Zaręczyny- nie stać go?

napisał/a: SlodkaIstotka 2014-11-27 12:35
Witam, z chłopakiem jsteśmy już długo razem, ja mam 21 lat a o 25.2-miesiące temu wśród znajomych pojawił się temat zaręczyn. Mój luby w wakacje wygadał się, że chce mi się oświadczyć do końca roku.Ostatnio znajomi zapytali nas o zaęczyny, on stwierdził ze go nie stać, mimo ze pacuje, ale wiekszosc wydaje na auta (3) i opłatę garażu, no i benzynę... co mam o tym myslec? pierscionek to koszt 300/400zł... czy to az tak duzo by odłozyc zarabiajac 1400/1600??
napisał/a: dr preszer 2014-11-27 14:10
300 - 400 zł to porządny wahacz lub dobra tarcza hamulcowa, ewentualnie używany alus, a Ty o jakimś pierścionku. Ten kawałek metalu jest aż tak ważny dla Ciebie ?
napisał/a: SlodkaIstotka 2014-11-27 16:38
Nie chodzi o pierścionek a o fakt zaręczyn, skoro oboje tego chcemy i sam o tym wspominał. Mowilam, że moga byc i bez pierścionka ale stwierdził że to ma być wyjątkowa chwila i chce bym miała po niej wyjątkową pamiątkę do której dołączy obrączka. Nie rozumiem juz sama jego myślenia izzamiarów.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-11-27 16:45
Masz 21 lat. Wyluzuj.
napisał/a: majka1986 2014-11-27 18:35
Zacznijmy od tego, czy Tobie zależy bardziej na zaręczynach czy na pierścionku?
SlodkaIstotka napisal(a):2-miesiące temu wśród znajomych pojawił się temat zaręczyn.

Może po prostu chcesz "ten" pierścionek tylko dlatego, że przyjaciółki czy kumpele już taki mają?

Pamiętam jak w naszej "paczce znajomych" koleżanki wychodziły za mąż lub dostawały pierścionki zaręczynowe. i mimo tego, że to ja z moim chłopakiem właśnie byliśmy wśród nich parą z najdłuższym stażem ja takowego nie dostałam. Pamiętam jak im zazdrościłam, a jednocześnie jak ja mu "jęczałam" dając do zrozumienia, że też bym chciała, żeby mi się oświadczył.
W moje urodziny odebrał mnie z uczelni i w samochodzie powiedział, że ma dla mnie wspaniały prezent. Do mieszkania jechałam cała w skowronkach, że w końcu się zdobył i kupił mi ten pierścionek... A dostałam nowego, wypasionego laptopa...Mina moja - BEZCENNA
napisał/a: Najgorzej 2014-12-03 11:23
Moze tak mowil ale jednak nie jest gotowy, a z tym ze go nie stac to sciema/zart.przy. znajomych bo nie chcial sie im zwierzac. MAsz dopiero 21 lat wiec luz i cierpliwosc radze. Cale zycie masz przed soba