Alkohol a seks

napisał/a: patrycjaaa191 2014-06-30 14:35
Mam mały kłopot. Na weekend byłam razem z moim chłopakiem na imprezie. Gdy wróciliśmy do domu, wspolzylismy. I problemem jest to, ze byliśmy pijani i nie zabezpieczylismy się. On nie jest pewny czy doszło do wtrysku. Robiliśmy to kilka razy, ale mówił ze nie może dojść, a teraz nie jest tego pewny. Czy to prawda, ze gdy jest się pod wpływem to gorzej jest dojść? Nie jestem gotowa na dziecko , a to co zrobiliśmy było nieodpowiedzialne..
napisał/a: Valkiria_ 2014-06-30 15:52
Rychło wczas sie ogarneliscie... nawet jak nie doszedł, to nie ma to nic do rzeczy... teraz to ci juz chyba tylko modły pozostały...
napisał/a: Literatka 2014-06-30 15:59
W sumie są już na rynku tabletki do 5 dni po, więc można coś zdziałać, ale cóż... podziwiam lekkomyślność i brak świadomości ile można wypić, żeby nie robić głupot

Edit: takiej tabletki raczej nie wypisze Ci zwykły ginekolog, więc jeśli ten Wasz stosunek odbył się w ciągu ostatnich 3-3,5 dni i nie chcesz być w ciąży to zasuwaj do prywatnego ginekologa po receptę. Koszt takiej tabletki do coś ok 120 zł ale może i więcej. Czas jej wchłaniania to od kilku do kilkunastu godzin. I nie popijaj coca colą czy czymś takim, ale wodą.
Ewentualnie: licz na cud, że nie zajdziesz lub pogódź się z myślą, że będziesz mamą. Nie wiem czy to dla Ciebie ewentualność dobra czy zła, więc nie dodam żadnej emotikony.
napisał/a: patrycjaaa191 2014-06-30 21:57
patrycjaaa19 napisal(a):

Nawet jak nie doszedł to nie ma to nic do rzeczy? Właśnie ma i to dużo, bo jak według ciebie powstają dzieci? Trzeba najpierw dojść, czyt. zalać :)
napisał/a: Anuleczka1 2014-06-30 22:03
patrycjaaa19 napisal(a):Nawet jak nie doszedł to nie ma to nic do rzeczy?


Dokładnie tak, nie ma to znaczenia czy facet doszedl czy nie ponieważ płyn wydzielający sie z penisa podczas podniecenia, zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia.

patrycjaaa19 napisal(a):Trzeba najpierw dojść, czyt. zalać


Nie trzeba...
napisał/a: Rooda666 2014-06-30 22:38
patrycjaaa19 napisal(a): Trzeba najpierw dojść, czyt. zalać :)
nie trzeba. Preejakulat, mówi Ci to coś? ;)
napisał/a: patrycjaaa191 2014-07-01 09:28
To dziwne, ponieważ jednym ze sposobow antykoncepcji jest wyciąganie go przed wtryskiem. U wielu par to działa. Wyjaśni mi ktoś co to takiego? Bo pierwsze słyszę :)
napisał/a: KarolciaK 2014-07-01 09:36
patrycjaaa19 napisal(a):To dziwne, ponieważ jednym ze sposobow antykoncepcji jest wyciąganie go przed wtryskiem. U wielu par to działa.

gratuluje wiedzy to moze dzialac, jesli uprawiaja seks w dni nieplodne,jesli ta metode zastosuje sie w dni plodne, to szansa na ciaze jest spora
napisał/a: Literatka 2014-07-01 10:10
Dni niepłodne i płodne to też rozmyta sprawa. Trzeba mieć naprawdę okres idealnie regularny, żeby określić, kiedy są płodne, a kiedy niepłodne.

Ludzi nie stać na prezerwatywy czy wstydzą się kupować?
napisał/a: errr 2014-07-01 10:29
napisal(a):Dni niepłodne i płodne to też rozmyta sprawa. Trzeba mieć naprawdę okres idealnie regularny, żeby określić, kiedy są płodne, a kiedy niepłodne.
bzdury wypisujesz.
patrycjaaa19 napisal(a):To dziwne, ponieważ jednym ze sposobow antykoncepcji jest wyciąganie go przed wtryskiem. U wielu par to działa.
moja sąsiadka dorobiła się tak czwórki dzieci :)

Nie wiem jak inni ale mój facet po alkoholu nie ma problemu z dojściem.
napisał/a: Literatka 2014-07-01 10:38
err, to nie są bzdury. żadne kalendarzyki internetowe nie określą, kiedy się kochać bezpiecznie a kiedy nie. W dodatku nasienie może sobie dożyć do dni płodnych, jeśli ktoś kończy w środku.
napisał/a: Rooda666 2014-07-01 11:14
patrycjaaa19 napisal(a): ponieważ jednym ze sposobow antykoncepcji jest wyciąganie go przed wtryskiem


Literatka napisal(a):Ludzi nie stać na prezerwatywy czy wstydzą się kupować?
po co kupować gumy, skoro jednym ze sposobów antykoncepcji jest coitus interruptus? Ufam mu, wiem, że zdąży wyciągnąć :D

errr napisal(a):Cytat:
Dni niepłodne i płodne to też rozmyta sprawa. Trzeba mieć naprawdę okres idealnie regularny, żeby określić, kiedy są płodne, a kiedy niepłodne.
bzdury wypisujesz.
kompletne bzdury.

Literatka napisal(a):err, to nie są bzdury. żadne kalendarzyki internetowe nie określą, kiedy się kochać bezpiecznie a kiedy nie
fakt, jeżeli określasz dni płodne i niepłodne przy użyciu "kalendarzyków internetowych" to życzę powodzenia. NPR to inne sprawa - i wtedy Twoja słowa to bzdury.