Zwiazek sypie sie po 7latach. Doradzcie

napisał/a: Serafinxvii 2016-05-31 07:26
Witam wsystkich.
Specjalnie zalozylem tutaj konto aby uslyszec wasze opinie.
Zaczne od poczatku:
Jestesmy ze swoja dziewczyna juz ponad 7 lat i od dluzszego czasu jest coraz gorzej miedzy nami, coraz mniej sexu coraz wiecej klutni. Teraz wiem ze jest to spowodowane monotonia w zwiazku i brakiem romantyzmu. Wiem to i chce to zmienic, chce zeby bylo tak jak na poczatku. Dlugie pisanie sms i czeste spotkania. I tu jest wlasnie problem bo niedawno poszla do pracy zeby zarobic troche na bezplatny staz ktory musi odbyc na koniec studiow. I tam poznala kilku kolegow a z dwoma z nich ciagle pisze na fb. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze pisze z nimi prawie caly czas, potrafia pisac do niej pozno wnocy a nawet nad ranem i ona zawsze im odpisze. Zrobilem jej tydzien temu awanture ze nawet jak jestesmy razem we dwojke ona potrafi ukratkiem odpisywac. Przed klutnia nie widzielismy sie prawie tydzien bo inne zmiany w pracy i nie bylo czasu ani na spotkanie ani nawet na pisanie smsow i kiedy w koncu sie spotkalismy w piatek slyszalem tylko jakich ma super kolegow a z jednym jej sie tak super rozmawia i wogole jest swietny. Pozniej w ten weekend spojrzalem w jej fb i zobaczylem ze pisza ze soba czesciej niz ze mna. Widze ze ona woli najpierw odpisac koledze z pracy z ktorym widziala sie godzine wczesniej w pracy niz mi. Martwie sie strasznie poniewaz po klutni nie mam pojecia o czym ze soba pisza ale wiem ze my tez zaczynalismy od zwyklego pisania. Boje sie ze teraz gdy jest miedzy nami nie za dobrze on moze ja przekonac do siebie. Ja mam bujna wyobraznie i przez to jestem strasznie zazdrosny, zaczynam sie klucic, miedzy nami jest coraz gorzej i kolo sie zamyka;( wiem ze musze o nia walczyc bo bardzo mi na niej zalezy, bardzo duzo razem przezylismy. Ona stracila mame ja kilka lat pozniej ojca i zawsze bylismy razem. Doradzcie mi cos...
Cala historia.moze byc troche zagmatwana bo od 3 dni spie po 2h dziennie;(
napisał/a: dkmp5 2016-05-31 12:35
Możliwe że to przechodziliście i jest już trochę za puźno ale możesz spróbować jak Ci zaraz napiszę . Najgorsze co możesz teraz robić to pokazywać że jesteś zazdrosny i robić awantury oraz latać za nią kiedy ona nie wychodzi z inicjatywy bo ją to będzie jeszcze bardziej od Ciebie odpychać i zobaczysz że zaraz napiszą Ci tak koleżanki z forum, ona w tej chwili nie jest Tobą zainteresowana i kwestią chwili będzie jak z Tobą zerwie. Więc musisz wzbudzić w niej zazdrość , też zacznij rozmawiać z jakimiś koleżankami . Wyjdź do jakiejś koleżanki , musiał byś dobrze już jej wisieć żeby ją to nie ukuło . Stań się dla niej bardziej oschły . Bo żeby utrzymać związek musisz grać na emocjach musisz dawać te dobre jak troska latanie za nią itd jak i te złe . Widzisz z tymi nowymi "kolegami" jak pisze to jest to coś nowego , a ty będąc dla niej stały nie wywołujesz żadnych emocji . Jeżeli zagrasz ostro oczywiście też rozsądnie to to uratujesz . Ale przede wszystkim zrób to co ona robi i to zadziała . Poniżej daje Ci pare bardzo fajnych artykułów które Ci pomogą :
(mod: reklama usunięta)
Jeżeli moderator uzna za reklame innego forum , to odrazu mówie że nie da się tam konta założyć i to nie reklama .