sadyzm

napisał/a: zboczuszek 2015-04-12 22:02
Witam!
Moim problemem jest fakt, iz nie potrafie powiedziec facetowi z ktorym jestem okolo pol roku czego oczekuje w lozku, seks robi sie nudny... nawet i bardzo nudny. moje preferencje sa mocno zboczone, glownie jest to sadyzm, fetysze, przemoc... boje sie mu wprost powiedziec czego chce, boje sie ze uzna mnie za nienormalna...
co robic:(
napisał/a: Krakers90 2015-04-17 14:57
Bzykacie się i masz problem, zeby mu to jakos zasugerowac? O_o
Jak mu to nie bedzie odpowiadac to zmieniaj faceta, bo preferencji seksualnych się nie zmieni, a nie jeden by taka chciał
napisał/a: Rooda666 2015-04-17 15:29
zboczuszek napisal(a):co robic:(
porozmawiać. Najlepiej zacząć delikatnie, od łagodniejszych propozycji typu kajdanki, klapsy, może podsunąć mu jakieś materiały w interesującym Cię klimacie (ale nic hardkorowego!) i zobaczyć, jak na to zareaguje. Jeżeli mu się spodoba, to stopniowo będziesz mogła próbować przesuwać granice i proponować coraz ostrzejsze praktyki.
Powodzenia!
napisał/a: claudia_m 2015-04-24 16:42
Nie ma sensu się męczyć, poza tym nuda w łóżku zabija związek. Niestety większość kobiet nadal ma duże problemy z wyrażaniem swoich pragnień i fantazji seksualnych. Opowiedz partnerowi o tym co lubisz, myślę, że będzie otwarty na nowości, zresztą jak większość facetów...
dagmara_es
napisał/a: dagmara_es 2015-04-27 13:17
Co to za związek, skoro nie umiesz z nim porozmawiac o rzeczach waznych?
Gdzie tu szczerość w związku? gdzie zaufanie? gdzie poczucie bezpieczenstwa?
Musisz się odważyć, inaczej będziesz już do końca niezadowolona. A tego chyba nie chcesz skoro tu piszesz...
napisał/a: zonaMarcina 2015-05-04 18:48
moze kup mu ksiazke z takimi tematami, to powinno dac mu do myslenia, albo obejrzyjcie film gdzie pary tak robia, temat sam sie nasunie
napisał/a: muslina 2015-05-04 19:18
napisal(a):moze kup mu ksiazke z takimi tematami, to powinno dac mu do myslenia, albo obejrzyjcie film gdzie pary tak robia, temat sam sie nasunie

Tylko nie 50 Twarzy Greya
napisał/a: ona2555 2015-07-22 13:36
A może po prostu wprowadź do waszej sypialni albo kup mu na urodziny jakiś i powiedz mu wieczorkiem tak z nienacka, że dziś byłaś niegrzeczna i masz ochotę na kilka klapsów.. zobaczymy czy sie usmiechnie czy powie daj spokoj co ty wymyslasz.. moim zdaniem na pewno sie zdziwi ale pozywytnie :) [reklama usunięta]
napisał/a: Rooda666 2015-07-22 13:47
kochana33, reklamujesz kiepski i niewart swojej ceny sprzęt ;)