Gadżety erotyczne

napisał/a: ~gość 2011-11-08 12:11
Hmm my w sumie nie korzystamy z gadżetów, jedynie wyżej wspomniana bita śmietana i sos czekoladowy do lodów za to ja bardzo lubię się ubierać w jakieś zmysłowe komplety bielizny np. wczoraj zaskoczyłam mojego Męża wychodząc z łazienki w koronkowym gorsecie, stringach, które były mało widoczne, pończochach i mega wysokich szpilkach- zrobił tak
napisał/a: magmas 2011-11-11 22:04
Dżastuś napisal(a):Hmm my w sumie nie korzystamy z gadżetów, jedynie wyżej wspomniana bita śmietana i sos czekoladowy do lodów za to ja bardzo lubię się ubierać w jakieś zmysłowe komplety bielizny np. wczoraj zaskoczyłam mojego Męża wychodząc z łazienki w koronkowym gorsecie, stringach, które były mało widoczne, pończochach i mega wysokich szpilkach- zrobił tak


Nie dziwota ;)

Ja jeszcze lubię zaskakiwać striptizem :P
napisał/a: Rooda666 2013-03-16 16:39
Od lat się zbierałam, żeby je kupić i mi nie wychodziło... musiał się pojawić Grey, żebym się zmotywowała



Nareszcie
moniczkawysz
napisał/a: moniczkawysz 2014-03-04 13:24
Ja również posiadam kulki z tej firmy. Jestem z nich bardzo zadowolona, są solidnie wykonane i przyjemne w użyciu. Znalazłam taki filmik okazał się bardzo pomocny. Polecam obejrzeć!
FILMIKhttps://www.youtube.com/watch?v=QtpaiAhtc8E
napisał/a: trou 2014-03-26 12:13
Ja polecam świeczki do masażu! [reklama usunięta] fajny gadżet by poprowadzić grę wstępną, rozgrzewa i rozluźnia a potem... potem to już indywidualna sprawa każdej z nas
napisał/a: pakr 2014-03-29 23:34
Polecacie te kulki?
Polaczek
napisał/a: Polaczek 2014-03-30 12:59
pakr napisal(a):Polecacie te kulki?


Zależy jakie kulki? Zobacz sobie te [mod:reklama usunięta] powiem tak, wszystko zależy od partnerów jeśli para jest dotarta i sobie ufa, to takie gadżety mogą sprowadzić dużo dobrego na związek. Kreatywność miłe widziana, a fajnych gadżetów jest dużo, dla każdego pewnie by się coś znalazło.
napisał/a: zabaweczkowo 2014-03-31 10:28
Witam serdecznie

Prezentuje sex-shop internetowy [reklama usunięta]. Prowadzimy sprzedaż wielu art. erotycznych w tym wyjątkową kolekcję „50 twarzy Greya”. Zapewniamy dyskrecję przy wysyłce towaru, a jednocześnie pomoc w wyborze towaru jeśli będziesz potrzebował.

Zawsze jest duża liczba promocji i dodatkowo można zdobyć atrakcyjne kody rabatowe.

Nasze artykuły wykonane są wysokiej jakości materiałów i zapewniają dużo satysfakcji i udanej zabawy.

Serdecznie polecam
BOK [reklama usunięta]
napisał/a: trou 2014-04-02 22:53
trou napisal(a): [reklama usunięta]


Mam pytanie, dlaczego to zostało potraktowane jako reklama? temat to "gadżety erotyczne" i chyba chodzi w tym temacie o to by podzielić się informacjami i wrażeniami?

albo ja już zwariowałam, albo macie jakąś manie prześladowczą na tym forum.
napisał/a: Rooda666 2014-04-07 20:36
trou napisal(a):trou napisał/a:
[reklama usunięta]


Mam pytanie, dlaczego to zostało potraktowane jako reklama?
hmm, przypuszczalnie dlatego, że to była reklama? Choć zapewne Ty masz inne określenie na linkowanie do tego samego sklepu w kilku postach pod rząd.

Moje nowe maleństwo:



napisał/a: Valkiria_ 2014-04-08 06:48
Do czego służy powyżej zaprezentowany dron???
napisał/a: Rooda666 2014-04-08 13:37
Valkiria_ napisal(a):Do czego służy powyżej zaprezentowany dron???


Do ćwiczenia mięśni Kegla i przyjemności, bo to kulka gejszy ;)