problem z dziewczyną

napisał/a: andrzej.g 2014-12-25 15:50
witam wszystkich, temat dotyczy mojej dziewczyny. Otóż, mam problem aby wprowadzić członka do jej pochwy, udaje mi sie bez problemu zrobic to moim palcem bez problemu, musze chwile poszukac i wchodzi cały, a jak probuje wsadzić mojego penisa to sie to nie udaje tzn. mysle, że wszedł pytam sie czy wszedł ona mówi, że nie, czy jest możliwe żeby ona zacisneła swoje zwieracze pochwy i robiła to specjalnie bo śmieje sie czesto jak mi sie to nie udaje, tak dzieje sie od dwóch miesiecy. Problem nr 2: nie zawsze ma ochote, żeby zrobić mi loda. Problem nr 3 : nie zawsze ma ochote na seks. No to w sumie tyle. Prosze o porady, dzieki za uwage, moze ktos miał podobny problem.
ps. wczesniej mój członek wchodził normalnie.
napisał/a: Valkiria_ 2014-12-25 16:43
andrzej.g, problem nr 2 i 3 - kobieta to nie budka lodziarza ani nie maszynka do seksu...
napisał/a: dr preszer 2014-12-26 22:36
Problem 1. A robisz jakąś grę wstępną czy używasz jakiegoś smarowidła ?
Problem 2. Wygarnij ser spod napleta
Problem 3. Tak jak koleżanka napisała. Kobiety zawsze mogą, nie zawsze chcą :)
napisał/a: F_loki 2015-01-01 19:50
Problem 1. Może dziewczyna potrzebuje więcej pieszczot, dłuższej gry wstępnej, żeby bardziej się podniecić. Wiadomo: im większe podniecenie u kobiety tym bardziej robi się "wilgotna", a wtedy o łatwiejszą penetrację (i przyjemniejszą dla obu stron)
Problem 2. Nie zawsze będzie miała ochotę. Porozmawiaj z nią na ten temat i zrozum, że nie możesz jej zmuszać do niczego. Niech sama zobaczy jaką przyjemność to Tobie sprawia.
Problem 3. Nie jeden szukał odpowiedzi na to pytanie:D tak kobiety mają, że wystarczy jedno zdarzenie w ciągu dnia, aby nie miała ochoty na seks.
napisał/a: paula098 2016-08-05 14:42
mod:reklama usunięta
napisał/a: julitaes 2016-08-13 01:54
mod:reklama usunięta