Jaki wibrator jest najlepszy?

napisał/a: szprycha1 2009-10-11 22:34
Walentina napisal(a):W belgii.To ich stronka internetowa www.pabo.be


a ktory wybieralas??co wybieralas??
napisał/a: mnpszmer 2009-10-11 22:59
szprycha napisal(a):a ktory wybieralas??co wybieralas??

Napiszę na Pw;)
napisał/a: Anioł 2009-10-16 13:03
Jeżeli liczy się dla Ciebie przede wszystkim jakość to naprawdę polecam wibratory, które kupiłem w sklepie [mod: reklama usunięta] Rewelacja design plus bardzo przyjemne doznania....różne szybkości...itp.
Kupiłem mojej dziewczynie już dwa ;) i jak do tej pory jest niesamowicie zadowolona.
Pozdrawiam!
napisał/a: ater_ater 2010-01-30 10:01
jezus maryja, musiscie gościa strofować?:)
na początku wieku nikt się tak nie oburzał:
[mod:reklama usunieta]
Najlepiej wybierz się do sklepu z dziewczyną i wybierzcie coś na miejcu. Sprawdza się wszystko, zależy do czego. Nie wielkość, czy grubość się liczy, ale sposób użycia. Ja osobiście polecam coś małego. A może sobie kupisz takie wibrujące nakładki na palce?
napisał/a: Elektra 2010-02-13 13:14
ojejku czepiacie sie chodzi tu o urozmaicenie to ze chce jej kupić to dobrze o nim swiadczy ze o nią dba pozatym wibratorka to i ja czasem na swoim partnerze używam hihi :D
napisał/a: eliza_eliza 2010-03-20 17:24
ja kupilam wibrator w sex shopie w necie i jestem bardzo zadowolona. byl o wiele tanszy niz w zwyklym sex shopie.

dokladnie taki kupilam:

[reklama usunięta]

polecam uzycie z jakims zelem intymnym, ja uzywalam z durexa zelem 2w1
napisał/a: edka25 2010-06-23 16:49
emilka34 napisal(a):A ja nie mam przekonan ia do tych z allegro.. Wole kupic w sex shopie,najlepiej jakims sprawdzonym. I jeszcze pytanko: z jakiego tworzywa sa najlepsze?? Bo wydaje mi sie ze z naturalnego.


najlepsze sa z cyberskory, bo jest to materiał przypominajacy ludzka skóre. dobre te sa zelowe. ja kupowalam swojego internecie
napisał/a: ada12341 2010-07-18 18:02
hmm ja bym Ci emilka34 proponowała z cyberskóry bo jest najbardziej przypominający prawdziwą skórę
napisał/a: Satynowa 2015-01-07 19:10
ciekawe opinie i recenzje: [mod:reklama usunięta]
napisał/a: Manastazja 2015-01-15 14:45
Myślę że to fajne urozmaicenie zabaw we dwoje, ileż można korzystać z tych klasycznych igraszek - ja Ci polecę sklep [reklama usunięta], mają wiele fajnych zabawek, myślę że coś razem wybierzecie.. :) a rodzaj, zależy tylko od waszej wyobraźni, tylko może nie szalejcie z rozmiarem na początek ;)
napisał/a: malinka567 2015-02-13 11:16
Ja uważam, że to świetny pomysł :) Mój parter bardzo lubi takie zabawy i mi też to odpowiada, a czasami przydaje się tylko dla mojej przyjemności. Ostatnio kupiliśmy [reklama usunięta], jest bardzo ładny i elegancki, a na pewno na początek nie wystraszy. Polecam i udanej zabawy :)
napisał/a: Rooda666 2015-02-13 11:21
fasolka123, posłuchaj dobrej rady i zniknij stąd z reklamami... bo przestanę być miła :)