[Miłość Francuska] sex oralny

napisał/a: ~gość 2009-08-12 16:41
hm ale zależy... tzn nie wiem czy dobrze rozumiem bo jak przy lodzie facet dojdzie tylko wstrzyma sam wytrysk, to potem może dłużej się bawić, ale jeśli nie dopuszczenie do wytrysku polega na przestaniu stymulacji tuż przed wytryskiem to wtedy dojdzie szybciej przy stosunku. Mam nadzieję, że nie namieszałam za mocno :P
napisał/a: FairyTale 2009-08-17 12:26
Witam wszystkich...

Chciałabym poruszyć jakże kontrowersyjny temat zarówno dla nas - kobiet jak i mężczyzn..

Będąc w udanym związku, kiedy partnerzy się kochają, w końcu dochodzi do sytuacji, kiedy uprawiając miłość francuską (jak to ładnie brzmi ) kochanek, mówiąc delikatnie, przeżywa rozkosz wewnątrz ust partnerki... I teraz, w zależności od wychowania, przekonań, sytuacji, itp... Większość kobiet staje przed dylematem (to ja) czy pokonać wszelkie uprzedzenia i połknąć...

Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość obrzydliwe... Może dlatego, że temat jest zbyt "lubieżny", czy może dlatego, że nigdy tego nie robiłam?!

A jak wy kochane koleżanki się na to zapatrujecie? jakieś rady? Może tez panowie przedstawią swój punkt widzenia...
napisał/a: lodyga 2009-08-17 12:53
ten temat był juz poruszany na forum poszukaj dobrze:)
napisał/a: sorrow 2009-08-17 13:20
FairyTale napisal(a):Będąc w udanym związku, kiedy partnerzy się kochają, w końcu dochodzi do sytuacji, kiedy uprawiając miłość francuską (jak to ładnie brzmi ) kochanek, mówiąc delikatnie, przeżywa rozkosz wewnątrz ust partnerki...

To dokładnie myśl wciskana kobietom od wielu lat przez męskich właścicieli prasy typu Cosmo i podobnych ;). Widać działa :).

Scaliłem twoje pytanie z głównym tematem, żebyś łatwiej mogła znaleźć wcześniej napisane opinie.
napisał/a: FairyTale 2009-08-17 14:14
sorrow napisal(a):To dokładnie myśl wciskana kobietom od wielu lat przez męskich właścicieli prasy typu Cosmo i podobnych ;) . Widać działa :)


A więc witamy w XXI wieku, gdzie wiedzę seksualną nabywa się z popularnych magazynów czy forum

Chciałabym dodać, że jak narazie mój facet nie ma problemów z zaakceptowaniem mojego "Nie". Pytanie tylko brzmi - jak długo? Z facetami to nigdy nic nie wiadomo... (mówię tak, jakby zachowanie kobiet było zawsze jasne i klarowne )
napisał/a: ~gość 2009-08-17 14:43
FairyTale napisal(a):Chciałabym poruszyć jakże kontrowersyjny temat
dlaczego seks oralny uważasz za kontrowersyjny temat? w moim otoczeniu jest normalny :)
napisał/a: FairyTale 2009-08-17 14:51
vanilla napisal(a):dlaczego seks oralny uważasz za kontrowersyjny temat? w moim otoczeniu jest normalny :)


hmmm.... Bo budzi wiele kontrawersji, jedni uważają go za temat tabu, inni robią znak krzyża na samo skojarzenie, a jeszcze inni mówią o tym swobodnie i bez ogródek..

Jesli w twoim otoczeniu ten temat jest "normalny" to tylko pozazdrościć. Więc może jakieś dobre rady dla mniej doświadczonej koleżanki?
napisał/a: ~gość 2009-08-17 15:20
hm no fakt, że gdzieniegdzie to temat tabu, ale ja tego nigdy tak nie postrzegałam :) a jakich rad byś chciała? Bo jak coś to chętnie :)
napisał/a: FairyTale 2009-08-17 15:28
A na przykład... Czy podczas uprawiania miłości francuskiej patrzeć partnerowi w oczy? Przyznam, że łatwiiej jest z zamknietymi ... I czy pozwolić mu zakończyć w środku? A poźniej, że tak delikatnie to ujmę - przełknąć... ?

I dlaczego na ogół mężczyźni później nie chcą całować kobiet, a kiedy je zaspokajają językiem to nie mają oporów by nas całować?! W miłości wszystko chyba jest dozwolone?

Ale pytania, co...
napisał/a: ~gość 2009-08-17 15:45
FairyTale napisal(a):Czy podczas uprawiania miłości francuskiej patrzeć partnerowi w oczy? Przyznam, że łatwiiej jest z zamknietymi
mi też łatwiej utrzymać tempo z zamkniętymi dlatego na ogół tak robię, ale co jakiś czas na niego spoglądam takimi zalotnie przymkniętymi :)
FairyTale napisal(a):I czy pozwolić mu zakończyć w środku? A poźniej, że tak delikatnie to ujmę - przełknąć... ?
wiesz co, ja ogólnie mam problemy natury brzusznej po połykaniu, więc tego problemu nie mam, ale ja to po prostu łykałam na raz tak jak tabletke, po prostu wdech i łyknąć (mam problemy z połykaniem dużych tabletek :P )
FairyTale napisal(a):I dlaczego na ogół mężczyźni później nie chcą całować kobiet, a kiedy je zaspokajają językiem to nie mają oporów by nas całować?!
no właśnie u byłego też to auważyłam, dlatego ani on mnie ani ja jego nie całowałam po :P ale obecny takich oporów nie ma :)
FairyTale napisal(a):W miłości wszystko chyba jest dozwolone?
niby tak, ale wydaje mi się, że mimo to, że lubią jak my bierzemy do ust, to oni samych siebie smakować nie chcą :P
FairyTale napisal(a):Ale pytania, co...
mnie te pytania nie zaskakują, więc się nie krępuj :) a w razie czego są jeszcze PW :)
napisał/a: Fila 2009-08-17 15:48
FairyTale, pytania są OK:) Z tym "znakiem krzyża" to chyba jest trochę wymysł mediów (wszyscy wiedzą, że ludzie tego nie popierają, ale każdy się do tego przyznaje, a do tego twierdzi, że lubi :) )
dlaczego mieliby nie chcieć całować?
Rób jak czujesz, jeśli coś wzbudza Twoje opory, przestań. To przecież zabawa, a nie coś śmiertelnie poważnego
napisał/a: ~gość 2009-08-17 20:50
Fila napisal(a):dlaczego mieliby nie chcieć całować?
sądzę, że tak jak pisałam nie chcą sami siebie "smakować", przynajmniej ja się zetknęłam z takim przypadkiem :P