caly czas mi stoi:(

napisał/a: SzeTner_ 2009-02-05 23:15
prawie caly czas mi stoi penis:( moze to jest i jest oznaka meskosci ale tak naprawde to mnie zaczzyna meczyc bo gdy ide do szkoly to stoje pod tablica a tu ze spodni wystaje mi penis;( a juz o lekcjach w-f nie wspominam:( czasami pisalem sobie zwolnienia ze mnie noga boli albo cos w tym stylu, no alez ile mozna oszukiwac nauczyciela:( prubowalem juz roznych sposobow ale zaden nie poskutkowal. moze to dlatego ze mam w klasie bardzo ladne dziewczyny i one nmie tak podniecaje? pomozcie mi prosze bo juz nawet myslalem o skruceniu mojego penisa.
pozdrawiam
napisał/a: kasia25031 2009-02-05 23:30
Jedni mężczyźni płaczą bo im nie chce stanąć, Tobie stoi i też źle heheh Ale spoko rozumiem Twój problem, choć nie wiem co Ci poradzić, nie jestem facetem. Też bym się źle czuław takiej sytuacji...
napisał/a: sorrow 2009-02-06 08:48
Skoro tak ci to przeszkadza to czemu nie wybierzesz się do lekarza? Obejrzy, zbada i coś doradzi.
napisał/a: SzeTner_ 2009-02-06 15:57
"Do lekarza? i co on mi w tym pomoze? przepisze jakies tabletki albo cos, albo doradzi zeby problem rozwiazac operacyjnie ;/ ja to chce bez bolesnie zrobic..nic takiego a meczy :| doradzcie cos:( i mam takie cos ze jak zobacze jakas dziewczyne nago to robi sie taki twardy ze nie umie go opanowac.."
napisał/a: sorrow 2009-02-06 16:07
Nie... masz rację, lekarz ci nic nie pomoże... za to na pewno ktoś z forum. W ogóle nie wiem po co ludzie do specjalistów chodzą. Przecież na forum i taniej i wygodniej.

Piszesz tak dziwnie o tym, że sam nie wiem czy opisujesz po prostu normalne reakcje młodego chłopaka (chyba każdemu stanie jeśli się wgapi w gołą kobietę), czy autentycznie jest twardy długo potem, kiedy już bodźce pobudzające go zanikną. Poczytaj sobie tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Priapizm
napisał/a: Panna_M 2009-02-10 22:23
To rzeczywiście problem :)
Staraj się nie myśleć o tym tak bardzo tzn. nie podniecać się.
Sory za pytanie... a nie mógłbyś tego problemu rozwiązywać...?? Może z czasem nie byłby taki uciążliwy :)
napisał/a: Arek1974 2009-02-11 15:56
Hmm, faktycznie nie bardz wiem, w czym tkwi problem ? Ja na widok nagiej kobiety też mam wzwód i uważam że to dobry znak, bo jak przestanie mi stawać to będzie znaczyło że albo stałem się gejem albo to już ten wiek, że tylko niebieskie tabletki pomogą.
Z drugiej strony w pewnym sensie Cię rozumiem, bo sztywny członek w niektórych sytuacjach jest źródłem zakłopotania (np. na basenie sterczące kąpielówki wpadają w oko).
napisał/a: Loczek 2009-02-22 13:20
Chcesz skracać ?? To ile masz w zwodzie ? Pewnie dopiero dojrzewasz i hormony Ci wariują ;) Poczekaj jeszcze trochę i wszystko się unormuje :)
napisał/a: no name 2009-02-22 22:02
to normalne w wieku dojrzewania...

po co isc do lekarza..to samo powie...pozatym wiekszosc to takie konowaly...lepiej juz zapytac na forum..oszczedzisz czas... emocje i nerwy.. ja poszedlem do lekarza w sprawie mojego zarostu... i nie skomentuje tego...

pozatym ogladales Southpark? to obejrzyj, tam jest taki przypadek, to normalne w wieku dojrzewania...

Czesto ma sie mimowolne erekcje w ciagu dnia nawet jak jestes doroslym facetem, nad ranem jak sie budzisz to juz standard...erekcje sie zdarzaja nawet bez podniecania... np. w pracy, ogladajac Top Gear...(SLR Mclarena)... to normalne u zdrowego mezczyzny...u Ciebie jeszcze wszystko sie dopiero rozwija stad takie chwilowe zaburzenie... ale to powinno juz niebawem sie unormowac... luzik. wszystko ok. Nie bierz lekow...bo musialbys brac hormonalne...i co potem? bedziesz za pare lat pisal posta, ze Ci piersi wyrosly po kuracji hormonalnej? kuracje takie to ostatecznosc... pozwol naturze dzialac...

moglbym napisac nie jedz tego a tego, ale muisz sie pozadnie odzywiac bo dojrzewasz... mam nadzieje, ze w klasie nikt Ci nie dokucza...

pozdro