[Seks analny] - pytania, problemy, porady

napisał/a: KokosowaNutka 2013-12-19 13:34
Szkoda, ze Twoj mezczyzna nie potrafi pojac, ze Ty tego nie chcesz pomimo tego, ze juz probowaliscie i na wlasne oczy mogl sie przekonac No nic, musisz z akazdym razem mowic mu NIE, moze kiedys do niego dotrze.
Acha i co pol roku nie jest zle ;) Gorzej jakby Cie dzien w dzien meczyl.
napisał/a: vortigaunt 2014-02-24 22:50
Witam,
to chyba nieco inna sytuacja, bo akurat moja dziewczyna ma ochotę na seks analny. Mówi, ze juz kiedys raz probowała, ale tylko raz no i tak po jednym razie nie jest pewna, czy jej sie to spodoba, czy nie - w kazdym razie nie mówi nie i chcialaby to powtórzyć. Ja takich doswiadczen nie mam i szczerze mówiąc, nigdy mnie do tego nie ciągnęło.
Ale postanowiłem jednak nie mówić, ze czegoś nie lubię, skoro nie spróbowałem i na początek tylko pieszczoty palcem, z zewnątrz.

Macie jakies porady co do nawilżenia? Mamy zel durex, ale on podobno do analnego się nie nadaje.
Czy takie pieszczoty palcem w środku, nawet płytkie, nie są jakieś brudzące?
Lewatywa jest konieczna za każdym razem? Czy moze w ogole nie? Jak to robicie?

z góry dzięki za wszelkie konstruktywne posty :)
napisał/a: dr preszer 2014-02-25 12:34
Nawilżenie to podstawa, możesz zastosować oliwkę dla dzieci johnson & johnson. Do tego pełne rozluźnienie i rozkalibrowanie dupki. Może być paluszek, potem 2 i 3, tylko uważaj na paznokcie co byś jej w środku nie poranił. Najlepszy by był korek analny bo ma stożkowy kształt. Lewatywa się przydaje, ale jak ona chce tylko spróbować to niech się wypróżni i dokładnie umyje. To na raz wystarczy. Zobaczysz co wyjdzie. Aha, rób to w prezerwatywie i nie ładuj pytonga z dupki do piczki.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-25 13:31
Preszer wszystko napisal :) Ale oczywiscie wazne sa jej odczucia, co lubi a czego nie, itp. Ja np nie przepadam za zadnym 'rozpychaniem' przed ani palcami ani zabawkami (brr na sama mysl zle mi sie robi ) Musicie dopasowac wszystko tak zeby wam odpowiadalo. To sa tylko wskazowki, skorzystajcie z tych, ktore wam pasuja.
napisał/a: dr preszer 2014-02-25 14:32
KokosowaNutka napisal(a): Musicie dopasowac wszystko tak zeby wam odpowiadalo. To sa tylko wskazowki, skorzystajcie z tych, ktore wam pasuja.


Dokładnie. To wam ma się podobać. To co my napiszemy to są tylko wytyczne, z których możesz skorzystać. Poza tym to co będzie czuła Twoja dziewczyna jest najważniejsze. Bo Ciebie zadek nie zaboli jak jej pytąga wsadzisz a takie coś może ją zniechęcić do dalszych zabaw. Można powiedzieć, że na luzie z dobrym smarowanie i będzie dobrze :D
napisał/a: pasadena1985 2014-05-15 11:39
Do sexu analnego trzeba się przekonać ale jak nie pasuje to nie powinno się naciskać. Ja się przekonałam i teraz nie wyobrażam sobie tego bez takich gadżetów jak korki czy wibratory plus dobry żel :) na stronie [reklama usunięta] jest duży wybór takich gadżetów, polecam
napisał/a: im3 2014-05-21 11:15
dobrze jest zacząć od tego, że gdy kobieta jest na górze, mężczyzna pieści jej odbyt, z czasem wsuwa palec do środka i jeżeli to was podnieca, warto iść dalej tą drogą a jeśli po kilku próbach nie odnajdujecie w tym niczego przyjemnego ani podniecającego, chyba lepiej sobie odpuścić
napisał/a: gunia111 2014-08-12 11:14
I nie dziwne potem, że faceci zdradzają Dziewczyny związek wymaga poświęceń. Mój powiedział mi, że ma taką fantazję by wsadzić mi w pupę i nie wyobrażałam sobie nie dać mu takiej możliwości. Facet jak nie znajdzie tego co chce u swojej dziewczyny to znajdzie to u innej! Swoją drogą anal jest całkiem przyjemny grunt to dobre nasmarowanie
napisał/a: GoracaLinia 2014-08-31 20:27
Szukasz towarzystwa?
Nie masz z kim porozmawiać?
Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?
Zaglądnij na naszą stronę [reklama usunięta]
napisał/a: EwelkaKwiat 2014-10-15 13:46
no ja lubie analik używam ze swoim chłopakiem nawilżaczy, tez byłam sceptycznie nastawiona ale pozytywnie się zaskoczyłam
napisał/a: Notoco 2014-12-19 10:17
Jak głeboka penetracja odbytu Wam się udaje? Mnie wolno włożyć tylko "grzybek" czyli żołądź.
napisał/a: Romeo_159 2015-01-23 17:16
Niestety, moja dziewczyna nie chce o tym słyszeć