tabletki kupione na allegro czy moga być bezpieczne???

napisał/a: mężątka24 2015-06-08 07:31
Witam mam problem ponieważ mój mąż kupił sobie tabletki na wydłużenie sexu oraz członka na allegro, nazywają się Climax control oraz XTRAsize. Do tej pory jakoś wcześniej ich nie potrzebował, Chciałabym wiedzieć czy są one bezpieczne pomimo tego że różnią się składem oryginalnych tabletek producenta od tych kupionych?? Bardzo proszę o pomoc
napisał/a: Rooda666 2015-06-09 14:52
mężątka24 napisal(a):Chciałabym wiedzieć czy są one bezpieczne pomimo tego że różnią się składem oryginalnych tabletek
to chyba samo w sobie jest odpowiedzią
napisał/a: jatuwysiadam 2015-06-17 23:48
Mogą być to podróbki, pewnie nie groźne suplementy, ale też i zapowiadanego efektu nie spełnią. Możesz dać do analizy do laboratorium i będziesz mieć pewność, co tam jest.

_________________
gadżety reklamowe
napisał/a: nuskanuska 2015-08-11 20:07
Jak juz kupować to ze sklepów które wiadomo że działają legalnie. Takich rzeczy na allegro bała bym sie kupować...
napisał/a: sauron555 2015-09-15 20:01
Mogą być....
Ale mogą i nie być...
To jak gra w rosyjską ruletkę chyba że kupowałaś od sklepu który ma jedynie konto na alledrogo :)
A następnym razem kup na [mod:reklama usunieta] ;)
napisał/a: endurex 2015-09-16 09:57
Ja osobiście z allegro bym nie kupił, lepiej dać trochę więcej pieniędzy i kupić w normalnym pewnym sklepie
napisał/a: verde3 2015-11-14 18:06
Moze być tak, ze są to tabletki starej wersji, często producenci ulepszają skład, jednak sprzedają pod ta sama nazwa. Jednak, mimo wszystko tego typu produktów, nie kupowałbym z allegro.