Autor Wiadomo嗆

[Mi這嗆 Francuska] sex oralny

sorrow
Ghost of Sorrow

Do陰czy: 07 Sie 2007
Wys豉ny: 2009-07-29, 14:42    [Mi這嗆 Francuska] sex oralny
Patioo, my郵 瞠 幢e sie do tego wszystkiego zabierasz. Wiem, 瞠 na forum mo積a zapyta o wszystko, ale... na to forum zagl康a te twoja dziewczyna (przynajmniej kiedy ci w innym temacie odpowiedzia豉). Seks to mimo wszystko intymna sprawa pomi璠zy dwojgiem ludzi. Sam nie wiem co ona mo瞠 sobie pomy郵e, kiedy widzi twoje pytania "jak si robi minet" i to jeszcze skierowane do innych dziewczyn. To wasza przyjemno嗆 i zwi瘯szanie jej intensywno軼i to kwestia uk豉d闚 pomi璠zy wami. Techniczne pytania o to co, jak i o co pociera to 郵epa uliczka.

sypatyczny69

Do陰czy: 31 Lip 2009
Wys豉ny: 2009-07-31, 10:02    [Mi這嗆 Francuska] sex oralny
Od pocz徠ku lubi貫m robi minet mojej partnerce i na tym nasz seks oralny sie ko鎍zy i mi to nie przeszkadza這. Chocia czasami fantazjowa貫m na ten temat, to i tak nie przeszkadza mi brak pieszczot mojego penisa... a tu nagle pewnej nocy, le膨c sobie czule w 堯磬u zesz豉 do parteru i zacz窸a go ssa - my郵a貫m 瞠 "odp造n" :-)

on81

Wys豉ny: 2009-07-31, 10:23   
nelly89 napisa/a:
W豉郾ie, trzeba do tego za pierwszym razem podej嗆 w taki spos鏏: kocham go, akceptuj w ca這軼i, nie ma w tym niczego odpychaj帷ego. Je郵i czujesz strach przed smakiem spermy, nie musi przecie ko鎍zy w ustach, chocia mi to sprawia satysfakcj :) I nie mam odruchu wymiotnego ani niczego w tym stylu, chocia te si na pocz徠ku tego obawia豉m. Trzeba po prostu podda si impulsowi i spr鏏owa. Je瞠li nie b璠ziesz wiedzia豉, jak to przypuszczam, 瞠 Ci podpowie.
Co do tego naciskania na g這w, faktycznie mo瞠 by nieprzyjemne, bo przestajesz kontrolowa sytuacj, ale wtedy najlepiej wzi望 faceta za r瘯 i po prostu utrzyma rytm, kt鏎y chcia Ci nada :)
Odwagi, to naprawd przyjemne. Dla obojga ;)

a moja 穎na mi tego nie robi i nie chce robi .... brakowa這 mi tego przez wiele przed 郵ubem i brakuje teraz po 郵ubie... nie potrafi si prze豉ma i wog鏊e o tym nie my郵e... spowodowa這 to powa積y KRYZYS i st康 wsp馧篡jemy bardzo rzadko (ok.2 razy w miesi帷u) i jestem ca趾owicie niezadowolony z naszego 篡cia seksualnego.
Seks potrafi 陰czy ludzi, ale potrafi tez ich bardzo dzieli i oddali od siebie tak daleko 瞠 nawet sobie trudno to wyobrazi. Przez nieudany seks stali鄉y si dla siebie prawie obcymi lud幟i, czasami j nienawidz i jestem nieszcz窷liwy, ona z pewno軼i te.
W sumie nie wiem, co robi, bo wiem , 瞠 to cz窷ciowo moja wina - nalega貫m tysi帷e razy, wywiera貫m presj, krzycza貫m, denerwowa貫m si z byle powodu, bo w g這wie wci捫 鈍ieci si lampka - nie dajesz mi tego, co mo瞠sz, czego potrzebuj

Gdyby moja 穎na my郵a豉 tak jak Ty, by豚ym w si鏚mym niebie, a tak jest jeden wielki ma鹵e雟ki syf

BeatrixKiddo
Go嗆
Wys豉ny: 2009-07-31, 11:01   
on81 wsp馧czuj : ( ale my郵 瞠 chyba problem w waszym zwi您ku jest jednak du穎 powa積iejszy ni tylko seks oralny.
Mo瞠 przejd嬈ie si do psychologa i seksuologa je郵i jeszcze chcesz to ratowa

on81

Wys豉ny: 2009-07-31, 11:46   
BeatrixKiddo napisa/a:
on81 wsp馧czuj : ( ale my郵 瞠 chyba problem w waszym zwi您ku jest jednak du穎 powa積iejszy ni tylko seks oralny.
Mo瞠 przejd嬈ie si do psychologa i seksuologa je郵i jeszcze chcesz to ratowa

Niestety ona nie chce i嗆 do psychologa ani seksuologa. Uwa瘸, 瞠 to prawie wszystko moja wina, bo nalegam i chc nie wiadomo czego, a w 篡ciu przecie s wi瘯sze problemy ni tylko seks i seks. m闚i, 瞠 jakby to zrozumia to by by這 dobrze. A ja my郵, 瞠 g... prawda - jak kto ma taki temperament to jest problem.
Wzgl璠em za seksu nie chodzi tylko o seks oralny, kt鏎ego nie ma nigdy. Chodzi o tylko 堯zko, a ja bym chcia w wielu innych miejscach. Chodzi o prawie zawsze po ciemku, a ja bym chcia co widzie. Chodzi o pore dni, czyli zawsze przed za郾i璚iem, a ja bym chcia o ro積ej porze. Chodzi o jedn wielka lipe!

BeatrixKiddo
Go嗆
Wys豉ny: 2009-07-31, 12:29   
C騜 ,nie chc moralizowa, ale sam 瞠 sobie tak 穎n wybra, bo pisa貫, 瞠 przed 郵ubem te by這 beznadziejnie.
Ona albo nie ma ochoty na seks z Tob(innymi s這wy, wzi窸a 郵ub z Toba z innych wzgl璠闚 ni po膨danie ,nami皻no嗆 i mi這嗆) albo jest aseksualna. Jednak obwinianie Ciebie o to 瞠 chcesz seksu i to r騜norodnego w granicach rozs康ku (bo z tr鎩k徠ami jej przecie nie wychodzisz) jest niepokoj帷e. To normalne 瞠 przecie masz potrzeby, nienormalne jest jej zachowanie.
A o te wa積iejsze rzeczy to by mo瞠 jej chodzi這 o urodzenie dzieci i branie pieni璠zy ^_~
Nie my郵a貫 瞠by odej嗆 od niej ,macie dzieci?

PS. zaczynamy offtopi ,temat dotyczy seksu oralnego.

on81

Wys豉ny: 2009-07-31, 12:42   
Wiem, 瞠 to dotyczy seksu oralnego, ale mi najbardziej chodzi o oral. Co do Twoich pomys堯w z dzie熤i i pieni璠zmi to nie masz racji. Wysz豉 z mi這軼i i przywi您ania, ale co do po膨dania i rzucania si na mnie, to zawsze mia豉 z tym problem. Obwiniam siebie tylko troch i ona ma cz窷ciowo racj, poniewa wcze郾iej bardzo bardzo cz瘰to, gdy ona nie chcia z jaki swoich powod闚 (nie wa積e jakich) , ja wybucha貫m - krzycza貫m ,kl掖em, straszy貫m, odgra瘸貫m si ,wychodzi貫m z domu, pi貫m. to j troch zblokowa這, ale ja nie umia貫m i naczej. Teraz troch z豉godnia貫m, ale nadal umiem wybuchn望.
nie mamy jeszcze dzieci, ale ona chce ju teraz je "robi".

BeatrixKiddo
Go嗆
Wys豉ny: 2009-08-02, 11:37   
Widz 瞠 oboje nie umiecie si chyba porozumie. Jeste w stanie jako spr鏏owa rozszyfrowa te swoje napady? czym one si kierowa造.

A co do tego 郵ubu z mi這軼i i przywi您ania to przykro mi ale brak nami皻no軼i w zwi您ku nie wskazuje na to 瞠 ta mi這嗆 jest, a w ka盥ym razie nie przypomina tej partnerskiej.

Pytanie - skoro Ty chcesz niewiadomo czego to w takim razie co ona chce?

mi.chal

Do陰czy: 08 Lip 2008
Wys豉ny: 2009-08-03, 20:33    [Mi這嗆 Francuska] sex oralny
Jednym s這wem beznadziejna sytuacja...wyrazy wsp馧czucia tym wi瘯sze, 瞠 przed 郵ubem wiedzia貫 z jak kobiet masz do czynienia.
I t逝maczenie sobie, 瞠 seks po 郵ubie si poprawi, ona si rozbudzi itp. itd. mo積a w這篡 mi璠zy bajki.
Wzi掖e sobie tak a nie inn 穎n, wybra貫 inne jej walory omijaj帷 te dotycz帷e seksu to sorry...

on_19

Do陰czy: 11 Lip 2009
Sk康: st康
Wys豉ny: 2009-08-04, 22:19    Mineta
Nie wiem czy ten temat ju by, przejrza貫m na szybko nie zauwazy貫m... wi璚

Jak najlepiej robic minete? Staram si mojej partnerce jak najlepiej i jak najdluzej ale nie ukrywam ze wywoluje to u mnie spore obrzydzenie i momentami nawet mam zawroty g這wy i raz zrobi這 mi sie niedobrze. Jednak瞠 za kazdym razem jest juz lepiej ale mniejsza, co zrobic zeby by這 coraz lepiej? W jakich okolicach kierowa j瞛yk? prosi豚ym nawet o kontakt na PW osoby do鈍iadczone i mogace pom鏂... :!!:

piasek

Do陰czy: 18 Maj 2009
Wys豉ny: 2009-08-05, 00:16    Mineta
Ja Ci nic nie poradze, bo ka盥a lubi co innego i ka盥 co innego "rusza" ;-) ale dziwi mnie, 瞠 si do tego zmuszasz :566: Po co to robisz, skoro tego nie lubisz?

Patioo

Do陰czy: 18 Lip 2009
Wys豉ny: 2009-08-10, 19:52    [Mi這嗆 Francuska] sex oralny
ja nie widze nic zlego w tym.. ze pytam po to zeby zwiekszyc jej przyjemnosc..
czy jest w tym cos zlego? a to ze widzi.. co z tego? w tym tez nie ma nic zlego ze zobaczy ze sie staram..

fiszka

Do陰czy: 12 Sie 2009
Wys豉ny: 2009-08-12, 12:58    seks oralny itd
czy jezeli kobieta zrobi facetowi "loda" bez wytrysku to czy on w ten sposob bedzie mial pozniejszy wytrysk przy pelnym stosunku?

mozliwe zet roche namieszalam heh:)

Pifko

Do陰czy: 21 Lip 2009
Sk康: Warszawa
Wys豉ny: 2009-08-12, 13:08    seks oralny itd
czy co?

don Corleone
[Tw鎩 profil zosta usuni皻y!]

Wys豉ny: 2009-08-12, 15:01    [Mi這嗆 Francuska] sex oralny
fiszka, zdecydowanie wcze郾iejszy ;-)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu