Dziwne zachowanie

napisał/a: skromny666 2014-08-10 08:07
Witam kobiety,mężczyzn. Mój problem z kobietą jest taki że gdy jesteśmy sami i zaczynają się pieszczoty (dotykanie jej piersi,miejsca intymnego) jest na początku ogólnie ok. Lecz gdy zawsze kończę to ona jest smutna z tego powodu bo mówi że zachowuje się jak dzi**a. Ostatnio gdy się całowaliśmy i dotykałem jej miejsca intymnego przez spodnie to po skończeniu z tym ona się popłakała i się spytałem o co chodzi a ona że o to co zawsze, czyli że niby zachowuje się jak dzi**a.
Ja mam 17 lat ona 18, jesteśmy ze sobą 3 miesiące. Poradźcie co mam robić aby ona sie tak nie czuła czy coś.
Jak myślicie co to może być? Może jakaś blokada nie wiem sam ;/

W ogóle nie wiem dlaczego ona tak gada
napisał/a: dagsam 2014-08-10 09:14
pewnie rodzice namącili jej w głowie lub jesy bardzo wierząca :)

poprostu pogadaj z nią i unikaj narazie takich pieszczot daj się jej oswoić z tym :)
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-10 10:12
W mojej opinii dziewczyna jeszcze nie dojrzała psychicznie do intymnych kontaktów...
Ja miałam baaaardzo podobnie. Czułam się brudna, płakałam - po zaistnieniu między mną a chłopakiem intymnej sytuacji. Co prawda byłam młodsza niż twoja dziewczyna ale schemat zachowania podobny.
Na nic jej nie naciskaj, do niczego nie zmuszaj. Bądź cierpliwy. Póki co zastępuj namiętne chwile czułymi chwilami. Ona musi ci zaufać w tej materii.
napisał/a: errr 2014-08-10 10:59
skromny666 napisal(a): Poradźcie co mam robić aby ona sie tak nie czuła czy coś.
przestań to robić
napisał/a: skromny666 2014-08-10 11:13
Valkiria_ napisal(a):W mojej opinii dziewczyna jeszcze nie dojrzała psychicznie do intymnych kontaktów...
Ja miałam baaaardzo podobnie. Czułam się brudna, płakałam - po zaistnieniu między mną a chłopakiem intymnej sytuacji. Co prawda byłam młodsza niż twoja dziewczyna ale schemat zachowania podobny.
Na nic jej nie naciskaj, do niczego nie zmuszaj. Bądź cierpliwy. Póki co zastępuj namiętne chwile czułymi chwilami. Ona musi ci zaufać w tej materii.

Właśnie chodzi o to że ja nie zmuszam, tylko gdy się całujemy ona nic nie powie, ostatnio sama rękę mi tam położyła... :D
napisał/a: errr 2014-08-10 11:30
bo zaczyna myśleć po fakcie jak niestety większość nastolatków.
Jak Ty to znosisz: całujecie się, ona się rozkręca, zaczynasz ją dotykać, kończycie, ona łapie doła i mówi, że czuje się jak dziwka.
Wiesz dlaczego, znasz przyczynę i mimo to robisz to znowu.
Nie szkoda Ci tej biednej dziewczyny? lubisz patrzyć jak cierpi? ta chwila przyjemności jest dla Ciebie ważniejsza niż jej samopoczucie?
napisał/a: skromny666 2014-08-10 12:18
errr napisal(a):bo zaczyna myśleć po fakcie jak niestety większość nastolatków.
Jak Ty to znosisz: całujecie się, ona się rozkręca, zaczynasz ją dotykać, kończycie, ona łapie doła i mówi, że czuje się jak dziwka.
Wiesz dlaczego, znasz przyczynę i mimo to robisz to znowu.
Nie szkoda Ci tej biednej dziewczyny? lubisz patrzyć jak cierpi? ta chwila przyjemności jest dla Ciebie ważniejsza niż jej samopoczucie?

Nie lubie dlatego pytam czy tak mogę i czuje sie potem źle. Próbowałem się wstrzymać ale ona dalej całowała... Jak to mężczyzna nie raz myśli nie tym co trzeba. Nie raz myślę że jest już inaczej lecz po fakcie znów jest źle.
napisał/a: dr preszer 2014-08-10 13:11
Może pogadaj z nią. Powiedz, że się kochacie i tylko między sobą się pieścicie. Nie ma w tym nic złego. Musi się przy Tobie źle czuć albo chce tylko dla Ciebie dobrze abyś jej nie odrzucił albo nie wyśmiał. Przez co robi pewne rzeczy wbrew sobie. Musiał ktoś jej kiedyś namieszać w głowie. Może podchodzisz do niej za ostro i rzucasz się jak pies na kiełbasę. W ogóle to dziewica czy już rozpakowana ?
napisał/a: tomato2 2014-08-11 08:44
napisal(a):W ogóle to dziewica czy już rozpakowana ?

dr preszer, uwielbiam Twoje teksty :)

skromny666, koniecznie z nią pogadaj i zapytaj w czym jest problem, być może dagsam ma rację, że to wynika z jej przekonań religijnych, z jednej strony chce a z drugiej nie jest gotowa psychicznie na takie rzeczy i mimo, że jest miło i sprawia jej to przyjemność ma wyrzuty sumienia.
napisał/a: Romek102 2014-08-18 14:43
Nie dotykaj jej tam . Spróbuj spokojnie o tym z nią porozmawiać. Rozmowy nie przeprowadzaj jak ona jest w takim stanie tylko przy innej spokojnej okazji.
______________
Bardzo rzetelna kancelaria adwokacka Kraków
napisał/a: tris1 2014-10-02 20:25
Chłopie rozbierz ją i do dzieła!
napisał/a: bananovelove 2014-10-20 14:32
Daj jej się oswoić sytuacją - jak wyżej, przystopuj.