Zakochalem się w mężatce :(

napisał/a: rodi1987 2016-02-02 22:08
Tak jak w temacie niestety zakochałem się w zamężnej kobiecie ... .Poznaliśmy się 4 miesiące temu w pracy .Na początku zaczęło się dość niepozornie i nic nie wskazywało na to, że wywróci ona moje życie do góry nogami .Jest bardzo atrakcyjną kobietą ale w tamtym czasie nie byłem zainteresowany jakoś specjalnie w płci przeciwnej, albo może przez taki długi czas byłem singlem, że jakoś się podałem poszukiwaniom miłości, i nie czułem niczego specjalnego do żadnej kobiety .Ale wszystko się zmieniło kiedy jej biurko zostało przysunięte do mojego, i byliśmy skazani na swoje towarzystwo . I wtedy powoli zacząłem dostrzegać jak wspaniałą kobietą ona jest, czułą, wesołą, troskliwą I inteligetną, dodam, że rozmawialiśmy tylko po angielsku jako, że nie była on z Polski. Szybko między nami zaiskrzyło, żadne z nas tego nie planowało, ona zamężna od 6 lat ja nie szukający niczego specjalnego. I wkrótce razem wyczekiwaliśmy każdego dnia w pracy żeby się zobaczyć .Przez 3 miesiące byliśmy non stop razem w pracy, wspaniałe dni dla mnie, w końcu po kilku latach poczułem coś specjalnego do kobiety, w trakcie tych 3 miesięcy, nie zdawałem sobie z tego sprawy, że to uczucie to coś więcej, ona także nie. Mój świat runał, kiedy oświadczyła mi, że dostała pracę którą chciała zdobyć od dłuzszego czasu . Wtedy się zaczął żal, i smutek, że ona odchodzi, widziałem po niej, że też jest bardzo smutna, jest ostatni tydzień w pracy bardzo się dłużył . Po jej odejściu zaczęliśmy dzwonić do siebie i wypisywać smsy, w końcu się spotkaliśmy w większym gronie, wpasniale było ją zobaczyć po 2 tygodniach. Zadałem jej wtedy pytanie czy jest szczęśliwa, zrobiła bardzo smutną minę, i niechciała odpowiedzieć. Następnego dnia wieczorem przez telefon wyznała mi swoje uczucia, że czuję coś do mnie, i nie wie co robić, nie może tego zrobić mężowi, bo dalej ma do niego uczucia, ja jej też powiedziałem jak się czuję i że już w pracy powoli zdawalem sobie sprawę , że moje uczucie jest skazane na porażkę i że bedę cierpiał. Na telefonie zgodziliśmy się zostać przyjaciółmi i pozbyć się swoich uczuć :(. Ale niestety tak to nie działa, pisaliśmy, dzowniliśmy do siebie prawie codziennie, jej mąż zaczął to wyczuwać, ona bardzo się z tym źle czuła, mówila, że nie może patrzeć na niego w takim stanie i że bardzo źle to znosi. Nie mogliśmy się widywać bo nie chciała kłamać do niego żeby się ze mną spotkać, ja też się źle czułem, nie chciałem jej krzywdzić w ten sposób i tego bogu ducha winnego faceta .Staraliśmy się jakoś to ciągnąć, pare dni temu, spotkaliśmy się na moich urodzinach, mogła tylko przyjśc na dwie godziny, w tym 30min spędziliśmy tylko we dwoje, chwyciala moją rekę i trwaliśmy w takim stanie przez kilka chwil, widzialem ból w jej oczach, prawie nie do zniesienia :(. Przed wczoraj zadzwonila do mnie powiedziala, że musimy urwać kontakt kompletnie, że ona tak nie może, boi się zostawić męża bo nie wie co z nią będzie :(. Płakała na telefonie, ja nie wiedziałem co powiedzieć, z jednej strony chciałem krzyczeć do nie żeby została za mną, żebyśmy tak to ciągneli i jakoś się ułozy, ale z drugiej fakt, że ona się tak męczy byl dla mnie straszliwy:( . Powiedziała, że jakbym się gdzieś wyprowadzał to żebym dal jej moj email albo nr jakbym zmienił .W ostateczności rozłaczyliśmy się nie powiedziawszy zbyt wiele .Na drugi dzień wysłałem jej smsa, żeby nie czuła się z mojego powodu źle, zeby nie litowała się nademną, że bylem bardzo szczęsliwy wiedząc, że się o mnie troszczy, i życzę jej wszystkiego co najlepsze bo jest wspaniała kobietą będę ją pamiętał do końca życia .Podziękowała mi za moje słowa i napisała że to była bardzo trudna i bolesna decyzja dla niej ... . Przepraszam za te bazgroły, ale jest w złym stanie psychicznym :( .Dręczę się, że może jakbym wyłożyl kawę na ławę i wypytywał sie co jest nie tak w jej małżeństwie i że chciałbym z nią być to może inaczej by się to potoczyło, ale nie chciałem jej krzywdzić bo wiedziałem, że rozwód, rozbijanie małżeństwa to straszna męka i tylko smutek, więc starałem się zrozumieć i być przyjacielem, jej uczucie okazło się zbyt wiele dla niej i dlatego postanowiła tak a nie inaczej .Naprawdę mi jej brakuje, jest bardzo dobrą osobą i boję się, że będe tego żałował do końca życia, ale wiem, że muszę odpuśćić:((((( tylko, ze ta myśl jest nie do zniesienia ....
napisał/a: dkmp5 2016-02-02 22:47
Zachowałeś się jak prawdziwy mężczyzna , bądź z siebie dumny . Usuń jej numer telefonu , zdjęcia wszystko . Postaraj się zająć czymś czas tak abyś nie miał czasu o tym myśleć (swoje pasje itd) . Wiem że w takich momentach nie będziesz miał na to ochoty , ale dobre są wyjścia na dziewczyny . Dużo to pomaga . Pamiętaj że najgorsze jest siedzenie i użalanie się nad sobą , jeżeli można to nazwać procesem odkochania czy zapomnienia to jeżeli nie zajmiesz się czymś to on Ci się wydłuży .
napisał/a: rodi1987 2016-02-03 13:36
Dziekuje za twoje słowa.. Co mi z tego skoro moze byc ze pozwoliłem kobiecie mojego zycia przeslizgnac sie przez place,. Mialem juz złamane serce, wiec uczucie nie jest dla mnie nowe, wiem juz ze czas potrafi wszystko wyleczyc, ale ciezko mi myslec racjonalnie, naprawdę chciałem dla niej wszystko co najlepsze, nie chce zeby meczyla sie w zlym malzenstwie do końca zycia.. Ale zrobie co nalezy zrobic, bez względu na wszystko... Odpuszcze
napisał/a: neo777 2016-02-03 15:44
rodi1987 napisal(a):Dziekuje za twoje słowa.. Co mi z tego skoro moze byc ze pozwoliłem kobiecie mojego zycia przeslizgnac sie przez place,. Mialem juz złamane serce, wiec uczucie nie jest dla mnie nowe, wiem juz ze czas potrafi wszystko wyleczyc, ale ciezko mi myslec racjonalnie, naprawdę chciałem dla niej wszystko co najlepsze, nie chce zeby meczyla sie w zlym malzenstwie do końca zycia.. Ale zrobie co nalezy zrobic, bez względu na wszystko... Odpuszcze


Temat jest mi znany. Dwa razy takie coś przerabiałem. Znam ten ból od podszewki. Straszna sprawa. Myślałem, że tylko raz może się takie coś przytrafić, ale gdy przytrafiło mi się po raz drugi to nie mogłem uwierzyć, że muszę przeżywać ten sam ból ponownie bo uczucie skazane było od samego początku na niepowodzenie, poza tym naprawdę nie warto niszczyć tego co inni budują, nawet jeśli ich życie nie jest idealne, to jednak nie warto w nie wchodzić. Ludzie są ze sobą długo w małżeństwie i mają swoje problemy, ale to nie oznacza, że my mamy je rozwiązywać i niszczyć wszystko wokół nawet pomimo, że wydaje nam się, że chcemy dobrze. Ja też walczyłem ze sobą wiele tygodni by nie rujnować niczyjego małżeństwa i wiem, że mógłbym tego dokonać, bo zarówno jedna jak i ta następna kobieta mówiły, że gdybym tylko chciał to one by uległy, niemniej wiedziałem, że nie warto dla jednej chwili niszczyć czyjegoś małżeństwa tym bardziej jeśli są tam dzieci i bolało mnie to strasznie ale nauczyłem się, że nie chodzi tutaj o mnie a o ogół, więc nie warto być egoistą. Ból mija po jakimś czasie, życzę Ci silnej woli i powodzenia!
napisał/a: rodi1987 2016-02-03 20:00
Przykro mi to słyszeć, ze musiales przez takie pieklo przychodzić dwa razy... Ja czuje sie jak wrak I juz mam tego dosc. Usunalem numer telefonu, nawet pozbylem sie szalika I kartki, który mi podarowala na urodziny, bo myślałem, ze jak to zrobie to bedzie mi lzej.. Tak to przezywam... Ostatni krok to poprosic mojego kolege z pracy aby usunal jej numer ze swojego telefonu, takzebym nie mial juz zadnego sposobu skontaktowania sie z nią.... Juz z nim rozmawialem I powiedział, ze nie ma problemu.. . Nikomu czegos takie go nie zycze. Jakby to bylo jakies patologiczne malzenstwo to bym robil wszystko zeby z nią z tego wyciagnac, ale nie jest..z tego co wiem, I niechce zeby cierpiala, bo napewno by cierpiala jakbysmy sie zdecydowali byc razem, nawet jezeli to oznacza poswiecenie mojego wlasnego szczęścia..jestem kretynem który woli sie tak meczyc niz dazyc do tego czego z całego serca pragnie ... . Dziekuje wam za wasze słowa, ciesze sie, ze napisałem tutaj, jest mi bardzo ciezko, ale mimo, ze tego niechce z całego serca, I bede sie jeszcze dlugo opieral, to w końcu to co mieliśmy razem stanie sie tylko gorzkim wspomnieniem. Zawsze tak bylo I bedzie, czas to najwiekszy zabojca... :(
napisał/a: krasnolud1 2016-02-03 21:30
rodi1987, fajnie, że obydwoje mieliście na tyle dużo oleju w głowie, że potrafiliście się zachować jak poważni, dorośli ludzie. W takich sytuacjach nie ma strony bez bólu, a zachowanie jedności małżeńskiej jest ponad wszelkie zauroczenie. Życzę, żeby los się szybko uśmiechnął i wynagrodził Ci obecny ból
napisał/a: evelka 2016-02-04 11:33
Gratuluję Ci odwagi ale i szczerości. Nie jest Ci łatwo, bo serce nie sługa. Trzymam za Ciebie kciuki. Wszystkiego dobrego :)
napisał/a: rodi1987 2016-02-04 21:28
Dziekuje za wasze wspaniale słowa. Czuje sie dalej fatal nie, ten ból w brzuchu mnie rozrywa, nie moge sie jej pozbyć z mojej glowy, od zawsze podejrzewalem, ze moze czerpie na nad-emocjonalnosc, dlatego zawsze unikalem zwiazkow, I czułem sie nawet podobnie po zauroczeniach drobnych, ale to co teraz czuje rowna sie z tym co doswiadczylem, pare lat temu po dlogotrwalym zwiazku I identycznym naglym urwaniem kontaktu, zajelo mi wtedy bardzo duzo czasu zeby sie pozbierac. To jest Cos okropnego, ze ludzie, ktorzy czuja do siebie emocjonalna wiez, troszcza o siebie lub troszczyli pozbywaja sie siebie z zycia z roznych powodow, nigdy tego nie zrozumiem, jest to dla mnie przeklenstwo I idiotyczny wymysl zwiazkow zwyklych I malzenskich, nie czułem do tej kobiety jakiegos mega popedu seksualnego, nawet nie bylem super jakos zazdrosny o jej me za, chciałem ja poprostu miec w swoim zyciu nawet jako przyjaciela, bo byla niesamowita I czułem sie przy niej wspaniale, ale system jakim sie rzadzi nasze spoleczenstwo wygral....i teraz musze przez to pieklo przechodzic I usunac z mojego zycia kobiete, która moglym swobodnie traktowac jaka moja bratnia dusze..nigdy tego nie zrozumiem... Najlepiej jest zyc samemu, bo I tak wszystko na koncu stracimy bez wyjatkow.
napisał/a: dkmp5 2016-02-04 22:33
Jak będziesz tak myślał dalej to dojdziesz do tego ze najlepiej się powiesić ...
Życie jest piękne ale nie z takim podejściem weź się za siebie , jesteś tak leniwy że nie chcesz nic zrobić ze sobą . Piepszysz o tym jak Ci źle a nie robisz z tego co widzę , aby to zmienić .


http://www.podrywaj.org/m%C3%B3j_plan_dzia%C5%82ania_po_rozstaniu

http://www.podrywaj.org/jak_zapomnie%C4%87_o_by%C5%82ej_jak_si%C4%99_odkocha%C4%87_czas_w%C5%82%C4%85czy%C4%87_my%C5%9Blenie

http://www.podrywaj.org/jak_odkocha%C4%87_si%C4%99_w_dziewczynie_jak_zapomie%C4%87_o_by%C5%82ej
napisał/a: rodi1987 2016-02-05 08:06
Pracuje czasem po 6 dni w tygodniu, wbiurze zostać do pozna, wiec na pewno nie jestem leniwym czlowiekiem.. Takie komentarze jak twój, to lepiej nie czytac, bo widocznie nigdy nietroszczyles sie o druga osoba bardziej niz o sibie samego.
napisał/a: dkmp5 2016-02-05 10:57
Nie chodzi o prace fizyczną tylko o tą w twojej głowie , a jeśli chodzi o to czy byłem w takiej sytuacji to byłem , ale nie będe jej opisywał tutaj :) . A jeśli chodzi o troszczenie się bardziej o drugą osobe niż o siebie to powinieneś być bardziej egoistyczny bo staniesz się ofiarą innych , i jak tego nie zmienisz to zobaczysz że tak będzie .