Związek na odległość - widzę ze ona cierpi :/ co robić !!!

napisał/a: kamilozaba 2015-11-19 23:27
Witam od około 5 miesięcy jestem z dziewczyna która jest z mojego rodzimego miasta i ze względu na moje studia w innym mieście widzimy sie co około 2 tygodnie :/ jak rozmawiamy to widzę, ze dziewczyna mnie bardzo kocha ale i cierpi z tęsknoty ://// jak rozmawiałem dzis z nią przez telefon to nawet sie rozpłakała jak ustalałem kiedy do niej przyjadę a to bedzie za wlasnie niecałe dwa tygodnie i to wlasnie mnie najbardziej zabolało, nie chce żeby ona cierpiała :/ juz nawet bym wolał zeby sobie kogoś lepszego tam znalazła a nie płakała przezemnie i moje studia :///// sam tez nie jestem zdolny jej rzucić bo po pierwsze nie chce a po drugie boje sie o nią, jest bardzo delikatna :/// co robić!!!!!!!!

[ Dodano: 2015-11-19, 23:30 ]
Pilnie proszę o odpowiedzi :/:// dziękuje
napisał/a: muslina 2015-11-20 15:00
Czemu masz ją od razu rzucać- kochasz czy jesteś z nią "bo tak" czy "bo jest delikatna" i masz w sobie jakiś syndrom rycerza?

Na którym roku jesteś? Ile ona ma lat? Jaki to dystans?
Jeśli Ty co drugi weekend jesteś u siebie, to czemu ona co drugi nie może do Ciebie przyjeżdżać?
Utrzymujcie bieżący kontakt, smsy, Skype, 5 miesięcy to niedużo, no ale można sobie planować przyszłość typu ferie, wakacje, długi weekend, aż w końcu Ty skończysz studia albo ona zacznie (bo pewnie jest młodsza?) i będziecie razem...
Nie napisałeś wiele konkretów, ciężko coś doradzić ;)
napisał/a: jagodka881 2015-11-22 12:46
smutne jest tylko jedno, widać ze ona jest mocno zaangażowana, kocha, cierpi, tęskni... ale tylko ona, a jak to jest z Tobą?
Kochasz ją? dlaczego chcesz ją od raz rzucić, wtedy dopiero będzie cierpiała..

moim zdaniem jeśli Ci na niej zależy to spróbuj widywać się z nią częściej np co tydzień, a nie co 2, po drugie daj jej czas, przyzwyczai się, może to jest jej pierwsza miłość i dlatego cały jej świat to TY. Dajcie sobie więcej czasu

i pytanie do Ciebie? ile dni/miesięcy? wasz związek jest na odległość?
napisał/a: orchideiczar 2015-12-23 11:51
Mój drogi, ja jestem w związku prawie od roku, w tym od ponad 5 miesięcy jest to zwiazek na odległość ok. 2000 km :) I uwierz mi - można to przetrwać. Wystarczy tylko bardzo w to wierzyć. 2 tygodnie jest jak nic, gdy pomyślę o naszych 1,5 - 2 miesiacach \