Czy facet powinien się tam golić??? (do Pań)

napisał/a: Meamore 2007-06-21 12:22
Witam !!!Moim zdaniem facet powinien się golić pod pachami ponieważ to jest nie higieniczne i brzydko wygląda!!Jesli chodzi o miejsca intymne to chyba sprawa gustu!!Dla mnie to nie ma znaczenia!!!
napisał/a: Belay 2007-06-21 12:31
Nie powielamy tematów - taki temat już się pojawił. Scalam wątki, żeby nie było bałaganu.
napisał/a: noemi4 2007-06-21 13:39
themoonok wg mnie nie powinien się golić nigdzie, bo to jakieś takie... niemęskie. No, twarz oczywiscie moze
napisał/a: patricja 2007-06-21 15:05
noemi, może i niemęskie, ale całkiem fajnie jak facet się ogoli pod pachami, naprawdę .
napisał/a: ninka87 2007-06-21 15:25
Czy facet powinien się golić w miejscach intymnych? Moim zdaniem raczej nie ... Jakoś mi to nie pasuje ...

Co innego jeśli chodzi o pachy ... Tam raczej faceci powinni się golić ...
napisał/a: anioliolka 2007-06-23 17:09
a ja jestem jak najbardziej za goleniem tych miejsc!
napisał/a: 3miasto 2007-06-26 18:22
ja zaczalem juz ladnych pare lat temu sie golic i nie zamierzam zmieniac bo dobrze sie z tym czuje. pod pachami, na jajkach na zero a reszta przystrzyzona - panie nie narzekaly. zreszta dziwilbym sie gdyby narzekaly bo przy oralnym przeciez malo fajnie jak wlosy do buzi wchodza
napisał/a: szaruga 2007-07-04 21:45
Ja tam lubie jak facet sie nie goli :) bardzo meski jest taki zarośniety brzuszek i klata wiec i miejsca intymne powinien zostawić w spokoju.
napisał/a: Olgasia1 2007-07-07 14:14
ja też kiedys o tym nie myślalam,aż pewnego razu mój Miś wpadł na taki pomysł i to zrobił!! przyznam szczerze ze tak jest o wiele fajniej!! polecam
napisał/a: izabellapp 2007-07-12 16:20
witam mój mąż sie goli i jest super bez tych kłaków ja mu robie przyjemniść i też sie gole dla niego czemu nie
napisał/a: BRZOSKWINKA 2007-07-12 19:50
WITAM. MYSLE, ZE KAZDY FACET POWINIEN DEPILOWAC SWOJE INTYMNE MIEJSCA, ROWNIEZ, PACHY. NIE AKCEPTUJE ZADNYCH WLOSOW NA CIELE POZATYMI NA GLOWIE. POZATYM PRZEMAWIAJA ZA MNA KORZYSCI ESTETYCZNE JAK ROWNIEZ HIGIENICZNE. HMMM O GUSTACH I GUSCIKACH NIE DYSKUTUJE SIE KAZDY MA SWOJE ZDANIE JEDNAK FACECI ZLITUJCIE SIE NAD NAMI I CHOCIAZ PODCINAJCIE TE OKROPNE WLOSISKA. HMMM MARZE, ABY MOJ FACET WYCIAL SOBIE Z NICH JAKIS TROJKACIK. CHCECIE ORALU? DUZO PRZYJEMNIEJ BYLO BY WAM DAWAC ROZKOSZ GDY NIE MACIE FUTERKA:p
napisał/a: Jack Daniels 2007-07-17 20:54
Witam
A ja mam chyba jakiś niesmak do golenia się. Wole przystrzyc, ale golenie to mi się źle kojarzy, choć szczerze mówiąc zgoliłem na prośbe mojej kobitki. Czuje się jak wygolona owca i chyba zrobiłem to ostatni raz, a jeśli będzie następny to nieprędki, bo to raczej modne niż męskie.