sex zbliza?? brak sexu oddala??

napisał/a: marcin p 2007-03-31 02:02
Żeby w związku "był" udany sex potrzebne są "zdrowe" emocje.
Chore emocje to brak sexu, a brak sexu to oddalenie ...
napisał/a: kasia_b 2007-03-31 13:16
marcin p zgadzam się - ale i tak wychodzi na to, że rozmowa szczera zawsze jest potrzebna - no chyba, że sie rozumiemy bez słów
napisał/a: tosiek1 2007-03-31 22:12
kasia_a napisal(a):no chyba, że sie rozumiemy bez słów

bez slow to sie chyba tylko rozstac mozna ;)

IMO zyc z druga osoba i rozumiec sie bez slow to pomylka, jakis frazes
z tanich romansow ( no chyba ze sie czyta tygodnik Wrozka a na codzien spi sie w trumnie jak pewnien hrabia)
napisał/a: Tomasz81 2007-04-01 11:43
nie ma idealnego związku bez sexu
napisał/a: Donna 2007-04-01 14:25
czarny napisal(a):Jak myślicie?? sex w związku jest potrzebny?? Czy z powodu braku sexu można się od siebie oddalić??

Sesk oczywiscie nie jest obowiazkiem, ale jak wiadomo po jakims czasie kobiete i mężczyzne zaczyna bardziej do siebie ciągnąc, także prędzej czy później ten moment nastąpi.
Wg mnie seks zbliza ludzi, jest w końcu najbardziej intymnym zbliżeniem, umacnia miłość! W moim zwiazku po tym jak zaczęliśmy współżyć wiele się zmieniło i to na lepsze i mamy co robić gdy nie mamy innych zajęć :P
napisał/a: noemi4 2007-04-03 14:05
A może ona boi się Ci powiedzieć że nie jest jeszcze gotowa?? Wg mnie seks zbliża ludzi, ale tylko wtedy jeśli oboje tego NAPRAWDĘ chcą... Na mój gust to ona się czegoś boi a to są delikatne sprawy, więc nakłoń ją do rozmowy też delikatnie, tak żeby poczuła że wszystko Ci może powiedzieć, tzn przytul ją, bądź cierpliwy i wyrozumiały. Trzymam kciuki za Was!!
napisał/a: gosia253 2007-04-04 14:31
w moim przypadku brak seksu zaczął nas od siebie oddalać (chociaż nietylko brak seksu ale i czułości w związku). Ale przez to co potem przeszłam zaczęłam na nowo się cieszyć zbliżenami z mężem tak jak to było jeszcze na długo przed ślubem
napisał/a: kobietka Swiss 2007-04-04 19:31
Kiedys seks dla nas byl niesmowity,teraz zostaly tylko wspomnienia
Zadko kiedy uprawiamy seks bo on ciagle ma jakies wymowki a mowia ze to kobieta zmienna jest.
napisał/a: Butterfly1 2007-04-05 16:37
Oj kobietko nie martw się, przejdzie mu. Moze uwiedź go jakąś seksowną bieliznką, albo małym striptizem na pewno mu wtedy przyjdzie ochotka
napisał/a: wiolisia 2007-04-05 19:06
czemu na początku namiętność z czasem przeradza sie w przyzwyczajenie-stan zakochania jest jednak rewelacyjny-ale niestety krótki-nie martw się KOBIETKO SWISS
napisał/a: Tomasz81 2007-04-09 11:10
sex zbliza?? brak sexu oddala?? PRAWDA!!!!
napisał/a: wiolisia 2007-04-10 13:33
no tak może wypowiedziec się tylko facet