Czy plemnik przezyje?

napisał/a: Ania16 2010-04-08 17:19
Mam pytanie czy jezeli przeniose sperme na rekach np. na przescieradlo ubranie itp. to czy po 3 dniach plemniki bede jeszcze grozne? Wydaje mi sie ze nie, ale ciage latam myc rece cokolwiek dotkne bezsensu jakas fobia...
napisał/a: ~gość 2010-04-08 17:32
nie będą...

a mycie rąk bywa czasem przydatne ;)
napisał/a: sour1 2010-04-08 21:59
po 3 dniach na twoich rękach będą groźne bo zmienią się w bakterie jakiejś choroby zakaźnej od brudu
napisał/a: ~gość 2010-04-08 22:15
z tego co pamietam z lekcji biologii kom. jajowa żyje(moze ulec zaplodnieniu przez) dobę a plemnik(jest aktywny) 2 czyli do 48h i tylko w odpowiednim środowisku.. tak wiec poza organizmem kobiety - tu na poscieli ubraniach itp nie ma szans..
napisał/a: białadama 2010-04-08 22:15
Ania16 napisal(a):Mam pytanie czy jezeli przeniose sperme na rekach np. na przescieradlo ubranie itp. to czy po 3 dniach plemniki bede jeszcze grozne? Wydaje mi sie ze nie, ale ciage latam myc rece cokolwiek dotkne bezsensu jakas fobia...

OMG Będą grożne jasne,dostaną zębów,nóżek i powędrują do twej macicy. ;)
napisał/a: ~gość 2010-04-08 22:17
białadama napisal(a):Będą grożne jasne,dostaną zębów,nóżek i powędrują do twej macicy.
a przedtem jeszcze ugryzą w d***
napisał/a: Ania16 2010-04-08 22:19
sour napisal(a):po 3 dniach na twoich rękach będą groźne bo zmienią się w bakterie jakiejś choroby zakaźnej od brudu


Naprawdę? Jakoś nie slyszalam, ze plemnik może się zmienić w bakterie choroby zakaźnej:P
napisał/a: ~gość 2010-04-08 22:28
a o chorobie brudnych rąk słyszałaś? :P
ręce trzeba myć.. nie tylko po seksie .. ooo
napisał/a: sour1 2010-04-10 01:08
napisal(a):prośba, jeśli nie macie nic do powiedzenia poza szydzeniem to nie piszcie


Piszemy z nadzieją, że podziała to motywująco do logicznego myślenia.

Ale fakt, że nie ma głupich pytań dlatego przepraszam.

Aniu Moja Droga :

plemnik może żyć tylko w sprzyjających dla siebie warunkach, jeżeli zmieni się jego środowisko niemal natychmiast umiera. Czyli jeżeli znajdzie się na twojej ręce to umiera od razu (powiedzmy po wyschnięciu śluzu).

A jak umyjesz ręce to już w ogóle :

Z drugiej strony jeżeli miałas takie wątpliwości to jeżeli twoje zmartwienia miały okazać się prawdziwe to przeniesienie przypadkowo nasienia na rękach mogłoby spowodować zapłodnienie ( NIE MOWIĄC O CHOROBACH PRZENOSZONYCH DROGĄ PŁCIOWĄ !! )
napisał/a: ~gość 2010-04-10 12:08
ok coś konstruktywnego: przy takim strachu związanym z wszelakimi możliwymi nawet wymyślonymi drogami zapłodnienia jak np po 3 dniach leżenia plemników w pościeli, sądzę droga Autorko, że nie powinnaś jeszcze się zabawiać z facetem, skoro masz ogromne braki w wiedzy :) i będzie to z plusem dla Ciebie, bo mając taki strach możesz się po prostu do zbliżeń zniechęcić :)