[Seks analny] - pytania, problemy, porady

napisał/a: kasiacika 2016-01-25 13:26
Raz na jakiś czas to bardzo fajna sprawa. Ale rozumiem obawy bo w moim przypadku długo do tego dojrzewałam....
napisał/a: verra1 2016-02-11 15:45
Ogólnie zachęcam do spróbowania ;)
Można się przyzwyczaić i jest to przyjemne, ale przynajmniej ja wolę tak raczej sporadycznie.
Tylko koniecznie pamiętaj o jakimś dobrym lubrykancie, najlepiej firmowym i wyspecjalizowanym.
Ja z doświadczenia mogę polecić [mod:reklama usunieta], chociaż jest wiele dobrych marek i jeszcze można wybierać między wodnymi a silikonowymi. Ważne też jest spojrzeć czy można ich używać w innych "miejscach".
napisał/a: piotrkowa 2016-05-18 13:41
nie ma co sie zmuszać, jednym słowem jesli nie pasuje.
napisał/a: pizzerina 2016-05-19 11:50
Ja jestem doświadczona w tej "kwestii", więc chętnie się wypowiem. Niechęć do seksu analnego wynika przede wszystkim z niewiedzy. Po pierwsze trzeba się solidnie przygotować. Nie chodzi tu tylko, tak jak ktoś wyżej napisał, o lubrykant. Do tego rodzaju seksu trzeba naszym odbyt przyzwyczaić i najlepiej robić to samemu, na spokojnie. W tym celu można wykorzystać wszelkiego rodzaju wtyczki analne, a później wibrator. Dopiero, gdy będziemy czuć satysfakcję z korzystania z tych akcesoriów, możemy zacząć zastanawiać się nad seksem analnym, pozdrawiam.
napisał/a: marcinek2309 2016-07-08 23:46
sex analny spróbuj z żelem znieczulającym tutaj możesz dostać tak na sucho to nieprzyjemny jest ale z żelem jest fantastycznie. za to za trójkąt nigdy!!!
napisał/a: anna1806 2016-10-23 17:44
Uważam , że sex analny na pewno nie jest zboczeniem. Potrafi być za to bardzo przyjemny Jednak parom, które dopiero próbują swoich sił w tym rodzaju seksu, powiem tak: bez żelu się nie obejdzie Pupka robi się mokra, ale dopiero po jakimś czasie(po kilku ruchach) więc na początek, potrzebne jest jakieś nawilżenie, bo tarcie jest duże i może powodować dyskomfort, niestety .
Poza tym bardzo ważna w seksie analnym jest delikatność. Nie można nic robić na siłę. Pupa potrafi zmieścić naprawdę duże rzeczy, tylko trzeba dać jej się oswoić z tym co chcemy w nią włożyć :)
I chyba najważniejszy aspekt- zaufanie... musisz ufać partnerowi w 100% ... że Cię nie skrzywdzi, że będzie delikatny ( nie radziłabym próbować seksu analnego z dopiero co poznanym partnerem )
Seks analny to jakby wyższy poziom zabaw łóżkowych, bardzo podniecający i dający naprawdę mega orgazmy :) Trzeba tylko spróbować :) a więc enjoy moje panie
mod:reklama usunięta