dziwny problem

napisał/a: tomek122 2014-09-23 16:11
Witam, zacznę od tego że jesteśmy razem od 4 lat a sypiamy od 2 i tu pojawia się problem gdy już ma do czegoś dojść to odbywa się to zawsze po ciemku pod kołdrą na szybko problem leży po stronie mojej dziewczyny ona mnie tylko całuje w usta nie lubi mnie całować po ciele a w członek to już wogule nie ma szans bo nawet nie lubi na niego patrzeć ani nigdy nie widziała jak wygląda w drugą stronę jest tak samo ja nie mogę jej oglądać nago a podczas seksu wygląda to tak że rozbierzemy się i tylko odrazu na siłę wpycha jeszcze widzę że ją to boli.. a gdy chce coś więcej dotykać ja całować to odrazu mi przerywa i do was pytanie o co chodzi jak mam z nią rozmawiać dodam że jest bardzo atrakcyjna i niema kompleksów myślałem ze to przejdzie ale nic się nie zmienia.
napisał/a: Rooda666 2014-09-23 17:00
tomek12 napisal(a):o co chodzi
zapewne albo nie jest jeszcze gotowa na seks i się do tego przymusza, więc jest na zasadzie "byle jak, byle by było", albo wyniosła z domu przekonanie, że seks jest zły, brudny i ohydny, więc się go brzydzi.

tomek12, skoro to trwa od 2 lat... próbowałeś z nią o tym rozmawiać? Jak reaguje na próby rozmowy? Tłumaczyła Ci kiedyś, skąd u niej takie podejście?

tomek12 napisal(a): jeszcze widzę że ją to boli..
i mimo to kontynuujesz?

Nie wyobrażam sobie PRZEZ 2 LATA uprawiać seksu z partnerem, któremu ewidentnie nie sprawia to przyjemności
napisał/a: KokosowaNutka 2014-09-23 17:21
Mozliwosci:

1. Nie jest gotowa,
2. Nie ma ochoty i robi to zebys nie marudzil,
3. Ma kompleksy i wstydzi sie swojego ciala,
4. Nie kocha Cie,
5. Indoktrynacja religijna wyzarla jej mozg.
napisał/a: asieczka92 2014-09-23 18:32
Rooda666 napisal(a): albo wyniosła z domu przekonanie, że seks jest zły, brudny i ohydny, więc się go brzydzi.
można się z tego przekonania wyprowadzić ale to trwa

pozostaje rozmowa, albo dajcie sobie z seksem spokój na jakiś czas, może dojrzeje i sama zacznie tego potrzebować. I powoli próbujcie się dotykać nawet w ciemnościach, mimo to uważam, że takie nieśmiałe macanki powinny być przed seksem. Poznanie ciała, co kto i gdzie lubi, przyzwyczajenie się do dotyku. To trwa ale czemu u was tego nie ma to nie wiem i jest to dziwne.
napisał/a: lisa-marie 2014-09-26 19:29
Przepraszam, ale ile macie lat?
Bo jeśli jesteście młodzi, to może ją to po prostu krępuje. Jeśli zaś jesteście już nieco bardziej dojrzali niż nastolatkowie, to może ma kompleksy albo ktoś jej kiedyś czegoś naopowiadał?
napisał/a: tomek122 2014-09-26 21:33
23 lata to nie nastolatkowie
napisał/a: ann009 2014-10-15 09:46
tomek12 napisal(a):Witam, zacznę od tego że jesteśmy razem od 4 lat a sypiamy od 2 i tu pojawia się problem gdy już ma do czegoś dojść to odbywa się to zawsze po ciemku pod kołdrą na szybko problem leży po stronie mojej dziewczyny ona mnie tylko całuje w usta nie lubi mnie całować po ciele a w członek to już wogule nie ma szans bo nawet nie lubi na niego patrzeć ani nigdy nie widziała jak wygląda w drugą stronę jest tak samo ja nie mogę jej oglądać nago a podczas seksu wygląda to tak że rozbierzemy się i tylko odrazu na siłę wpycha jeszcze widzę że ją to boli.. a gdy chce coś więcej dotykać ja całować to odrazu mi przerywa i do was pytanie o co chodzi jak mam z nią rozmawiać dodam że jest bardzo atrakcyjna i niema kompleksów myślałem ze to przejdzie ale nic się nie zmienia.


może jest ona poprostu nieśmiała? krępujesz ją? Nie wiem co Ci doradzić masz ciężki problem. Może spróbuj nakłonić ją jakoś do otwarcia się. Dobrym pomysłem może byc np kupno bielizny erotycznej dla niej. Jeśli nie wiesz gdzie kupić to sprawdz [mod:reklama usunięta] Mam nadzieję że rozwiążecie wasz problem :) Powodzenia