Czy facet powinien się tam golić??? (do Pań)

napisał/a: evilgirl89 2008-03-02 13:09
ja jak mapet1111,
napisał/a: damian10222 2008-03-02 21:58
a ja mam pytanie bo mam 16 lat i nierobile jeszcze tego i niewiem jak to jest ale moja dziewczyna chce to zrobic wiec czy przez moim pierwszym razem mam sie ogolic albo czy ją o to zapytac bo niewiem czy powinienem... pomuzcie..
napisał/a: ~gość 2008-03-02 22:18
jeśli rozmawiacie swobodnie na intymne tematy to spytaj ją jak woli :) chociaż po płaczącej emotce widzę, że chyba nie jesteś do końca pewny, czy chcesz "to" zrobić, więc jeśli mam rację, to się wsztrzymajcie, bo nie powinien to być krok "na siłę", trzeba być pewnym ;)
napisał/a: ~gość 2008-03-02 22:37
damian10222, Twoja dziewczyna chce to zrbić u siebie czy Ciebie pozbawić owłosienia, bo nie jasno jest napisane? Porozmawiaj z nią w jakiś delikatny sposób o tym jak Ty lubisz itp.
ja tam preferuję "z", jakoś tak bez włosków facet dla mnie nie męsko wygląda...
napisał/a: ~gość 2008-03-04 17:07
jak dla mnie facet musi byc włochaty odpoiada to nam obojgu... za to ja golę się regularnie, nie tylko dlatego, że on tak lubi, ale też sama odczuwam dyskomfort, jak jestem za bardzo 'futrzasta'
sylwana82
napisał/a: sylwana82 2008-03-04 21:54
Dla mnie facet musi być facetem ! :) wiec ja nigdy nie będę wymagała od mojego mężczyzny tego :) Sama to robie bo lubię :)
napisał/a: Anielica 2008-03-05 21:06
Ja lubię męskich facetów :D
Jeśli mój sam by na to wpadł - to niech się goli, jeśli nie - to nie,żaden problem.
Mój nie lubi nawet twarzy goić a co dopiero resztę :D
napisał/a: cynik 2008-03-11 17:58
Taka opowiastka:

Moja znajoma jest lekarką i pracuje na internie w całodobowej klinice.
Podczas dyżuru nocnego przyjechał facet, który maił gorączkę i ból... w okolicach penisa.

Pisząc krótko: Facet ogolił włosy łonowe maszynką żony (bo jego się zepsuła).
Lekko zranił się przy penisie.
Oczyścił rankę i poszedł do pracy.
W pracy odczuwał silny ból wiadomo jakiej okolicy. Brał tabletkę przeciwbólową. I tak kilka razy dziennie, aż trafił do tej lecznicy.

Co się okazało? Facet zainfekował się gronkowcem złocistym.
Przewieziono go do szpitala, ale było za późno. Po 2 godzinach zmarł.

Morał: I po co tyle cudować?
napisał/a: Melania 2008-03-13 09:24
No niezła historia ku przestrodze Cyniku. Choć to bardziej zaniedbanie sprawy by tu zawiniło niż sam fakt depilacji.
Tak czy siak podpisuje się pod postem Roodej666.
napisał/a: Kolorowy 2008-03-15 20:26
cynik napisal(a):Taka opowiastka:

Moja znajoma jest lekarką i pracuje na internie w całodobowej klinice.
Podczas dyżuru nocnego przyjechał facet, który maił gorączkę i ból... w okolicach penisa.

Pisząc krótko: Facet ogolił włosy łonowe maszynką żony (bo jego się zepsuła).
Lekko zranił się przy penisie.
Oczyścił rankę i poszedł do pracy.
W pracy odczuwał silny ból wiadomo jakiej okolicy. Brał tabletkę przeciwbólową. I tak kilka razy dziennie, aż trafił do tej lecznicy.

Co się okazało? Facet zainfekował się gronkowcem złocistym.
Przewieziono go do szpitala, ale było za późno. Po 2 godzinach zmarł.

Morał: I po co tyle cudować?


Morał z tego taki aby używać swojej maszynki:)
napisał/a: kochana_zabcia 2008-03-18 09:24
facet powinien mieć nie do końca ogolone włoski
takie nieduże, żeby miło było
ja się też golę, bo ja lubię i mój A lubi :)
napisał/a: sens_zycia 2008-03-26 20:00
Jak kto woli, ale jak moj chlopak zaczal sie golic jest jakos...wygodniej :)) i przyjemniej :))

[ Dodano: 2008-03-26, 20:02 ]
Co do opowiadania Cynika...to fakt mozna sie zarazic...ale higiena to pdostawa :) jak mozna we dwie osoby uzywac jednej maysznki? ;oo to jest smieszne w tej historii.