[Miłość Francuska] sex oralny

napisał/a: szprycha1 2009-10-24 09:07
załamana_18 napisal(a):Jednak caly czas zastanawiam sie jak sie do tego zabrac??


ja pamietam ze po wspolnej kapieli sie polozylismy i jakos tak powoli tam zaczelismy sie wyglupiac a ja powiedzialam zamknij oczy i schowalam sie pod kolderke i zaczelam jak mi sie wydaje najlepiej i jakos tak wyszlo nawet bardzo dobrze :)
napisał/a: ~gość 2009-10-24 09:24
ashley86 napisal(a):No i moje pytanie- co Wy czujecie pieszczac w ten sposob swojego partnera, podnieca Was to?
nieziemsko ;)
ashley86 napisal(a):Od samego poczatku tak bylo, czy ta potrzeba narodzila sie pozniej?
przy obecnym chłopaku nie było problemu od razu, ale przy poprzednim który był pierwszy to tak hm, chciałam ale nie wiedziałam jak się zabrać, więc klasycznie jak chyba większość ludków- czytanie neta :)
napisał/a: załamana_18 2009-10-24 19:26
to nie tylko ja siegam po lektore internetowa :) hehe
napisał/a: szprycha1 2009-10-24 19:36
załamana_18 napisal(a):to nie tylko ja siegam po lektore internetowa


no wlasnie nie bo po to jest zeby z tego korzystac :) na kazdy temat :)
asiuuuulek
napisał/a: asiuuuulek 2009-12-19 22:22
nie mam nic przeciwko a pozatym dlaczego miałabym sie brzydzic czy cos osoby ktora kocham.Lubie sprawiac mu przyjemnosc tak samo jak on mi i nie ma w tym nic zlego-to normalne.
napisał/a: red1 2009-12-21 09:53
Mój obecny partner w sumie 2 partner seksualny był mile zaskoczony że to zrobiłam ale było mu wspaniale jak w niebie :)


Dopóki sie tego nie spróbuje to wydaje się to jakies mega trudne i obrzydliwe itd ale tak nie jest
napisał/a: red1 2009-12-21 10:15
Im bardziej facet naciska tym gorzej

widzisz ja tez kiedys bardzo tego nie chciałam ale zawsze miałam ochote ale miałam jakiś opór a pewnego wieczoru michałam taką chcice i to zrobiłam :)
napisał/a: zakrecona1 2009-12-21 14:05
.. no to masz problem bo jeżeli kobieta kocha swojego mężczyznę zrobi wszystko żeby było im jak najlepiej w łóżku ,podstawa udanego związku jest po prostu dobry sex .Jeżeli masz takie pragnienia ze chcesz żeby ona zrobiła ci loda to jak długo dasz sobie rade z czekaniem az ona może to zrobi?? ja tez kiedyś miałam pewne opory ale raczej bałam się że robię źle nie tak jak on by chciał a teraz kochamy się tak jak lubimy robię mu takiego loda ze sam mówi mi jak jest cudnie jak mu jest dobrze. Mam nadzieje ze twoja dziewczyna w końcu się odważy i będziesz korzystał z sexu na maxa -pozdrawiam:)
napisał/a: ~gość 2009-12-21 14:27
ja myślę że w tak delikatnej sprawie jaką jest seks pierwszeństwo ma słowo nie.
Nie można nikogo zmuszać do pewnych zachowań seksualnych i nie ma znaczenia że wszyscy to robią a nierobienie skazuje faceta na niekorzystanie z seksu na maksa
napisał/a: dark_salve 2009-12-21 17:17
Trzy posty usunięte - nie na temat. Temat: "sex Oralny..." a nie kto ile ma lat i nie o interpunkcji czy ortografii. Następne nie na temat tych osób potraktuję OST'em.

napisał/a: Tichy 2009-12-25 22:16
zakrecona napisal(a):.. no to masz problem bo jeżeli kobieta kocha swojego mężczyznę zrobi wszystko żeby było im jak najlepiej w łóżku ,podstawa udanego związku jest po prostu dobry sex .Jeżeli masz takie pragnienia ze chcesz żeby ona zrobiła ci loda to jak długo dasz sobie rade z czekaniem az ona może to zrobi?? ja tez kiedyś miałam pewne opory ale raczej bałam się że robię źle nie tak jak on by chciał a teraz kochamy się tak jak lubimy robię mu takiego loda ze sam mówi mi jak jest cudnie jak mu jest dobrze. Mam nadzieje ze twoja dziewczyna w końcu się odważy i będziesz korzystał z sexu na maxa -pozdrawiam:)


Nie do końca się zgodzę że podstawą udanego związku jest dobry sex, fakt, bez seksu ani rusz ;) ale nie że od razu podstawą.
A jeśli chozi o to jak długo dam sobie rade z czekaniem to jakie mam inne wyjście? Przecież nie zdradzę mojej żony. Nigdy. i nie piszcie mi tu banałów w stylu: " Nigdy nie mów nigdy"
napisał/a: ~gość 2009-12-25 23:48
może po prostu jest trochę obrzydzona? brzydzi się zapachu albo tego, że się ubrudzi:/ też kiedyś tak miałam, ale to z czasem mija, dużą zależność stanowi dieta mężczyzny do zapachu tamtych okolic i nasienia.

Mój ukochany jadł przez kilka dni budynie waniliowe i naprawdę zapach wydzielin i nasienia się zmienił :D