Mały członek

napisał/a: zalamany25 2014-06-10 00:13
Witam.Musze się podzielić z kims moim problemem bo czuje ze bardzo ze mną zle. W wieku młodzienczym byłem operowany kilkukrotnie z powodu spodziectwa, przez co moj penis jest bardzo mały. Ma okolo 10 cm i jest niewiele grubszy niz dwa palce. Mimo że mam 25 lat moje kontakty seksualne moge zliczyc na palcach jednej ręki. Jestem srednio przystojny i dobrze zbudowany. Podobam się przedstawicielkom płci pieknej. Z racji mojego "małego" kompleksu jestem niesmialy. Ciezko mi nawiazywac kontakty z kobietami. Dla swoich dotychczasowych partnerek byłem bardzo czuły. Uwielbiam dlugie pieszczoty. One niestety liczyły raczej na przyjemosci wywołane penetracją. Z tak małym przyrodzeniem cięzko jest mi coś na tym polu wskórać.Cóż...tak naprawde nie dały mi na to szansy. Okropne to uczucie widziec rozczarowanie,lub drwine na twarzy kobiety, w intymnej sytuacji. Zaczynam popadać w depresje. Boję się ze nigdy nie będę w stanie dać zadnej kobiecie tego czego pragnie. Chociaż przez to wszystko jestem nieśmiały i wydaje sie małomówny, to mam rózne zainteresowania, które czynia mnie chyba ciekawym człowiekiem. Jestem oczytany, wysporotwany i niezle zarabiam. Jestem wrażliwy i czuły. Potrafie kochac bardzo mocno. Ale chyba wszystkie moje zalety giną w obliczu tej wady, na którą nie mam zadnego wpływu. I to mnie boli najbardziej. Czy sa na swiecie kobiety które zaakceptowałyby mnie? Czy na dłuższą metę wszystko sporwadzi sie tylko do jednego?
napisał/a: @ndrzej 2014-06-10 11:52
A podobno rozmiar nie ma znaczenia. Nie łam się. Wcześniej czy później trafisz na kobietę która będzie zadowolona z Twojego rozmiaru.
napisał/a: bro1 2014-06-10 20:08
Napisałeś, że nieźle zarabiasz. Zacznij zarabiać dobrze i może jakaś się złapie.
napisał/a: zalamany25 2014-06-10 22:58
Bro napisal(a):Napisałeś, że nieźle zarabiasz. Zacznij zarabiać dobrze i może jakaś się złapie.


To juz wole być całe życie sam.

@ndrzej
Myśle ze rozmiar nie ma znaczenia jeżeli mieści sie w tej normie.
napisał/a: ziolko15 2014-06-13 09:53
nie martw sie na zapas, jesli spotkasz kobiete swojego zycia, nie bedzie patrzyla na twoje rozmairy tylko na to jaki jestes czuly, wrazliwy opiekunczy dla niej.nie kazdy jest herkuloesem, to tylko mit wykreowany przez media.jesli jednak chcesz dodac sobie pewnosci siebie zainwestuj w [reklama usunięta], ktora znacznie poprawia sprawnosc seksulana
napisał/a: bystre.oko 2014-06-13 12:43
To zależy od kobiety jaką trafisz. Prawda jest taka nie ważne jak duży ważne jak wykorzystany. Myślisz, że facet z zaganiaczem 30cm to zadowolenie w oczach kobiety? Raczej strach, że wewnętrzne organy ucierpią przy takim rozmiarze. Nie łam się ;)

A czy ten problem był powodem, że kobiety z którymi miałeś styczność zostawiały cię gdy doszło zbliżenia?
napisał/a: zalamany25 2014-06-14 00:07
bystre.oko
Wiesz ja rozumiem że często 20 + centymetorwy czlonek jest dla niektórych kobiet za wielki. Nie mowiąc juz o 30 centymetrowym. Tu chodzi o to ze zadna skrajność nie jest dobra. Czy to za wielki, czy za maly jak w moim przypadku. Chciałbym żeby był normalny. Te standardowe 14-15 cm rasy białej. A nie malutki jak kikut. Czuje sie z tym strasznie.
napisał/a: Miętowa26 2014-06-14 16:45
Właśnie nie masz się co przejmować naprawdę dla większości kobiet rozmiar nie ma żadnego znaczenia. Ktoś może mieć 20cm+ i nie umieć go że tak to ujmę wykorzystać a wtedy kobieta będzie rozczarowana. Na pewno znajdziesz w końcu kobietę której nie tylko nie będzie przeszkadzać długość twojego członka ale jeszcze w pełni ją zaspokoisz.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-06-16 08:32
Oczywiscie, ze rozmiar ma znaczenie. Najlepszy jest ani nie za duzy, ani nie za maly (mysle, ze wiekszosc pan sie zgodzi). Jednak jakbym miala wybierac to wolalabym tego za malego niz za duzego ;) :)

I jeszcze cos waznego-seks to nie tylko 'wloz-wyjmij' ale cala ta otoczka: nastroj, napiecie, atmosfera, fantazja, itp. Poza tym istnieja jeszcze palce, jezyk, zabawki.. :)

Wiem zalamany, ze pewnie Cie to malo pocieszy ale nie jest az tak zle jak Ci sie wydaje.
napisał/a: zalamany25 2014-06-16 17:32
Dziekuję za słowa wsparcia. Chyba czas pozbierać sie do kupy i poszukac drugiej połowki.
napisał/a: dagsam 2014-06-16 22:39
jeśli ty się będziesz przejmować rozmiarem to i kobieta będzie logiczne :) wrzuć na luz w świecie gadżetów i tego co można robić w czasie seksu rozmiar spadnie na inny plan, i nie oszukujmy się ale wiele kobiet ma problem z orgazmem podczas penetracji, do orgazmu można doprowadzić na kilka innych sposobów i Ty i Ona będziecie zadowoleni.. grunt to pogodzić się z rozmiarem :)
napisał/a: racionale 2015-11-25 12:48
No tu kolezanka dobrze mówi, zawsze z gadżetami jest lepiej. Zresztą zawsze możesz próbować powiększyć sobie chociażby tabletkami [reklama usunięta], bo te akurat mają certyfikaty bezpieczeństwa. Nie ma się co załamywać tylko trzeba działać.