Moja dziewczyna nie jest dziewicą

napisał/a: kamaz1 2012-03-05 06:26
Witam ostatnio dowiedziałem się że moja dziewczyna nie jest dziewicą miała już 3 partnerów i z kazdym uprawiała sex mówiła że dla niej to normalne w związku, jestem zaskoczony :/ :/ Ale bardzo ją kocham i chcę z nią być bardzo mi się zrobił przykro jak to od niej usłyszałem :/
napisał/a: czarnulka1489 2012-03-06 16:41
kamaz a Ty jesteś prawiczkiem? Jeśli tak to masz prawo czuć to co czujesz a jeśli nie to dlaczego oczekujesz od drugiej osoby czegoś co sam nie posiadasz już? Ja wiem o tym że Wam facetom często wydaje się że kobieta musi być tylko czysta i akurat Wam się musi oddać..ale w dzisiejszych czasach ciężko trafić( według moich obserwacji) na tego 1 faceta który już będzie ze mną do końca życia. To że Twoja dziewczyna uznaje to za normalne w związku to w pewnym stopniu świadczy o jej dojrzałości.. pod warunkiem że te jej 3 razy były zrobione w związkach poważnych..jeśli bardzo Cię to boli i wiesz że możesz sobie z tym nie poradzić to lepiej poszukaj tego co chcesz za nim ją zranisz jakimiś przykrymi słowami..bo to że ona nie jest już dziewicą nie oznacza że nie ma uczuć i że nie może okazać się dla Ciebie tą jedyną..ja tu mogę gdybać bo nie wiem jakim typem osoby ona jest..ja tak przynajmniej uważam..
napisał/a: kamaz1 2012-03-06 20:54
czarnulka1489, dziękuję już mi troche to przeszło musiałem się z tym oswoić ale boje się że kiedyś podczas stosunku będzie mnie porównywać ze swoimi byłymi. Bardzo jej na mnie zależy mówi mi to i że chce stworzyć poważny związek :)

wiem że czasy się zmieniły ale przykro jest taką rzecz uslyszeć :/
napisał/a: czarnulka1489 2012-03-06 21:08
porównywanie jest chyba rzeczą naturalną..nawet jesli by nie spała z żadnym facetem ale spotykała się z kimś przed Tobą też by robiła małe porównania dotyczące choćby zachpwania.. nie bój się porównywania..poprostu uwierz w siebie..jeśli dziewczyna Cię kocha naprawdę i jest z Tobą to tylko świadczy o tym że jest jej lepiej z Tobą niż z innymi kolesiami:)
napisał/a: Lojer 2012-03-06 21:57
kamaz napisal(a):czarnulka1489, dziękuję już mi troche to przeszło musiałem się z tym oswoić ale boje się że kiedyś podczas stosunku będzie mnie porównywać ze swoimi byłymi. Bardzo jej na mnie zależy mówi mi to i że chce stworzyć poważny związek


Moja dziewczyna przede mną miała też 3 partnerów seksualnych i zawsze utrzymuje, że ze mną z nich wszystkich miała najlepszy seks. I jestem gotów w to uwierzyć, bo już robiłem co mogłem, by mnie szczerze skrytykowała, a w tym kontekście właśnie wyrażała taki ogląd sprawy. I że tamci byli gorsi. To już zalezy tylko od Ciebie. Ty możesz ich wszystkich pokonać i ona nie będzie musiała kłamać, gdy ci powie, że z Tobą jej było najlepiej.
napisał/a: kamaz1 2012-03-07 19:56
Ok dziękuję wam za wypowiedzi :D
napisał/a: ~gość 2012-03-08 11:59
A ona była tą pierwszą dla Ciebie ?