Ból podczas stosunku

napisał/a: Slawek00739 2016-01-05 16:21
Witam wszystkich forumowiczów.
Jestem tutaj nowy i szukam pomocy. Może ktoś bedzie w stanie mi cos doradzić.
Chodzi o stosunek z moja żona. Od 5 lat jesteśmy małżeństwem, na początku obydwoje bardzo lubiliśmy sie kochać w rożnych pozycjach i nigdy nie było z tym problemu. Do momentu kiedy 1,5 roku temu żona przyznała ze kiedy sie kochamy to ja boli, zwlasza od przodu. Jedyna komfortowa pozycja która sprawia jej przyjemność jest pozycja na jeźdźca. Żona zaczęła obwiniać mój członek, gdyż on kiedy jest w zwodzie nie jest prosty tylko końcówkę ma trochę zakrzywiona na dół. Ona twierdzi ze to przez to tak jest.
Dla mnie, jak chyba dla każdego faceta była to bardzo przykra wiadomość. Zacząłem sie zastanawiać: co, jak i dlaczego. Podpytałam sie moich ostatnich 4 seksualnych partnerek czy one rownież czuły jakiś bul czy dyskomfort ale odpowiedz była negatywna. Nigdy wczesniej żadna z moich partnerek nie czuła bulu podczas seksu.
Dlaczego moja żona go czuje???
Czy to jest moja wina?
Przez to ona ma wytłumaczenie ze nie kocha sie ze mną często bo ja jej sprawiam ból.
Dla mnie seks 3 razy w miesiącu to dużo za mało zwłaszcza ze mam 32 lata i młode 5-letnie małżeństwo.
Prosze was jeżeli macie jakieś podobne doświadczenia, sugestie czy porady piszcie.
Bardzo mi zależy na moim małzeństwie tym bardziej ze mamy wspaniałe dzieciaki i nie chciał bym tego wszystkiego stracić.

Pozdrawiam
napisał/a: KokosowaNutka 2016-01-05 17:54
Bronek, To Ty?

Kurcze, jesli Twoja zone podczas seksu cokolwiek boli, to od razu jazda do lekarza a nie pytac sie ludzi na forum
napisał/a: krasnolud1 2016-01-06 09:05
Slawek00739, żona powinna pójść do gina, a nie Ty latasz i pytasz dawnych bab może po porodzie coś jej się zmieniło?