orgazm wielokrotny

napisał/a: chiloe 2010-06-14 00:17
zastanawia mnie następująca rzecz. Jak reagujecie na powtórne pieszczoty łechtaczki w chwilę po orgazmie? Ja mam wtedy tak wyczulone to miejsce, że po prostu nie daje się tam powtórnie dotknąć przez kilka minut przynajmniej, a jeżeli już to sprawia mi to chyba więcej bólu niż przyjemności. Chyba nie jestem stworzona do przeżywania orgazmu wielokrotnego. A jak jest u Was?
napisał/a: ~gość 2010-06-14 09:44
chiloe napisal(a):Jak reagujecie na powtórne pieszczoty łechtaczki w chwilę po orgazmie?
my czesto zaczynamy od nowa.. ale jeszcze do niczego to nie doprowadzilo, w kazdym razie mnie nie boli..
napisał/a: ~gość 2010-06-14 09:49
chiloe napisal(a):Ja mam wtedy tak wyczulone to miejsce, że po prostu nie daje się tam powtórnie dotknąć przez kilka minut przynajmniej, a jeżeli już to sprawia mi to chyba więcej bólu niż przyjemności.
mam dokładnie tak samo
napisał/a: ~gość 2010-06-17 22:24
No jak ja moja kobiete po orgazmie pocaluje gdziekolwiek ponizej karku to ja strasznie laskocze :) ale mam juz opcje na to :D

Gdy ona dochodzi podczas seksu oralnego to lize miedzy lechtaczka a wejsciem pochwy i po orgazmie dalej spokojnie tam lize jak juz jest gotowa to najpierw przechodze jezykiem w dol a pozniej do lechataczki :)
napisał/a: Nadiya1 2010-06-18 08:14
chiloe napisal(a):Ja mam wtedy tak wyczulone to miejsce, że po prostu nie daje się tam powtórnie dotknąć przez kilka minut przynajmniej, a jeżeli już to sprawia mi to chyba więcej bólu niż przyjemności. Chyba nie jestem stworzona do przeżywania orgazmu wielokrotnego.

Też mam dokładnie tak samo. Rzadko kiedy się zdarza, że mogę dojść po raz drugi bo bardziej wtedy skupiam się na bólu (bo naprawdę boli) niż na przyjemności. Zdarza się, że facet nie daje mi mimo wszystko "odpocząć" i "męczy" mnie dalej :P, znowu boli ale jak się uprę to wtedy orgazm jest jeszcze silniejszy za kolejnym razem :D
napisał/a: jente8 2010-06-18 13:06
Piszecie tak, jakby orgazm łechtaczkowy był jedynym możliwym ;) Natomiast świetnych możliwości w kwestii wielokrotnego orgazmu dostarcza słynny punkt G ;)
napisał/a: ~gość 2010-06-18 13:14
pytanie dotyczyło bólu przy dotyku łechtaczki po orgazmie no to o niej piszemy :)
panigruszka
napisał/a: panigruszka 2013-06-17 11:26
Wielokrotny orgazm u kobiety jest możliwy do osiągnięcia za pomocą odpowiednich technik tantrycznych:
[mod:reklama usunięta]
napisał/a: gosia221 2013-06-18 12:40
piszecie odnośnie orgazmu wielokrotnego... piszecie o bólu po orgazmie seksu oralnego... a może warto po orgazmie oralnym przejść do stosunku z partnerem i kochać się dalej i pozostawić dalsze orgazmy właśnie kochając się w różnych pozycjach z partnerem?
panigruszka
napisał/a: panigruszka 2014-04-17 23:23
Jeśli powtórna stymulacja łechtaczki nie sprawia Ci przyjemności, to przecież kolejny orgazm wcale nie musi być łechtaczkowy. Można przecież osiągnąć go poprzez odpowiednią stymulacje punkt G.
Ja polecam świetny darmowy internetowy kurs [reklama usunięta], na którym dowiecie sie wielu ciekawych rzeczy na temat wielokrotnego orgazmu u kobiety, czym jest kobiecy wytrysk, gdzie znajduje sie punkt G i inne wrażliwe punkty na ciele kobiety.