Autor Wiadomość

Intymne zwierzenia - do Pań

Necia

Wysłany: 2011-12-03, 18:45    Intymne zwierzenia - do Pań
Moniś napisał/a:
A ja stanę w obronie dziewczyny, bo z tego co piszesz powiedziała jedynie że kochacie się w prezerwatywie. Dziewczyny wyżej się oburzyły ale tak naprawdę na tym forum są setki wypowiedzi na temat zabezpieczeń i setki dziewczyn pisze czego używa, jakiej firmy itd.

bez przesady zaraz oburzyły, ja tego zwyczajnie nie pochwalam opowiadania współpracownikom o tym gdzie mój mąż ma wytrysk :roll:
Moniś napisał/a:
Necia, mała_czarna, kwiatlotosu, ale ona nie podala żadnych szczegółów. Wrzuciłyscie ją do wora z koleżankami dewiantkami I stąd wlaśnie moja powyższa "mowa" do autora

odniosłam się ogólnie do tematu, bo o to pytał autor, jakie jest wasze podejście, takie jest moje, napisałam przecież, że owszem rozmawiam o seksie, stwierdzenie "nie biorę tabletek" to jeszcze nie aż tak intymne szczegóły jak to gdzie ląduje sperma po stosunku ;-)
Ten_Typ napisał/a:
Mi powiedziała o tych prezerwatywach, ale jeśli nadmieniła że koleżanka stwierdziła że jej się chłopak spuszcza na brzuch to sorry ale nie mam podstaw by sądzić że ona skrzętnie ukrywała swoje/nasze szczegóły.

może po prostu ją zapytaj? Nie zakładaj z góry, że ona też opowiada

Ostatnio zmieniony przez Necia 2011-12-03, 19:16, w całości zmieniany 1 raz  

mała_czarna

Wysłany: 2011-12-03, 19:02    Intymne zwierzenia - do Pań
Moniś napisał/a:
Dziewczyny wyżej się oburzyły ale tak naprawdę na tym forum są setki wypowiedzi na temat zabezpieczeń i setki dziewczyn pisze czego używa, jakiej firmy itd.

Autor zapytał: a jak to jest z Wami - więc nie uważam za oburzanie się stwierdzenia, że nie rozmawiam o intymnych szczegółach z koleżankami ;-)

Moniś napisał/a:
Necia, mała_czarna, kwiatlotosu, ale ona nie podala żadnych szczegółów.

Ten_Typ napisał/a:
dziś mi się wygadała że rozmawiały konkretnie o prezerwatywach (później powiedziała że ogólnie bez problemu rozmawiają na te tematy)

wnioskuję więc, że te tematy obejmują więcej niż tylko formę zabezpieczania się ;-)

TULA70

Wysłany: 2011-12-03, 20:15    Intymne zwierzenia - do Pań
Ten_Typ porozmawiaj z nią i powiedz szczerze że wolałbys żeby nie rozmawiała z koleżankami o waszych intymnych sprawach,może rzeczywiscie ona mówi ogólnie,a tak prawdę mówiąc rozmawiając z koleżankami nie powinna powtarzać tego tobie co one opowiadają,bo może też powiedziały jej z zaufaniu ;-)

Wysłany: 2011-12-04, 08:14    Intymne zwierzenia - do Pań
mała_czarna napisał/a:
wnioskuję więc, że te tematy obejmują więcej niż tylko formę zabezpieczania się
tak tylko też pytanie czy to jest "uprawiamy seks w aucie" czy np "lubię seks w aucie", jest różnica, bo w drugim przypadku mówi o swoich preferencjach a nie o faktycznym życiu intymnym a jednocześnie tekst pasuje do "później powiedziała, że ogólnie bez problemu rozmawiają na te tematy" :)

Odpowiedz do tematu