Autor Wiadomość

brak akceptacji własnego ciała a seks?

bustleup

Wysłany: 2008-05-11, 13:35    brak akceptacji własnego ciała a seks?
Z penością ma to wpływ na stosunek, cellulit, rozstępy jak się przełamać?

Iria

Wysłany: 2008-05-11, 17:52    brak akceptacji własnego ciała a seks?
Ja mam i cellulit i rozstępy, pojawiły się z powodu szybkich zmian wagi ciała. Mimo wszystko jednak wiem, że dla swojego faceta jestem najpiękniejsza.
Poza tym mój facet zdaje się nie zauważać tego, co widzę ja i co mi w moim ciele przeszkadza. Nie jestem nawet pewna czy wie jak wygląda celullit ;)

J'ai su tout de suite que c'était le bon. Je ne pouvais pas l'expliquer mais je le savais...

BaltazarGąbka
[Twój profil został usunięty!]

Wysłany: 2008-05-11, 19:25    brak akceptacji własnego ciała a seks?
bustleup napisał/a:
Z penością ma to wpływ na stosunek, cellulit, rozstępy jak się przełamać?

Ja bym nie powiedział, że to ma jakiś wpływ na sam stosunek...

Iria napisał/a:
Poza tym mój facet zdaje się nie zauważać tego, co widzę ja i co mi w moim ciele przeszkadza. Nie jestem nawet pewna czy wie jak wygląda celullit ;)

I o to właśnie chodzi. My jeśli nawet wiemy co to jest, jeśli też zauważamy pewne niedoskonałości, to i tak nam to nie przeszkadza, bo ukochana kobieta zawsze będzie najpiękniejsza na świecie :)

sorrow
Ghost of Sorrow

Wysłany: 2008-05-12, 10:17    brak akceptacji własnego ciała a seks?
To tylko kwestia twojego podejścia. Celulit nie ma najmniejszego wpływu na przyjemność w trakcie stosunku. Ma za to na twoje samopoczucie w trakcie. Brak relaksu, wstyd, zdenerwowanie... to wszystko, co "zepsuje" ci spotkanie z partnerem. Jak już wyżej ci ludzie napisali mężczyźni rzadko zwracają na to uwagę. Nie ma ludzi idealnych fizycznie (nawet jeśli są to tracą ta idealnośc z czasem - nieubłagane prawo natury). Celulit jest tylko jedną z możliwych braków doskonałości... zresztą o jakiej doskonałości ja piszę... czy coś co nienaturalne można nazwac doskonołością? Gdybyś spojrzała wstecz 20-30 lat, to nawet byś takiego słowa w pismach dla kobiet nie znalazła. Myślisz, że pary były wtedy nieszczęśliwe ze sobą w łóżku? :)

norka
powracam

Wysłany: 2008-05-12, 10:52    brak akceptacji własnego ciała a seks?
Iria napisał/a:
Nie jestem nawet pewna czy wie jak wygląda celullit ;)

Jest sporo racji w ty co napisala IRA, ja tez mam i rozstępy i celulit, a jakos nie mam oporow zeby sie przed swoim facetem rozebrać. Dopoki nie pokazesz mu że masz z tym problem, on tego nie zauwazy, :)

BaltazarGąbka

Wysłany: 2008-05-12, 17:57    brak akceptacji własnego ciała a seks?
norka napisał/a:
Dopoki nie pokazesz mu że masz z tym problem, on tego nie zauwazy, :)

Nawet jeśli on będzie miał świadomość, że to jest raczej w Twojej psychice, jeśli zauważy Twoje niedoskonałości, to wcale nie oznacza, że on Ciebie nie zaakceptuje takiej jaka jesteś :)

bonsay1986

Wysłany: 2008-05-12, 17:58   
faceci tak szaleja na punkcie nagiego, kobiecego ciała swych ukochanych kobiet, że nie ma szans żeby zwrócili uwagę na jakieś drobne niedoskonałości! każda kobieta ma jakieś słabe punkty, cellulit, boczki, nie za idealna figura... ale faceci tego naprawde nie widza! szczególnie podczas stosunku!

pomidorowa

Wysłany: 2008-05-12, 19:11    brak akceptacji własnego ciała a seks?
powiedzialam kiedys swojemu facetowi ze mam cellulit. a on mnie wysmial!!!!powiedzial ze nie widzi.oni razcej nie dostzregaja takich rzeczy i jak napisala poprzedniczka szaleja na punkcie nagiego ciala

bustleup

Wysłany: 2008-05-12, 20:24    brak akceptacji własnego ciała a seks?
BaltazarGąbka jak TY to pięknie ujełeś :-)

BaltazarGąbka

Wysłany: 2008-05-13, 12:13    brak akceptacji własnego ciała a seks?
bustleup napisał/a:
BaltazarGąbka jak TY to pięknie ujełeś :-)

Po prostu napisałem, w jaki sposób ja to odbieram i jak ja do tego podchodzę. Myślę też, że nie jestem w tym odosobniony, powiem więcej, na pewno większość osób tak ma i to zarówno mężczyźni jak i kobiety. Poza tym przecież nie ma osób idealnych, natomiast gdybyś Ty była doskonała, to wtedy raczej jego mogłabyś wpędzić w kompleksy ;)

evilgirl89

Wysłany: 2008-05-13, 14:03    brak akceptacji własnego ciała a seks?
BaltazarGąbka, racja :one:

sreber028

Wysłany: 2008-05-23, 10:34   
praktycznie kazda kobieta ma sobie cos do zarzucenia, a to celilit, szerokie biodra, nie takie piersi...

Dziewczyny-kazda z nas dla swojego faceta jest ta najpiekniejsza, nie bójcie się przed nimi rozbierac, tylko z wielką pewnościa siebie" zatanczcie "przed nim, pokaz, ze jestes piekna-bo jestes!!
docen Ty samą siebie- a jemu pokaz sposob patrzenia na siebie-badz erotyczną, pewną siebie kobietą-oni to uwielbiają

eska
zakręcona z miłości..

Wysłany: 2008-05-23, 10:56    brak akceptacji własnego ciała a seks?
Jeżeli dwoje ludzi się kocha to cieszą się z tego, że mogą ze sobą być tak blisko..A czy ona ma cellulit i rozstępy, a on może nieco większy brzuszek to nie ma ŻADNEGO znaczenia. Najważniejsze jest to, że jest im cudownie.. Że cieszą się tą chwilą bliskości.. I wtedy ani ona, ani on nie myślą o tych niedoskonałościach..

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.
[ Albert Einstein ]

Odpowiedz do tematu