Pytanie/problem z możliwym orgazmem mojej partnerki

napisał/a: Krystian95 2014-07-01 23:22
Cześć, ostatnio zabawiałem się w łóżku z moją dziewczyną. mam 19 lat, ona 17. mam pytania, na które jeszcze nie mogłem znaleźć odpowiedzi. zawsze robimy sobie przyjemne pieszczoty na początku, mnóstwo pocałunków masaże, pieszczenie piersi. często robię dziewczynie minetkę. i właśnie ostatnio gdy przystąpiłem do minetki .... ta "mokrość" która wydobywa się z jej pochwy gdy jest podniecona jest jakby przezroczysta no i w smaku jest dość przyjemna. natomiast po kilku minutach uprawiania seksu oralnego zauważyłem odrobinę białego, ale BIAŁEGO płynu który wyciekł z jej pochwy dwa razy. po chwili powiedziałem jej o tym, że chyba miała orgazm bo przez moment zaczął się wydobywać z jej pochwy biały płyn. w smaku różnił się od tego płynu który wydobywa się na początku. ten biały płyn był baardzo gorzki. no i wracając gdy jej o tym powiedziałem to stwierdziła, że w ogóle nic nie czuła. pytanie czy to mógł być orgazm ?
dużo razy już tak się zabawialiśmy i to już nie pierwszy raz kiedy mi mówi, że nic nie czuje. zero przyjemności. może tylko 2-3 razy było tak, że powiedziała, że było jej przyjemnie i to bardzo.
możecie doradzić co może powodować to, że ona nie odczuwa przyjemności ?