Zachowanie faceta ...

napisał/a: marti2009 2008-12-11 20:31
Jeśli rozmawiam z nim na komunikatorze i pytam sie co robi o tak pozniej porze na tym komunikatorze,to on mi odpowiada ze czekan na jedna dzieczyne ale ona nie podlaczoma wiec czeka i teraz rozmawia ze mna,ja sie wkurzalm wylaczam camerke i sie wkurzam na niego .A on potem mowi ze zartuje i patrzy na to czy ja sie wkurzam wolno czy szybko,i ze lubi kiedys ja jestem taka wkurzona,lubi moje taskie zachowanie i mowi potem ze to byl zart.Ale ja wierze w to czesto i sprawia mi tym przykrosc:(Co on cche zyskac takim zachowaniem ?Czy to swiadczy o tym ze traktuje mnie powaznie i cche sprawdzic mnie lub poprostu robi sobie ze mnie zarty?????????
napisał/a: Fragma_88 2008-12-11 20:58
marti2009, dla mnie typ podchodzi pod świra... zlewałabym raczej na Twoim miejscu takie rozmowy typu "Zabij kotka za pomocą młotka" bo to strata czasu.
napisał/a: ~gość 2008-12-11 23:33
Widzę że macie już swoje lata, więc takie zachowanie trochę dziecinne w wykonaniu twojego mena, jak jeszcze raz tak zrobi i z rozbawieniem będzie na ciebie patrzył jak się denerwujesz, to podejdź do niego i kopnij z całej siły w krocze, wtedy on poczuje dla odmiany jak to jest być zranionym
napisał/a: sorrow 2008-12-11 23:40
Romantyczny:P, oni się tylko przez webkamerkę oglądają. Kopanie nie wchodzi w grę.
napisał/a: ~gość 2008-12-11 23:52
sorrow napisal(a):oni się tylko przez webkamerkę oglądają. Kopanie nie wchodzi w grę.


Aj w sumie masz racje, nie doczytałem ... ale pomysł był dobry ...
napisał/a: marti2009 2008-12-12 00:43
Romantyczny:P napisal(a):
sorrow napisal(a):oni się tylko przez webkamerkę oglądają. Kopanie nie wchodzi w grę.


Aj w sumie masz racje, nie doczytałem ... ale pomysł był dobry ...


No wlasnie dzieki za pomysl :Pale to webcamerka
a jesli chodzi o ten fakt wiec moze mi doradzisz...
napisał/a: ~gość 2008-12-12 11:21
Wiesz w sumie to trochę dziecinna metoda, ale rób tak samo, też udawaj że gadasz z jakimś przystojniakiem, niektórym przetłumaczysz dopiero jak sami poczują to co ty, udawaj obojętną, że nie masz czasu gadać, że rozmawiasz z jakimś kolegą na gg, powinno zadziałać, niech poczuje że nie jest pępkiem świata, wiem że to trudne ale takie "olewanie" czasami jest potrzebne
napisał/a: marti2009 2008-12-15 19:53
hehe ok ok
napisał/a: ~gość 2008-12-16 20:58
Romantyczny:P napisal(a):Wiesz w sumie to trochę dziecinna metoda, ale rób tak samo, też udawaj że gadasz z jakimś przystojniakiem


Moim zdaniem bardzo nieprzemyślany pomysł. Nie zastanowiłeś sie ze to tylko pogorszy sytuacje. Wyniknął niepotrzebne kłótnie, bo ten koles patrzy tylko na siebie. Uważa ze to zabawne, a nie mysli jak to by bylo gdyby ona tak robiła. Nie lepiej spotkać sie z chlopakiem i wytlumaczyc ze nie lubisz byc sprawdzana, ze takie zachowanie powoduje ze zaczynasz wierzyc i ostrzez ze raz, dwa mozna, ale nie przesadzajac.. a nastepnym razem uwierzysz i uprzedz ze juz nie bedziesz sluchac, czy to zarty czy to srarty :) Tylko nie rob mu wyżutów po prostu wytłumacz spokojnie na czym stoi. Poza tym ile on ma lat, ze robi takie rzeczy? :P Dziecinne :P