją oskarżałem.. Powiedzcie mi proszę od serca, co ja mogę zrobić żeby ona wróciła do mnie..

Pozdrawiam
napisał/a: Valkiria_ 2014-12-12 17:28
Nie zmusisz nikogo do miłości. A nie ma chyba nic gorszego od takiego natretnego osaczania swoją osobą drugiego człowieka. I swoim niby uczuciem. W gruncie rzeczy to wydajesz się być egoista. Zmarł dziewczynie dziadek a ty się nawet nad tym nie pochylisz... Nie zainteresujesz się tym jak ona się czuje. Nie obchodzi cie to. Dalej piszesz i dzwonisz jak nawiedzony.
2 lata różnicy pomiędzy kobietą i mężczyzną gdy d8datkowo jestescie w dość młodym wieku to jest przepaść. Zwłaszcza kiedy nie jest się zbyt dojrzałym emocjonslnie7. Dla nastolatka śmierć dziadka może być niczym ważnym. Jeszcze kicha że na pogrzeb trzeba iść... Dla 20 letniej dziewczyny to już może mieć większe znaczenie i wybić ją z równowagi. Zwłaszcza jeśli łączyły ją z nim bliższe więzi.
Spasuj chłopcze bo jedyne co takim postępowaniem osiągniesz to jej coraz większą niechęć...
napisał/a: pawelos 2014-12-12 17:37
Czyli mam po prostu poczekać z tydzień ? Dać jej czas?
napisał/a: Valkiria_ 2014-12-12 17:58
Nie dać jej czas, tylko sobie odpuścić. Przygotuj się na to, że możecie już razem nie być. To będzie zależało jedynie od niej.
Nie zachowuj się jak psychopata... Dam jej tydzień i aaaaatttttaaaak!

No nie bardzo.
napisał/a: pawelos 2014-12-12 18:27
To kiedy sie dowiem, że chce kontynuować albo zerwać na stałe ?
napisał/a: DonDon 2014-12-13 16:44
Za jakieś 5 dni, 3 godziny, 32 minuty i.. 14 sekund....

Kolego, osobie takiej jak Ty, napisałbym, żeby odpuściła i przemyślała swoje zachowanie, bo Ty masz jakieś duże problemy z samooceną i szacunkiem do siebie, przez co osaczasz partnerkę, ale wiem, że i tak nie posłuchasz i będziesz się jeszcze bardziej upadlał.

Powrotu nie będzie, a nawet jeśli będzie to rozejdziecie się znowu, bo Ty będziesz robił to samo.

Pisząc i dzwoniąc do niej teraz tylko bardziej ją do siebie zniechęcasz.