trudny związek

napisał/a: ferdziolek 2015-09-21 22:46
Witam Was piszę do Was ponieważ mam poważny kłopot. Jestem z dziewczyną ok. pół roku i problem polega na tym, że wcale się nie spotykamy choć mieszkamy niedaleko, ale umówiliśmy się na sobotę inny problem jest taki że ciągle się kłócimy ona ciągle straszny mnie odejściem usuwa mnie na fb poswieca mi coraz mniej czasu ciągle tłumacząc że jest chora ciągle znika, mówi że ma dużo obowiązków nie jest już taka czuła jak kiedyś wieczorem szybko kładzie się spać szybciej niż zwykle mówi że mnie kocha bo inaczej by ze mną nie była I chciałbym zapytać czy ona może mieć kogoś innego. Nie wiem dlaczego tak jest co robić?
napisał/a: KokosowaNutka 2015-09-22 06:54
Ile macie lat? 16?
napisał/a: ferdziolek 2015-09-22 22:21
Tak
napisał/a: Antyreklamowy1 2015-09-23 09:53
usuwa na fb? to już przegięcie...
napisał/a: Jaah 2015-09-23 10:06
Wybacz, że trochę sprowadzę Cię na ziemię, ale dziewczyna po prostu chce z Tobą zerwać, a z poczucia winy mówi, że Cię kocha i odwleka to w czasie.
Bądź facetem i porozmawiaj z nią raz, a dobrze.
napisał/a: ferdziolek 2015-09-23 20:20
Chciałem z nią porozmawiać powiedziała że idzie się uczyć godzinę przyszła po pół i powiedziała że nie chce zerwać potem nie odpisywała po kilka minut a jak zapytałem czemu to mówiła że problemy z WiFi chociaż nigdy nic nie było takiego i często odpisuje mi szybko nie starannie co to może znaczyć?

[ Dodano: 2015-09-23, 20:49 ]
I problem jest takiego formatu że albo znika na parę minut albo w ogóle w środku rozmowy pyta się o co chodzi bo jest wyrwana z kontekstu.

[ Dodano: 2015-09-23, 21:05 ]
Pomimo ciągłego namawiania i proponowania żeby się przyznała i się rozstaniemy w zgodzie jak znajdę coś to ona dalej uparcie twierdzi że mnie nie zdradza i pisze tylko ze mną

[ Dodano: 2015-09-23, 21:11 ]
Powiedziała że idzie bo nie będzie się denerwować ale ja jej powiedziałem że jak pójdzie to ja już do niej nie wrócę
napisał/a: Jaah 2015-09-23 22:08
https://www.youtube.com/watch?v=mmcGb_p7gIU

Może to więcej wyjaśni... :)
napisał/a: ferdziolek 2015-09-23 22:14
Hahahaha podoba mi się ten dystans ale jednak.. Poradzcie dobre ludzie co robić bo ja już siły nie mam do niej.
napisał/a: Jaah 2015-09-23 22:17
Zostaw ją w spokoju. Jak będzie chciała z Tobą rozmawiać, to sama przyleci, uwierz :) Jak nie chce rozmawiać, to choćbyś ją błagał, to nic nie wskórasz.

Chcę, żebyś wiedział, że to nie jest jakaś wyjątkowa sytuacja :D Poczytaj wątki na forum, to zauważysz wiele podobieństw.
napisał/a: ferdziolek 2015-09-23 22:17
Może jakaś pani się wypowie w tej sprawie bo może mój męski mózg po prostu nie ogarnia a ma coś ogarniać czy co. Nie wiem ale błagam pomóżcie mi bo żyć się odechciewa.
napisał/a: Jaah 2015-09-23 22:19
Czemu Ty się tak załamujesz? To tylko dziewczyna. Jak nie ta, to będzie inna. Macie 16 lat, ludzie..
Kazdy Ci powie to samo. Porozmawiaj raz a dobrze i zostaw ją w spokoju. Jak będzie sama chciała, to będzie z Tobą rozmawiać. A jak nie będzie chciała rozmawiać, to zadaj sobie pytanie, czy chcesz dziewczynę, która rozmawia z Tobą tylko dlatego, że jej każesz.
napisał/a: ferdziolek 2015-09-23 22:37
Dziękuję za pomoc ale mam jeszcze jedną sprawę do wyjaśnienia. Bo ta dziewczyna wcześniej była z chłopakiem który miał bodajże 21 my czyli ona i ja mieszkamy blisko siebie ale ten jej eks mieszkał daleko i ona do mnie mówiła że on do niej przyjechał ale nawet jej nie całował mówiła że był bardzo wierzący i bogobojny czyli ze wszystko nie bo to grzech. I moje pytanie jest takie: czy to może być prawdą czy nie? Warto dodać że on ją zdradzał dlatego go zostawiła tak bynajmniej mówiła i po rozstaniu założyła bloga na którym pisała "żałujesz?" "bardzo Cie kochałam " i takie tam wiecie.
Przysięgala nawet na Boga że nic ale czy mogę jej wierzyć w to?
Oczywiście nie prosiłem o to.