Gdzie kończą Wasi partnerzy?

napisał/a: Literatka 2014-08-22 08:44
Tak jak w temacie - gdzie 'kończą' Wasi partnerzy? W Was, na Was, w inny sposób? Chodzi mi zarówno o pary stosujące prezerwatywę i nie używające jej.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-08-22 09:08
Roznie.

A po co Ci takie informacje? :P
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-22 09:55
Mój partner kończy wszędzie. Jak odkurza to zazwyczaj zaczyna od kuchni a kończy w przedpokoju. Zgoła inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o ścieranie kurzy i mycie szafek - wtedy zwykle zaczyna w łazience, na kuchni kończąc. Za to zawsze kończy oglądać telewizję w pokoju na łóżku. Ten sam schemat obowiązuje podczas korzystania z kompa, ale tu jest taka modyfikacja, że zacznie przy biurku a kończy na sofie.

Ale jakby nie było to zawsze, ale to absolutnie zawsze skończony wraca z pracy.

No ciekawa jestem jak wygląda u was kończenie
napisał/a: aneczka98 2014-08-22 10:15
Valkiria_ napisal(a):Ale jakby nie było to zawsze, ale to absolutnie zawsze skończony wraca z pracy.
ojj tak mój też, szczególnie jak siedzi tam 14 godzin. Jest dosłownie wykończony.

A jak sprząta, to zazwyczaj zaczyna w sypialni, a kończy na klatce schodowej...
napisał/a: Anuleczka1 2014-08-22 13:47
Literatka napisal(a):Tak jak w temacie - gdzie 'kończą' Wasi partnerzy? W Was, na Was, w inny sposób?


Jak nie stosowaliśmy gumek to we mnie, a pozniej wspomagaliśmy sie chusteczkami zeby nie zrobic zbyt duzego bałaganu ;)
Teraz gdy stosujemy gumki no to wiadomo konczy w gumce, ktora siłą rzeczy tez jest we mnie ;)
Ale na brzuch tez jest ciekawie ;) Wszystko zalezy od Waszych pomyslow, fantazji i na ile chcecie sobie pozwolić ;)

Valkiria_ napisal(a):Mój partner kończy wszędzie.

aneczka98 napisal(a): to zazwyczaj zaczyna w sypialni, a kończy na klatce schodowej...


Literatka, widzisz :) i wszystko juz wiesz :) Poradzily Ci dziewczyny
napisał/a: aneczka98 2014-08-22 13:56
Bo na głupie pytania są głupie odpowiedzi. Ja wiem, ze to jest forum, ale bez przesady...
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-22 14:43
Przypomniał mi się temat "jakie macie muszelki" i wrzucona grafa z jakimiś 20 rysunkami wagin... Lol. Ja wtedy wrzuciłam foto muszli kkozetowej bo to jedyna muszelka którą się mogę podzielić
napisał/a: Anuleczka1 2014-08-22 15:01
aneczka98 napisal(a):Bo na głupie pytania są głupie odpowiedzi. Ja wiem, ze to jest forum, ale bez przesady..


No spoko z tym ze ja uwazam ze własnie nie ma głupich pytań (tym bardziej na forum) są tylko głupie odpowiedzi ;)
Nie uwazam zeby to pytanie nalezalo do specjalnie głupich.ja kiedys tez zadalam podobne pytanie bo zwyczajnie nie bylam w temacie jeszcze wtajemniczona i spytalam mając nadzieje ze doświadczone osoby odpowiedzą.i jakos obylo sie bez takich odpowiedzi ironicznych ;)
zreszta jak kogos śmieszą takie pytania i drażnią to nie muszą odpisywać. a to jest forum wiec kazdy ma prawo zadac pytanie i otrzymac odpowiedź ;)

Valkiria_ napisal(a):Przypomniał mi się temat "jakie macie muszelki" i wrzucona grafa z jakimiś 20 rysunkami wagin... Lol. Ja wtedy wrzuciłam foto muszli kkozetowej bo to jedyna muszelka którą się mogę podzielić


Dobre, dobre kojarze to ;) ale mysle ze mało kto mialby na tyle odwagi by wrzucić swoje intymne zdjęcie. chyba ze jest fetyszysta i ma z tego przyejmność :P ale jesli ktos chce to czemu nie ? jejku wolny kraj ;) o ile wyższe wladze forum nie skarciłyby autora ktory dodal takowe zdjęcie/a ;)
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-22 15:17
Dziś z rana mi się w oczy rzuciły dwa tematy niejakiej 19 letniej angeliki - na zachętę dorzucone linki do ostrych fotek - odnośnie sprzedaży dziewictwa Moderacja się chyba tym zajęła
napisał/a: Anuleczka1 2014-08-22 15:21
Valkiria_ napisal(a):19 letniej angeliki - na zachętę dorzucone linki do ostrych fotek - odnośnie sprzedaży dziewictwa


omg. dlatego już nic mnie nie zdziwi ;) Taki mamy kraj/świat :)
napisał/a: KarolciaK 2014-08-22 16:06
Valkiria_ napisal(a):Dziś z rana mi się w oczy rzuciły dwa tematy niejakiej 19 letniej angeliki - na zachętę dorzucone linki do ostrych fotek - odnośnie sprzedaży dziewictwa Moderacja się chyba tym zajęła

glupota ludzka nie zna granic, chyba pierwszy raz na forum cos takiego było, oczywiście szybko usunelam
napisał/a: 1121 2014-08-22 20:40
Valkiria_, aneczka98, skoro nie chcecie wziąć udziału w dyskusji to przynajmniej nie spamujcie. Zbędna błyskotliwość i nawet nie śmieszna.

Nie wypowiem się, nie mam partnera.

KarolciaK, a znalazł się klient ?