Co ona robi bo nie trawie

napisał/a: ralph92 2014-08-07 17:35
Witajcie, mam problem z laska.
Mam 22 lata ona 19
Mianowicie jestesmy ze soba juz 7 miesiecy i zaczelismy wspolzyc..

Problem polega na tym, ze gdy dochodzi do zblizenia, calowanie,dotykanie, gra wstepna..

Niby uprawiamy seks, ale ona nie zgadza sie nawet zdjac spodni z siebie ani majtek, ani wgl reszty.. Tylko moge podciagnac jej majtki i tak sie meczyc zeby trafic i wlozyc, wszystko trwa jakas minute i ona odrazu kaze mi wyciagac.. Probuje ja rozbierac to sie oburza ze nie chce ze nie ma ochoty.. Przeciez widac jak holera ze ma i na chwile to trwa.. Czesto sie to zdarza




Nie rozumiem ,potem sie szybko ubiera i sie pytam ze o co chodzi a ona ze o nic ze nie chce i ze nie moge sciagac i tyle.
nawet nie moge z nia o tym porozmawiac bo mowi ze nie bedziemy o tym gadac bo sie zlosci i wgl unika tematu seksu.
Kiedys mowila ze minetke juz tez probowala i sie jej podobalo, raz sie udalo o tym pogadac, wiec ciagle probuje jej zrobic ale ona sie nie chce zgodzic na to..

Jakby sie wstydzila, ale mowi ze nie i ze wszystko ok.
myslalem ze chodzi o zabezpieczenie, w gumce mowi ze nie lubi, a inne tego typu rzeczy nie wchodza w gre.
No nie wiem co robic.. Niby seks jest, na chwile ale rozebrac jej nie moge,a jak sie wkurze o to ze niue moge ona to samo nawet sie slowem nie odezwie ani nic...Nie wiem
Poza tym jest wszystko ok miedzy nami.
Dzwne..

Jakas porada zeby sama chciala sie rozebrac czy cos ?
napisał/a: 1121 2014-08-07 17:50
ralph92, holera cieżka sprawa ta Twoja laska. Słuchaj ja bym zrobił tak: powiedz jej, że się spociła i brzydko pachnie i żeby szła się wykąpać. Wtedy podejrzyj, czy kąpie się też w ubraniu, czy jednak bez. A tak w ogóle to musiicie być już bardzo blisko jak dochodzi do takich zbliżeń. Pamietaj też o tym, że stosunek przerywany, który stosujecie nie chroni przed ciążą, a nie chcemy, żebyście się niepotrzebnie rozmnożyli.
Powodzenia ralph92, i daj znać, co wyszło.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-08-07 17:54
Przychodzi mi kilka powodow do glowy:
1) wstydzi sie swojego ciala, uwaza sie za nieatrakcyjna,
2) ma jakies skazy na ciele. Nie wiem.. blizny, krosty, duze pieprzyki, jakies narosle, nadmierne owlosienie, itp itd.
3) nie dojrzala do seksu.

Szkoda, ze nie chce z Toba o tym porozmawiac. Dziwne
napisał/a: ralph92 2014-08-07 18:00
No wsydzi sie ale ja ja caly czas przekonuje ze jestr sliczna i wgl doceniam ja i sie staram jak moge.
Ma blizne pooperacyjna dosc duza wzdluz klatki piersiowej jak miala operacje na serce kiedys.

Ale juz ja widzialem przeciez nie raz, najgorsze jest to ze kiedys dwa razy moglem ja cara rozebrać.. a teraz nagle juz nie.

Jesli jest dluzszy stosunek to musze ja uprosic zebym mogl zalozyc gumke i zeby to trwalo dluzej,ale ciezko to zalatwic i rzadko sie to zdarza
Ale chodzi o spodnie i majtki,
Ale dziwniejsze jest to ze czasem spodnie sciagnie i w samych majtkach jest i to samo, chwila seksu i juz ucieka i mowi ze mam nie sciagać..
napisał/a: KokosowaNutka 2014-08-07 18:11
Hmm facet wiesz co.. taka refleksja mnie naszla-Twoja dziewczyna ma jakis problem ze soba a Ty jedyne o czym myslisz to jak jej majtki sciagnac. Moze odpusc z seksem na jakis czas? Daj jej dojrzec do niego i przelamac swoje kompleksy.
napisał/a: dagsam 2014-08-07 18:14
hmmm a moze jaa cos tam boli albo cos?
napisał/a: ralph92 2014-08-07 18:28
KokosowaNutka,

Chyba nie rozumiesz mojego problemu ze mnie tak oceniasz dziwne.. A moze nie chce jej sciagac majtek ? Problem polega na tym ze jest to dla mnie irytujace,zwlaszcza ze sama czasem wychodzi z inicjatywa i mnie rozbiera..

Raczej ja nic nie boli, najczesciej to lezy na mnie i sie rusza jakby sie mna masturbowała, jak by sex przez ubranie i to ja podnieca i sie jej podoba.

Ale seks seksem, boli mnie najbardziej ze nie moge z nia o tym pomowic, wiadomo ze seks w zwiazku najwazniejszy nie jest, ale chce wiedziec gdzie lezy problem i go rozwiazac, zeby cos wiedziec.. to uszanuje to i sie pogodze..
napisał/a: kasiasze 2014-08-07 18:46
ralph92, chcesz powiedzieć, że na Twoje pytanie: "Dlaczego nie mogę obejrzeć cię całej,rozebranej? Przecież seks to także nagość, poznawanie wzajemne ciał" dziewczyna mówi "Nie i już, daj mi spokój" ?
Dlaczego w takim razie nie przystopujesz? Nie daj się jej uwodzić, delikatnie odmawiaj. Po prostu nie rób tego z nią i powiedz, gdy zapyta - że nie będziesz, dopóki nie wyjaśni dlaczego nie możecie obok siebie leżeć nago.
napisał/a: ralph92 2014-08-07 19:10
kasiasze,

Dzieki, dało mi do myslenia, tak zrobie.

Zobaczymy jak bedzie ;)
napisał/a: errr 2014-08-07 19:19
Odpuść,
poczekaj na nią
i ewentualnie rób nastrój w ciemnym pokoju jakimiś dyskretnymi lampkami i/lub świecami.
napisał/a: e-Lena 2014-08-07 19:41
Jak masz "problem z laską" to idź do urologa.
Sposób, w jaki opisujesz swoją dziewczynę wiele mówi o tym "jak bardzo" ją szanujesz. Najpierw popracuj nad emocjonalną stroną związku, a dopiero później zabieraj się za rozbieranki.
napisał/a: kasiasze 2014-08-07 19:52
Chwileczkę - 19 -letnia kobieta decyduje się na współżycie, pozwala to robić, czasem sama rozpala swojego faceta a tu słyszę rady, by się chłopak opanował, uszanował ją etc. Tymczasem zezwalając na czynności intymne i, jak można przeczytać, niekiedy sama je prowokując, dziewczyna niekoniecznie jest biedną drobinką, która wymaga prowadzenia za rękę, otwierania jej i odczyniania czarów. Do tego nie chce o tym, co już i tak robi, rozmawiać. Bardzo przepraszam. Myślę, że autor nie wymusza na niej współżycia?
Taka sytuacja jest i dla autora frustrująca, dlatego powinien rzeczywiście zaprzestać, a gdy panna się będzie domagać, to grzecznie i łagodnie (!) wytłumaczyć. To też jest młody chłopak, nie ma nie wiadomo jakiego doświadczenia (jak mniemam?)
Inna sprawa, nastrój jest oczywiście potrzebny, ale ralph92 napisał, że jest przytulanie, pocałunki, gra wstępna, więc nie chciał byle jak i na chybcika, tak?